Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

Freddie2007
Freddie2007
  29 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Tak jak się można było spodziewać, wszystko pod Barce. Iwański też przez cały czas wypominał, że nie było karnego po faulu na Henry'm

Jesli skroty komentowal Maciek to LM bedzie komentowal jutro szpaku znowu!:zonk:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Co tak zmieniasz te awatary teraz? Normalnie jak Wojtek

Nie tak czesto, moze raz na tydzien:tak:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: tyle że on nicki zmienia :D

Bo mnie nie stac:lol2:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli skroty komentowal Maciek to LM bedzie komentowal jutro szpaku znowu!

Tak, dokładnie. A LM zawsze komentuje Szpak przecież :woot: Iwański to jest "ekspert" od Pucharu UEFA przecież...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie tak czesto, moze raz na tydzien

Ja zmieniam w zależności od humoru...

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo mnie nie stac

Myślałem, że napiszesz - "Po co mam zmieniać nick skoro obecny jest taki zaje..." xD
Freddie2007
Freddie2007
  29 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Tak, dokładnie. A LM zawsze komentuje Szpak przecież Iwański to jest "ekspert" od Pucharu UEFA przecież...

Wiem ale zawsze mam nadzieje ze szpaku zachoruje na gardlo albo cus i ze Iwanski bedzie komentowal:tak: Ja Iwańskiego bardzo lubie i cenie i ten cudzysłów niepotrzebny byl:lol:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Ja zmieniam w zależności od humoru...

Mi ten moj nowy juz sie znudzil:ninja:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Myślałem, że napiszesz - "Po co mam zmieniać nick skoro obecny jest taki zaje..." xD

To nie podlega nawet dyskusji:tak:

Mykam spac, dobranoc:*
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja Iwańskiego bardzo lubie i cenie i ten cudzysłów niepotrzebny byl

Rozumiem, taki żarcik na dobranoc. W takim razie miłej nocki :D
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  29 kwietnia 2009

Chelsea broniła się całym zespołem to ciężko było strzelić bramkę kto był lepszy wczoraj ? Barcelona jeżeli widzimy wynik 0:0 zobaczmy statystyki, sądzę że w Londynie będzie wynik 1:1 bo Chelsea będzie atakować no i straci bramke :)

FafelZIPSklaD
FafelZIPSklaD
  29 kwietnia 2009

a ja sądzę, że Chelsea pokona "Dumę Katalonii" i w finale rozjedzie Man U (:

FafelZIPSklaD
FafelZIPSklaD
  29 kwietnia 2009

chociaż bardzo bym chciał aby odbył się londyński finał LM..

Gutek909
Gutek909
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wierze zeby Real wygral to niemozliwe, remisy tez raczej rzadko padają wiec wynik wiadomy

w tej chwili o zwycięstwo Realu jestem spokojny i Barca odpadnie z LM już po meczu rewanżowym z Chelsea...
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Barcelona jeżeli widzimy wynik 0:0 zobaczmy statystyki, sądzę że w Londynie będzie wynik 1:1 bo Chelsea będzie atakować no i straci bramke :)

Oglądałeś mecz?;]
W statystykach strzałów było bodajże 20-3 na korzyść Barcy a kto oddał najgroźniejszy strzał? Tak, dokładnie - D. Drogba. Barca nie pokazała kompletnie nic i oczywiście jak zwykle wszystko to wina sędziego, oj biedna Barca, oj biedna :smutny:
smencik
smencik
  29 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Tak, dokładnie - D. Drogba. Barca nie pokazała kompletnie nic i oczywiście jak zwykle wszystko to wina sędziego, oj biedna Barca, oj biedna

Zawodnicy Barcy nie są przyzwyczajeni do sędziowania na ich niekorzyść, więc od razu taka wielka burza i stos wypowiedzi jaki to Wolfgang Stark jest zły i niedobry.

Konto usunięte
Konto usunięte: - Chcieliśmy grać prawdziwą piłkę. Chcieliśmy atakować i zdobywać gole, ale gdy zespół przeciwny nie chce grać w piłkę, sytuacja się komplikuje.

Po takich tekstach leżę i kwiczę :mrgreen: Iniesta chyba myśli, że każdy przeciwnik Barcy wychodzi na murawę z wpojoną przegraną już na starcie. Najlepiej jakby przeciwnicy tylko stali i oglądali jak on i jego koledzy strzelają bramki.

Na Stamford Bridge będziemy oglądać rzuty karne, w których swoim kunsztem bramkarskim wykaże się V.V i Barcelona zakończy swój udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
:twisted:
Freddie2007
Freddie2007
  29 kwietnia 2009

To widze jakis spisek przeciw Barcie:ninja:
Ale oko Wam zbieleje 6 maja:ssh:

FafelZIPSklaD
FafelZIPSklaD
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale oko Wam zbieleje 6 maja

z radości po wygranej The Blues :)
Freddie2007
Freddie2007
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z radości po wygranej The Blues :)

Jak mozna Chelsea kibicowac, jak nie bylo tam Abramowicza to nikt im nie kibicowal:and:
Nie dosc ze oni pieknie nie graja, grają defensywna pilke - nie kumam jak pilkarski kibic moze byc za druzyna grajaco tylko przyzwoicie bez rewelacji a nie za druzyna grajaca najpiekniejszy futbol w Europie:ninja:
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  29 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Oglądałeś mecz?;]


tak :) a pamiętasz pierwsze minuty ? coś koło 20 ? no i sam koniec ? :) Ty tu nie powinieneś się wypowiadać bo Barca pokonała Twoich pupili i już ich nienawidzisz :D ja Barcy jestem nastawiony neutralnie, lubię oglądać ich mecze bo ładnie grają.
Freddie2007
Freddie2007
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja Barcy jestem nastawiony neutralnie, lubię oglądać ich mecze bo ładnie grają.

I to mi sie podoba:brawo:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.