Reaktor
Reaktor
  7 maja 2011 (pierwszy post)

Witam.

Chciałem zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji funkcjonującej pod szyldem "Biegam Bo Lubię". Jest to inicjatywa stworzona z myślą o propagowaniu zdrowego trybu życia ze szczególnym uwzględnieniem biegania.

Na czym to polega? W jednym dużym mieście każdego z polskich województw odbywają się bezpłatne zajęcia biegowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Cotygodniowe spotkania mają miejsce w każdą sobotę od godz. 9:30. Mile widziane są osoby w każdym wieku, o każdej płci (szczególnie tej piękniejszej :P) oraz różnorodnym doświadczeniu biegowym. Atmosfera jest naprawdę rewelacyjna, gorąco zachęcam chociaż do jednokrotnego przyjścia na zajęcia, jestem przekonany, że na tym się nie skończy. :)

Jako że biorę udział w warszawskiej edycji, w razie zainteresowania mogę napisać coś więcej o tutejszych zajęciach. Odbywają się one we wspomniane soboty o godzinie 9:30 na stadionie Skry mieszczącym się na ulicy Wawelskiej (centrum Warszawy, niedaleko Filtrów / Pomnika Lotnika). Zajęcia m.in. prowadzi wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy oraz uczestnik dwóch Olimpiad - Paweł Januszewski.

Pozdrawiam i do zobaczenia na bieżni! :)

Letal
Letal
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "Biegam Bo Lubię".

no ale ja nie lubie -,- jeszcze papierochy do tego. brak kondycji...
Reaktor
Reaktor
  8 maja 2011

Właśnie dlatego powstały te zajęcia, żeby zachęcić do biegania, żeby pokazać że bieganie może dawać przyjemności i nie musi się wiązać z litrem wylanego potu i bólem. ;)

krychol150
krychol150
  16 maja 2011

hmm nareszcie coś.. a co do papierochów... to z tym też się da żyć.. tydzień i kondycja będzie..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.