NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 maja 2011 (pierwszy post)

Temat na gorąco do komentowania.



Do oglądania na Polsacie otwartym i Sport.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tibauld
tibauld
  21 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tyle ćwiczy i nic. Pudzian powinien biegać i pływać na kondycję a nie z workiem sparować.

Mi się wydaje, że on myśli, że jak ma taką siłę to wszystkich rozniesie w pył. Jak widać siła to nie wszystko bez umiejętności. :tak:
Poza tym pisałem już, że jest za stary już na naukę walk, tego się nie nadrabia od tak. Do tego potrzeba wiele czasu i trudno się nauczyć czegoś w takim wieku, choć jest to możliwe.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 maja 2011


Kolejny popis wirtualnej :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 maja 2011

napisałem kur przez 2 razy V i ban ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się wydaje, że on myśli, że jak ma taką siłę to wszystkich rozniesie w pył. Jak widać siła to nie wszystko bez umiejętności. Poza tym pisałem już, że jest za stary już na naukę walk, tego się nie nadrabia od tak. Do tego potrzeba wiele czasu i trudno się nauczyć czegoś w takim wieku, choć jest to możliwe.

Ma chłop ambicje, ale SKS czyt. starość kur ... starość :)

Kiedy i gdzie 17 KSW ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  21 maja 2011

Psy 2 na tvp2 !!!!!!!!!!!!!!! :rock: :rock: :rock:

KorasPL
KorasPL
  21 maja 2011

Ogladal ktos walke Kuziemski-Cleverly ?
Smierdzi lekkim walem.W 3 rundzie Kuziemski mial juz tego wacianego Walijczyka.W 4 rundzie sedzia przerwal walke po lekkim rozcieciu luku Kuziemskiego.
Ja nie wiem w walkach Golota-Bowe,Golota-Sanders,Adamek-Briggs jak i w wielu innych dochodzilo do koszmarnych wymian i mordobic i sedziom nawet przez mysl nie przeszlo zeby przerywac pojedynki.Tutaj pojawilo sie troche krwi i sedzia od razu bez zadnej konsultacji przerywa walke.

kzyhu
kzyhu
  21 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: napisałem kur przez 2 razy V i ban ?


z automatu , chyba jakos go bardziej wyostrzyli :P
Gutek909
Gutek909
  21 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii:

jak możesz pisać z banem ? :rotfl:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Psy 2 na tvp2 !!!!!!!!!!!!!!!

oo lubię pchać busa pod górę :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z automatu , chyba jakos go bardziej wyostrzyli :P

Najwidoczniej.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak możesz pisać z banem ?

A co nje mogę ? :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tibauld
tibauld
  21 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ma chłop ambicje, ale SKS czyt. starość kur ... starość :)

Niby uprawiał karate czy coś podobnego, chęci walki mu odebrać nie można, jednak ludzie zajmujący się tym od lat najmłodszych zawsze go pojadą, mają więcej umiejętności i doświadczenia. W każdym sporcie jest podobnie, nie nauczysz się grać w piłkę na poziomie mistrzowskim w wieku 30 lat, zawsze będziesz miał braki z lat najmłodszych. :tak:
kzyhu
kzyhu
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Psy 2 na tvp2 !!!!!!!!!!!!!!!


mój top 10 jeśli chodzi o polskie filmy , teraz już takich się nie kręci :and:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W każdym sporcie jest podobnie, nie nauczysz się grać w piłkę na poziomie mistrzowskim w wieku 30 lat, zawsze będziesz miał braki z lat najmłodszych.

Tak jest!
To tak jakby Ibisz wkręcił sobie, że będzie latał jak Małysz :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KorasPL
KorasPL
  21 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mój top 10 jeśli chodzi o polskie filmy , teraz już takich się nie kręci

Dokladnie :)
Demony Wojny,Psy,Sara,Tato itp dobre Polskie kino .Po prostu klasyka :)
Gutek909
Gutek909
  21 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A co nje mogę ? :D

a można ? nawet nie próbowałem nigdy :D w sumie może raz bana dostałem tylko

NuTiiiiii
NuTiiiiii: oo lubię pchać busa pod górę

" no to wyrwałem chwasta " :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: mój top 10 jeśli chodzi o polskie filmy , teraz już takich się nie kręci

zajebisty :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.