Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  4 kwietnia 2011 (pierwszy post)
PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City
16:00 Bolton wanderers - West Ham United
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu
15:00 AS Bari -Catania Calcio
15:00 Bologna FC - SSC Napoli
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos

TYPOWANIE TRWA DO PIĄTKU 8 KWIETNIA DO GODZINY 17:45!!!
TYPY ODDAJEMY DO MNIE NA PW NA KONTO SESSIONFIGHTER
Moderatorów proszę o zamknięcie tematu

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa "JOKER"!!!

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY:
99DjWIERTLO99, AdRianoXX, agata, Darek, egze, Elliott19, Goniec, Gutek909, ichabod, Kovacs, krzychu7818, LeonGrande, Marek1991BrD, MisterKulka, mus10, NuTiiiiii, Promiskuityczny, Radomatu11, Renifer, RexMundi, smencikk, Theo69, thomas893, wodzu2377, wojtecky, WueRZet, ZIPero9

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  4 kwietnia 2011

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 3:1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1:2

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 3:1
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1:2
16:00 Bolton Wanderers - West Ham United 3:1
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 2:0
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:1 - JOKER
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:3
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2:0
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 4:2
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1:0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 2:2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1:1
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 2:3

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 2:1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1:0
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1:3
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1:2
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 3:2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 2:1

:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

krzychu7818
krzychu7818
  7 kwietnia 2011

podbijam temat , żeby nie było że ktoś nie widział

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  8 kwietnia 2011

Radomatu11

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2:0
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1:2

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:2 Joker :)
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 2:0
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 2:0
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1:2
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 1:0
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 0:1
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 1:2
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 0:0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0:2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 0:0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 2:1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1:1
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1:1
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1:0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1:2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 2:0

ichabod

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 2:1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:1
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 0:2
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1:1
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1:2
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:1
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 0:2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 3:1 - Joker
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:1
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 2:1
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 1:3
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1:1
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 2:1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1:1
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1:2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1:2
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1:2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 1:1

Renifer

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2:0 Dżoker
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 0:1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 0:2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1:2
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 0:0
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 0:1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:0
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:4
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2;1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:1
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 0:0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0:2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1:1
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 0:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 1:1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1:1
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 0:2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 2:1
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 0:2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 1:2

LeonGrande

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2:1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1:1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 2:1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1:0
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 2:1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:0
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 0:2 [JOKER]
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2:1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 2:1
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 2:1
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0:1
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1:2
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 2:1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 0:1
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 0:2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 2:1
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1:1
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 2:1

Gutek909

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2-1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema -1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1-3
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1-1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1-2
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1-2
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 3-1
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1-2 JOKER
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2-1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 2-1
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 2-1
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0-2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 0-1
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1-2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 1-2
15:00 AS Bari - Catania Calcio 0-2
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1-3
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1-1
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1-2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 2-0

smencikk

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:0
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 2:1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:3
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 2:0
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1:2
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1:1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:1
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 1:1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 2:0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1:2
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0:2 JOKER
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 0:1
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 2:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 0:2
15:00 AS Bari - Catania Calcio 0:0
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 0:2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1:0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 0:2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 2:1

krzychu7818

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2-1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1-1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 0-2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 2-2
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1-2
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1-1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 3-1
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 0-2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2-0
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 2-2
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1-0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0-0
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 0-0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1-2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 0-2 Joker
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1-2
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 0-1
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1-1
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 2-0
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 3-2

wojtecky

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2:0
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 2:1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:3
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 2:0
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1:2
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1:1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 3:1 JOKER
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:3
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 3:1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 2:1
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 1:2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 2:0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 1:0
15:00 AS Bari - Catania Calcio 2:1
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1:3
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 2:0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1:1
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 2:0

Nutiiiiii

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2:0
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 0:1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 0:2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 0:1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1:0
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 2:1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:0 joker
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 0:1
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 3:1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:1
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1:0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0:1
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 0:0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 0:1

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 2:0
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1:2
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 0:1
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1:0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 0:2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 1:0

99DjWIERTLO99

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1-1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1-2

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1-2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 2-1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1-1
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1-1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2-0 JOKER
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 0-2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2-1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1-1
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1-0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 1-2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1-1
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1-2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 2-1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1-0
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1-1
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 2-1
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 2-1
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 1-2

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  8 kwietnia 2011

Goniec

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1-0
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1-1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1-2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1-1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 2-1
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1-2
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2-0
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 0-2 JOKER
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2-1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1-0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1-1
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 1-2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1-0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1-1

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 1-1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 0-1
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1-2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1-0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1-2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 0-1

thomas893

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:2 JOKER
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 2:2

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:3
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1:1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 2:1
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1:2
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:0
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2:0
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 0:1
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 1:2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 0:2
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 2:0
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1:1
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 2:1
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 3:1
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 0:2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 2:0

ZIPero9

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2:1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 2:1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:3
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1:1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 3:1
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 0:2
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:0 JOKER
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2:2
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 0:0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1:0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 2:2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1:0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 2:3

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 1:2
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1:0
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1:2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 3:1
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1:2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 1:0

Marek1991BrD

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2:1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 0:1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1:1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1:0
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 0:1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 1:0 JOKER
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2:1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:2
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 0:1
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0:1
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1:1
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 0:1

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 1:0
15:00 AS Bari - Catania Calcio 0:1
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1:2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1:0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1:2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 2:0

mus10

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 0-0
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1-1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 0-2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 2-1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 2-1
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1-1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2-0 JOKER
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1-2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2-1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1-0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1-0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0-1
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 0-0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 0-1

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 1-1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1-0
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1-2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 2-0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1-1
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 3-1

agata

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 0:1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1:2

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 0:2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1:2
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1:2
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 0:1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:0
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2:1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 0:1
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0:2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 0:2
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 0:1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 0:2
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 0:2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 0:1 JOKER
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1:1
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 1:1

WueRZet

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:0
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1:2

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:1
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 2:1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 2:1 JOKER
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1:0
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 1:0
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 1:0
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:1
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1:0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 1:1
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 0:0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 0:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 1:2
15:00 AS Bari - Catania Calcio 0:0
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1:2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1:0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 0:2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 2:1

RexMundi

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2:0
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 0:1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 2:0
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 2:1 Joker
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1:0
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 1:0
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:3
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2:0
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 2:1
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 1:1
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1:0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 3:1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 2:0
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1:2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 3:1
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 2:0
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 2:1

Kovacs

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1-1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1-2

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 0-1
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 0-1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 0-0
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1-3
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 3-0 Joker
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1-2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 1-0
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 0-0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1-2
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 1-2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 0-1
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 0-1

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 1-1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 2-1
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 3-2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1-0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 0-0
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 1-0

egze

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1-1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 0-1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1-2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1-0
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 2-1
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 0-1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2-0 joker
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1-3
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2-0
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1-0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 0-0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0-1
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1-0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 0-1

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 2-2
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1-1
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1-2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 2-0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1-2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 1-0

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  8 kwietnia 2011

kurde myślałem że do 20 jest ;/ a tyle co wróciłem z wyjazdu ;/

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  8 kwietnia 2011

AdRianoXX - BRAK TYPÓW

Theo69

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 0:1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 2:1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:1
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 2:1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 2:2
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1:3
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:0 Joker
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:3
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 1:2
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 2:1
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1:0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 1:2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 0:0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 2:1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1:0
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 0:1
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1:2
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 2:1
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 0:1

wodzu2377

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1:1

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1:1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 2:1
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 0:1
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:0
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2:0
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:1
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1:0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0:2
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1:1
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 2:2
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1:1 Joker
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1:2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1:1
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 0:2
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 2:0

Darek

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:1
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1:2

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:2
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1:1
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1:0
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1:1 Joker
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 2:1
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:2
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 2:1
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1:0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 0:1
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1:1
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1:2

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 1:1
15:00 AS Bari - Catania Calcio 0:0
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1:2
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1:0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1:0
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 0:1

Promiskuityczny - BRAK TYPÓW - DYSKWALIFIKACJA

MisterKulka

PIĄTEK
17:45 GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1:0
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1:0

SOBOTA
15:30 1. FC Nuernberg - Bayern Monachium 1:0
16:00 Blackburn Rovers - Birmingham City 1:0
16:00 Bolton wanderers - West Ham United 1:0
16:00 FC Vaslui - Dinamo Bukareszt 1:0
16:00 Tottenham Hotspur - Stoke City 1:0
18:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 1:0
18:30 VfB Stuttgart - 1. FC Kaiserslautern 1:0
18:30 Wacker Innsbruck - SC Wiener Neustadt 1:0
19:00 AJ Auxerre - AS Saint-Etienne 1:0
19:00 SM Caen - Paris Saint-Germain 1:0
19:00 Valenciennes FC - AS Nancy 1:0
22:00 Real Mallorca - Sevilla FC 1:0

NIEDZIELA
13:00 Istanbul Buyuksehir - Sivasspor Kulubu 1:0
15:00 AS Bari - Catania Calcio 1:0 JOKER
15:00 Bologna FC - SSC Napoli 1:0
15:00 Sampdoria Genua - US Lecce 1:0
17:00 Hercules Alicante - RCD Espanyol 1:0
18:00 Aris Saloniki - Olympiakos Volos 1:0

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  8 kwietnia 2011
AdRianoXX
AdRianoXX: kurde myślałem że do 20 jest ;/ a tyle co wróciłem z wyjazdu ;/

Cały tydzień był :and:
Czyli II z IV najlepszych typerów na bank nie zobaczymy w pucharach, Czuję że dziś odpadnie pozostała II :ssh:
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 kwietnia 2011
Renifer
Renifer: Czuję że dziś odpadnie pozostała II

ja i egze jesteśmy typerami turniejowymi - będzie powtórka finału :D
...Ignorance is bliss...
Renifer
Renifer
  8 kwietnia 2011
RexMundi
RexMundi: ja i egze jesteśmy typerami turniejowymi - będzie powtórka finału :D

Trzymam za słowo :]

I Górnik zabrał mi 6 punktów :P
egze
egze
  8 kwietnia 2011

Jest pierwsza trójka :rock:

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 kwietnia 2011

1. Radomatu11 - 148
2. ichabod - 143
3. Renifer - 138
4. LeonGrande - 137
5. Gutek909 - 133
6. smencikk - 130
7. krzychu7818 - 129
8. wojtecky - 128
9. 99DjWIERTLO99 - 127
10. NuTiiiiii - 126
11. Goniec - 124
thomas893 - 124
ZIPero9 - 124
14. Marek1991BrD - 123
15. mus10 - 122
16. Kovacs - 119
17. agata - 118
WueRZet - 118
19. RexMundi - 117
egze - 117
21. wodzu2377 - 114
22. Elliott19 - 112
23. AdRianoXX - 111
Theo69 - 111
25. Darek - 105
26. MisterKulka - 99

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 kwietnia 2011

teraz trafić drugi wynik dziś i robi sie ciakawie :D

...Ignorance is bliss...
Gutek909
Gutek909
  8 kwietnia 2011
Enkido
Enkido: 20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema -1

1-1 miało być. Jeśli uwzględnisz to dzięki.
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  8 kwietnia 2011

jescze tylko z 30 punktów i moze sie uda:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.