maateeusszeek19
maateeusszeek19
  4 maja 2009 (pierwszy post)

jak w pytaniu..
co polecacie?????
co lepsze do biegania a co na siłownie..
co lepsze na poczatek cwiczen
a co lepsze w czasie na utrzymanie masy?

Axiunos
Axiunos
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak w pytaniu.. co polecacie????? co lepsze do biegania a co na siłownie.. co lepsze na poczatek cwiczen a co lepsze w czasie na utrzymanie masy?


na samym początku polecam mono z taurynką albo dextroza
potem spokojnie po 2 tyg przerwie od mono można kupić sobie 350 g jabłczanu kreatyny
następnie proponuje stacki kreatynowe min:Cell pump ,Nitroblon albo Deca-sTack (bardzo dobry polecam)

w utrzymaniu masy proponuje kupić jakieś dobre białko np Vitalmaxa ;]
pozdrawiam ;]
Axiunos
Axiunos
  5 maja 2009
Raziel165
Raziel165: Sama kreatyna za dużo nie da trza jeszcze białko ;P


na początku kariery na siłce kupuje się zazwyczaj kreatyne póżniej można cos mocniejszego
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  5 maja 2009
raugi
raugi: kreatyne jak bierzesz to po 6 tygodniach trzeba zrobic przerwę, i efekty po niej niestety nie są trwałe, jak się robi przerwę to by wzmocnic efekty bierze się np. hmb, jeśli będziesz brać kreatyne przez 6 miesięcy bez przerwy to nic ci to nie da, bo organizm sie przyzwyczai do niej i już kolejne dawki nie pójdą ci w mięśnie...

to poczytaj troche o suplementacji nai cyklicznej a najlepiej sam na sobie wyprobój potem pisz
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  5 maja 2009

a do dawki 2,5 g szybko sie nie przyzwyczai i dlatego mozna dlugo brac ale producenci kreatyn nie pisza o tym bo zalerzy im na sprzedarzy prawdą jest to ze nalerzy zrobic przerwe conajniej tyle ile trwal cykl jezeli bierze sie dawke dzienną 10g przez 6 ,8 tyg aby miesnie sie nasycily taka dawką 2,5 g dziennie potrzeba czasu moim zdaniem lepsza metoda a mialem kreatyne kiedys za slaby suplement

powerorginal
powerorginal
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na samym początku polecam mono z taurynką albo dextroza

na poczatku ?? to sie nic nie bierze :)

Konto usunięte
Konto usunięte: potem spokojnie po 2 tyg przerwie od mono można kupić sobie 350 g jabłczanu kreatyny

tak moze niech zakupi odrazu na pol roku i je bez przerwy ?? ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Raziel165: Sama kreatyna za dużo nie da trza jeszcze białko ;P na początku kariery na siłce kupuje się zazwyczaj kreatyne póżniej można cos mocniejszego

yyy o co kaman ?? to ze niby bialko to cos mocniejszego ?? a jesli chodzi o mocniejsze to co ??
Axiunos
Axiunos
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Axiunos:na samym początku polecam mono z taurynką albo dextroza na poczatku ?? to sie nic nie bierze :) Axiunos:potem spokojnie po 2 tyg przerwie od mono można kupić sobie 350 g jabłczanu kreatyny tak moze niech zakupi odrazu na pol roku i je bez przerwy ?? ... Axiunos:Raziel165: Sama kreatyna za dużo nie da trza jeszcze białko ;P na początku kariery na siłce kupuje się zazwyczaj kreatyne póżniej można cos mocniejszego yyy o co kaman ?? to ze niby bialko to cos mocniejszego ?? a jesli chodzi o mocniejsze to co ??


deca xD ;p
Axiunos
Axiunos
  5 maja 2009

brałem tak jak pisałem odżywki i na przyrosty nie narzekam ;]

mrmnml
mrmnml
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: brałem tak jak pisałem odżywki i na przyrosty nie narzekam ;]

ja nie biorę odżywek i na przyrosty też nie narzekam
Axiunos
Axiunos
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Axiunos:brałem tak jak pisałem odżywki i na przyrosty nie narzekam ;] ja nie biorę odżywek i na przyrosty też nie narzekam


gratuluje ;]
Matex0105
Matex0105
  6 maja 2009

ja na twoim miejscu zaczął bym pare miesięcy na sucho a po tem zaczął bym lecieć na, kretyna do tego dodatki czyli tauryna dekstroza i aminokwasy apo cyklu gainerka massa przez 2 miesiące:)

powerorginal
powerorginal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: deca xD ;p

heheh gratuluje ... najlepiej odrazu na poczatek kupic 200 mety nalozyc 3 bluzy i udawac ze sie je byk ...

Konto usunięte
Konto usunięte: brałem tak jak pisałem odżywki i na przyrosty nie narzekam ;]

a takie skromne pytanie .. jaki masz staz??
Przemu1616
Przemu1616
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co lepsze do biegania a co na siłownie.. co lepsze na poczatek cwiczen a co lepsze w czasie na utrzymanie masy?

do biegania carbo
na początek ćwiczeń najlepiej z dobrą dietą(ewentualnie gainier w celu uzupełnienia diety) i treningiem i powinno ładnie iść a za pół roku pomyśl o kreatynie na początek monohydrat!

raugi
raugi: dobry jest gainer, odradzam kreatyne bo ten szit siada na nerki...

widze że nie masz dużej wiedzy na temat kreatyny więc się nie wypowiadaj
Axiunos
Axiunos
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Axiunos:deca xD ;p heheh gratuluje ... najlepiej odrazu na poczatek kupic 200 mety nalozyc 3 bluzy i udawac ze sie je byk ... Axiunos:brałem tak jak pisałem odżywki i na przyrosty nie narzekam ;] a takie skromne pytanie .. jaki masz staz??


4 lata
powerorginal
powerorginal
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 4 lata

no to wspolczuje poziomu wiedzy ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.