NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Trzeba wyprzedzić Fejka :ziober2:

Program gier:

tabela :

Jak typujecie?
Najlepszy/najnudniejszy mecz?
Gdzie padnie niespodzianka?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  15 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Trzeba wyprzedzić Fejka

osz Ty, własnie miałem kliknac akceptacje tematu :rotfl: ale zobaczyłem przezornie zanim kliknąłem czy juz tematu nie ma :rotfl:

co do kolejki warto odnotowac ze:

Telewizja Polska przypomniała o sobie kibicom :rotfl:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak typujecie?

GKS - Zagłębie 2
Górnik - Śląsk 2
Jagiellonia - Korona 2
Legia - Wisła 2
Cracovia - Widzew X
Arka - Polonia B. 1
Lechia - Lech 1
Ruch - Polonia W. X

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Najlepszy/najnudniejszy mecz?

Najlepszy - mam nadzieję Wisła - Legia oraz Lechia - Lech
Najnudniejszy - Arka z Bytomiem
NuTiiiiii
NuTiiiiii
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: osz Ty, własnie miałem kliknac akceptacje tematu ale zobaczyłem przezornie zanim kliknąłem czy juz tematu nie ma

Ileż można Twoje tematy :rotfl:
Ale pewnie następnym razem będziesz pierwszy. Niegdyś czwartek/piątek się zakładało a Ty wpadasz z tematem zazwyczaj w niedzielę ledwo po kolejce lub w trakcie:P

Konto usunięte
Konto usunięte: co do kolejki warto odnotowac ze:

Nie dałem tego bo też się śpieszyłem :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepszy - mam nadzieję Wisła - Legia oraz Lechia - Lech

Wisła pewnie pojedzie na Łazienkowską rozluźniona, ale piłkarsko powinno być dobrze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najnudniejszy - Arka z Bytomiem

Chyba nie bo to mecz o 6 pkt.

W Bełchatowie powinno być lajtowo.

Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  15 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ileż można Twoje tematy Ale pewnie następnym razem będziesz pierwszy. Niegdyś czwartek/piątek się zakładało a Ty wpadasz z tematem zazwyczaj w niedzielę ledwo po kolejce lub w trakcie:P

teraz napisałem krótkie credo o Wisle :rotfl: i chciałem zrobic konkurs zgadywanke - obstawiajcie kto spadnie z ligi :rotfl:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie dałem tego bo też się śpieszyłem

szkoda ze TVP w 30 kolejkach transmituje tylko 3 spotkania.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wisła pewnie pojedzie na Łazienkowską rozluźniona, ale piłkarsko powinno być dobrze.

czerwonokartkowcy Skorzy beda grac? :woot:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chyba nie bo to mecz o 6 pkt.

nie oszukujac sie, Arka i Polonia B. od dobrych 3 kolejek maja te mecze o 6 pkt i w zadnym im nie wychodzi.
NuTiiiiii
NuTiiiiii
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz napisałem krótkie credo o Wisle i chciałem zrobic konkurs zgadywanke - obstawiajcie kto spadnie z ligi

Spadnie Arka i Polonia B. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda ze TVP w 30 kolejkach transmituje tylko 3 spotkania.

Z czego 2 to występy Legii.

Konto usunięte
Konto usunięte: czerwonokartkowcy Skorzy beda grac?

Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie oszukujac sie, Arka i Polonia B. od dobrych 3 kolejek maja te mecze o 6 pkt i w zadnym im nie wychodzi.

Sugerujesz, że padnie remis?

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  15 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Spadnie Arka i Polonia B. :D

na 99% tak bedzie, Arka przez ciulowa gre, Polonia przez licencje. :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Z czego 2 to występy Legii.

wcale mnie to nie dziwi :ziober2:
czekam na to co pan Solorz właczy do ramówki w przyszłym sezonie.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie.

no to jesli Maaskant nie da pograc rezerwom bedzie pewnym osłabieniem Wojskowych.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Sugerujesz, że padnie remis?

Mysle ze Arka zwyciezy. Polonia w meczu z Górnikiem grała tak beznadziejnie słabo (podobnie jak i w meczu z Cracovia) ze sa chyba pogodzeni ze spadkiem.
NuTiiiiii
NuTiiiiii
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na 99% tak bedzie, Arka przez ciulowa gre, Polonia przez licencje. :D

Arka spadnie i wróci bo Widzew nie upora się z licencją.

Konto usunięte
Konto usunięte: czekam na to co pan Solorz właczy do ramówki w przyszłym sezonie.

Pewnie za dużo się nie zmieni.

Konto usunięte
Konto usunięte: no to jesli Maaskant nie da pograc rezerwom bedzie pewnym osłabieniem Wojskowych.

Pomimo mistrzostwa nie pozwoli sobie na porażkę w tak ważnym meczu dla "kiboli"

Konto usunięte
Konto usunięte: Mysle ze Arka zwyciezy. Polonia w meczu z Górnikiem grała tak beznadziejnie słabo (podobnie jak i w meczu z Cracovia) ze sa chyba pogodzeni ze spadkiem.

No zobaczymy, ale Arka z Ruchem też zagrała mega padakę. Jeśli w Polonii zagra Podstawek to czuję, że śledzie polegną.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  16 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Arka spadnie i wróci bo Widzew nie upora się z licencją.

mam nadzieje ze puszczą Widzewa w tym roku na Ekstraklase. Swoją droga włodarze Łodzi mogliby pomyslec o budowie chocby jednego stadionu. Dwa wielkie kluby a graja na kartofliskach.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pewnie za dużo się nie zmieni.

Polsat wykupił prawa do wszystkich meczy Śląska :ziober2: byc moze prestizowe mecze Śląsk - Wisła, Śląsk - Legia beda na odkodowanym Polsacie i rzesza ciekawskich bedzie mogła poogladac.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pomimo mistrzostwa nie pozwoli sobie na porażkę w tak ważnym meczu dla "kiboli"

ciekawe czy Szpaku bedzie komentowac :ziober2:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: No zobaczymy, ale Arka z Ruchem też zagrała mega padakę. Jeśli w Polonii zagra Podstawek to czuję, że śledzie polegną.

koniec konców sledzie i tak polegną :D
NuTiiiiii
NuTiiiiii
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieje ze puszczą Widzewa w tym roku na Ekstraklase. Swoją droga włodarze Łodzi mogliby pomyslec o budowie chocby jednego stadionu. Dwa wielkie kluby a graja na kartofliskach.

I 2 wielkie kluby łódzkie mają problem z licencją. ŁKS ma słowo Laty, że nie mają szans pomimo wywalczonego awansu. Nic tu nie da odwoływanie się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Polsat wykupił prawa do wszystkich meczy Śląska byc moze prestizowe mecze Śląsk - Wisła, Śląsk - Legia beda na odkodowanym Polsacie i rzesza ciekawskich bedzie mogła poogladac.

Ee tam Śląsk. Pewnie na Polsacie Sport i Extra też będą zapodawać ich mecze.

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czy Szpaku bedzie komentowac

Wątpię.

Konto usunięte
Konto usunięte: koniec konców sledzie i tak polegną :D

Ale wrócą do Ekstraklasy przy zielonym stoliku.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  16 maja 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: I 2 wielkie kluby łódzkie mają problem z licencją. ŁKS ma słowo Laty, że nie mają szans pomimo wywalczonego awansu. Nic tu nie da odwoływanie się.

jak zwykle Grzesiu Lato walczy z łodzką piłką :rotfl: szkoda. Najgorszy prezes PZPN w historii.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wątpię.

jak była Legia - Lech w lidze to komentował :woot:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ee tam Śląsk. Pewnie na Polsacie Sport i Extra też będą zapodawać ich mecze.

ciekawe czy dozyje czasów gdy audycje sportowe z Ekstraklasy beda wyłącznie na odkodowanych kanałach.
NuTiiiiii
NuTiiiiii
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak zwykle Grzesiu Lato walczy z łodzką piłką szkoda. Najgorszy prezes PZPN w historii.

Jaki prezes taki poziom piłki :)

Konto usunięte
Konto usunięte: jak była Legia - Lech w lidze to komentował

Bodajże Iwański.

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czy dozyje czasów gdy audycje sportowe z Ekstraklasy beda wyłącznie na odkodowanych kanałach.

Nie ma szans.

Renifer
Renifer
  16 maja 2011
Cytat
Cytat: Podczas dzisiejszego spotkania z zarządem Wisły Kraków Patryk Małecki złożył wyjaśnienia w sprawie zajścia z niedzielnego meczu Ekstraklasy z Cracovią - poinformowała oficjalna strona klubu Wisla.Krakow.pl. Pomocnik przyznał, że obraził piłkarza rywali Saïdiego Ntibazonkizę, dodając, że takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. Pomimo przeprosin złożonych przez Małeckiego za pośrednictwem kapitana Cracovii Arkadiusza Radomskiego władze Wisły postanowiły ukarać zawodnika karą finansową.

Nie dość że Burak to jeszcze tchórz :ziober2:.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  16 maja 2011
Renifer
Renifer: Nie dość że Burak to jeszcze tchórz .

szkoda pyrusie ze do konca artykułu nie doczytałes :ziober2:
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  16 maja 2011

no cóż. Widzew po zwycięstwie w Krakowie, przy dobrych wynikach innych spotkań, może się zbliżyć do 3 miejsca, nawet na 3 pkt bodajże. Biorąc pod uwagę wyjazd na Roosevelta i mecz u siebie bezpośredni z Lechią, to może być ciekawie.

Tak, tak wiem... poprawny optymista. :mrgreen:

Renifer
Renifer
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda pyrusie ze do konca artykułu nie doczytałes

Cały przeczytałem :]
Zresztą to nie pierwszy jego raz .
Kim ty ku*** jesteś ped*** , słynny skuter...
Wieś śpiewa i tańczy :banan:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.