Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mozna Chelsea kibicowac, jak nie bylo tam Abramowicza to nikt im nie kibicowal

Jak można Barcelonie kibicować :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dosc ze oni pieknie nie graja, grają defensywna pilke - nie kumam jak pilkarski kibic moze byc za druzyna grajaco tylko przyzwoicie bez rewelacji a nie za druzyna grajaca najpiekniejszy futbol w Europie

Ja życzę im żeby w tym roku zwyciężyli bo z pozostałych zespołów tylko CFC jakoś trawię... ;] Już trudno, że to angielski zespół ale wolę ich niż Man U (które mam nadzieje odpadnie z Arsenalem i finał będzie derbami Londynu ;]). A czy Barca gra pięknie? Po prostu nakupowali najlepszych piłkarzy przed sezonem za około 100mln i mają efekty.

Konto usunięte
Konto usunięte: Andres Iniesta: - Chcieliśmy grać prawdziwą piłkę. Chcieliśmy atakować i zdobywać gole, ale gdy zespół przeciwny nie chce grać w piłkę, sytuacja się komplikuje. Po takich tekstach leżę i kwiczę Iniesta chyba myśli, że każdy przeciwnik Barcy wychodzi na murawę z wpojoną przegraną już na starcie. Najlepiej jakby przeciwnicy tylko stali i oglądali jak on i jego koledzy strzelają bramki.

:crylol: Kurcze no Iniesta ma rację, najlepiej to powinien być walkower :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na Stamford Bridge będziemy oglądać rzuty karne, w których swoim kunsztem bramkarskim wykaże się V.V i Barcelona zakończy swój udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

A ja myślę, że Valdes "wykaże" się już na początku spotkania ;>
koraspl
koraspl
  29 kwietnia 2009

Perez zostanie prezesem Realu to ma zamiar 300 milonow euro wydac.Mowilem ze galaktyczny Real a moze galaretowaty powraca ;p.Prawde mowiac to chce mi sie wymiotowac jak widze takie sumy.W takich chwilach sens pilki traci sens;/
Co do meczu Barcelony z Chelsea to raczej nie ma o czym mowic.Mysle ze sytuacja jest otwarta.Chelsea u siebie traci ostatnio duzo bramek.Bolton 3,LFC4 z Evertonem nie stracili ale tez nie strzelili.

koraspl
koraspl
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W takich chwilach sens pilki traci sens;/

W takich chwilach pilka nozna traci sens o! Tak mialo byc heheh ;p
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak :) a pamiętasz pierwsze minuty ? coś koło 20 ? no i sam koniec ? :)

Nie bardzo wiem o co chodzi... Że posiadanie piłki duże czy co? Pod koniec to pamiętam, że było takie kompromitujące uderzenie Bojana główką z czterech metrów nad bramką :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty tu nie powinieneś się wypowiadać bo Barca pokonała Twoich pupili i już ich nienawidzisz :D

Nigdy nie darzyłem Barcy sympatią. Co do spotkania z Bayernem to nie ma nic do rzeczy, jak się dowiedziałem, że obok Lucio nie zagra także Lahm wiedziałem, że będzie powtórka z Sankt Petersburga także zaskoczenia nie było...

Messi zderzył się z rzeczywistością. Terry czy Bosingwa to nie amatorzy jak Lell czy grający przez 5 spotkań w sezonie Breno... ;]
FafelZIPSklaD
FafelZIPSklaD
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mozna Chelsea kibicowac, jak nie bylo tam Abramowicza to nikt im nie kibicowal

to samo mogę powiedzieć że nikt by nie kibicował Barcelonie jakby Ronaldinho u nich nie grał, bo dopiero jak on zaczął tam grac to Barca stała się tak bardzo popularna, kiedyś to praktycznie tylko Real i Man U były tak popularne.

A co do Abramowicza. Kibicowałem im przed jego przyjściem. I denerwuje mnie to jak ktoś wypomina ciągle tego Romana, boli was to że mają tyle hajsu ?! Niedługo będą napinali się na szejków z City :zonk:
koraspl
koraspl
  29 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: A czy Barca gra pięknie? Po prostu nakupowali najlepszych piłkarzy przed sezonem za około 100mln i mają efekty.

Zastanow sie a pozniej pisz.Tylko Alves z tych transferow jest wiodaca postacia .Nie powiesz przeciez mi ze Pique i Keita odmnienili ofensywna gre Bracy.Jezeli zakupieni pilkarze przez Bracelony przed sezonem to wybitni zawodnicy to naprawde gratuluje heh ...
koraspl
koraspl
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bracelony

Barcelone...
Freddie2007
Freddie2007
  29 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Po prostu nakupowali najlepszych piłkarzy przed sezonem za około 100mln i mają efekty.

Marcin co Ty mowisz, nie przesadzaj:ninja:
To Real kupuje piłkarzy tylko za nazwiska i bo są drodzy...
Chyba ze uwazasz iż Pique, Keita, Caceres czy Hleb to najlepsi piłkarze świata...

Konto usunięte
Konto usunięte: to samo mogę powiedzieć że nikt by nie kibicował Barcelonie jakby Ronaldinho u nich nie grał, bo dopiero jak on zaczął tam grac to Barca stała się tak bardzo popularna, kiedyś to praktycznie tylko Real i Man U były tak popularne. A co do Abramowicza. Kibicowałem im przed jego przyjściem. I denerwuje mnie to jak ktoś wypomina ciągle tego Romana, boli was to że mają tyle hajsu ?! Niedługo będą napinali się na szejków z City

Bo 90% obecnych kibicow The Blues nie pamieta skladu Chelsea z Zolą,Di Matteo,Wisem czy Hasselbainkiem a wtedy to byla najlepsza Chelsea...
Freddie2007
Freddie2007
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W takich chwilach pilka nozna traci sens o! Tak mialo byc heheh ;p


Konto usunięte
Konto usunięte: Barcelone...

Koras co piles dzisiaj?:lol2:
martinizkap
martinizkap
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Remis na Camp Nou jeszcze nic nie przekreśla, w rewanżu nie będzie łatwo - ale wkońcu nie na darmo jest to drużyna która strzeliła najwięcej bramek, ciekawe czy Guardiola pokaże swoją wartość, Hiddink będzie miał jeszcze więcej roboty. Widać jednak dominacje klubów z Anglii, co z tego że Barca była przy piłce jak nie potrafila strzelić bramki... ;) Myśle że na Stamford może być bardzo ciekawie :tak:
A w dzisiejszym spotkaniu jestem zdecydowanie za Arsenalem, licze na dobre szarży Walcotta, będą mieli z nim obrońcy duży problem. Podobnie jak z innymi bo Kanonierzy nie grają typowego angielskiego futbolu, ciekawe co pokaże CR7. Ostatnio wszystkich zaskoczył, ale to wkońcu Cristiano... I to wkońcu Liga Mistrzów... Futbol dla najlepszych...
koraspl
koraspl
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Koras co piles dzisiaj?

Zly dzien dzis mam...i tu jeszcze Jose takie glupoty wypisuje :zly:
smencik
smencik
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To Real kupuje piłkarzy tylko za nazwiska i bo są drodzy...

Każdy ma swoją politykę :jezyk2: Calderon nie kupował wielkich nazwisk, tylko płacił krocie za piłkarzy znanych, ale bez wyrobionej marki, a to tylko i wyłącznie dlatego, że dyrektorem sportowym był Pedja Mijatovic, który w ogóle nie ogarniał sprawy.

Perez nie zakupił Ronaldinho tylko i wyłącznie dlatego, że uważał, że twarz brazylijczyka będzie szpeciła koszulkę Królewskich :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo 90% obecnych kibicow The Blues nie pamieta skladu Chelsea z Zolą,Di Matteo,Wisem czy Hasselbainkiem a wtedy to byla najlepsza Chelsea...

Powiedz mi ilu z kibiców Barcelony pamięta czasy, kiedy to wielka Blaugrana za czasów prezydenta Joana Gasparta pogrywała w środku tabeli? Mania na punkcie Barcelony powstała wraz z przyjściem do niej Wiosennego twarożka. Odeszły sukcesy, twarożka też już nie ma, ale jest Messi i wczoraj gracze Chelsea pokazali o ile spada jakość gry i skuteczność Barcy, gdy Messi statystuje.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  29 kwietnia 2009

Co ten Arsenal robi w 1/2 finału LM? :szok2:
Hehe... Szpakowski porównał wejście Teveza w Almunię z wejściem Henry'ego w Butt'a. Jeżeli tutaj Tevez dostał żółtą to ja nie mam wątpliwości - Henry'emu należała się bez wątpienia czerwona.

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz mi ilu z kibiców Barcelony pamięta czasy, kiedy to wielka Blaugrana za czasów prezydenta Joana Gasparta pogrywała w środku tabeli? Mania na punkcie Barcelony powstała wraz z przyjściem do niej Wiosennego twarożka. Odeszły sukcesy, twarożka też już nie ma, ale jest Messi i wczoraj gracze Chelsea pokazali o ile spada jakość gry i skuteczność Barcy, gdy Messi statystuje.

Dokładnie! Mi utkwił obraz Barcelony jako pogromcy Wisły Kraków w kwalifikacjach do LM w których Barca się wiecznie błąkała... A potem nagle przybyło kibiców...
thomas893
thomas893
  29 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: a kto oddał najgroźniejszy strzał? Tak, dokładnie - D. Drogba.

a może i Eto'o? zabrakło zdecydowanie w tym meczu skuteczności :tak:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: A czy Barca gra pięknie?

:zonk: nie, grają piach, totalnie nie da się tego oglądać...

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Po prostu nakupowali najlepszych piłkarzy przed sezonem za około 100mln i mają efekty.

już Koras wyżej tłumaczył...

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Messi zderzył się z rzeczywistością. Terry czy Bosingwa to nie amatorzy jak Lell czy grający przez 5 spotkań w sezonie Breno... ;]

myślę, że w rewanżu pokaże na co go stać ;] przynajmniej mam taką nadzieję

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz mi ilu z kibiców Barcelony pamięta czasy, kiedy to wielka Blaugrana za czasów prezydenta Joana Gasparta pogrywała w środku tabeli?

np. jo :mrgreen:

niech Arsenal coś strzeli...
smencik
smencik
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: np. jo

Dinozaur. :ninja: xDD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.