Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

WueRZet
WueRZet
  28 kwietnia 2009

Proponuję na tym zakończyć tę bezowocną dywagacje. Nie wszyscy muszą się kochać, ale szacunek winien być. Jeśli ktoś zamierza oczernić drugą osobę, bawić się w policjanta, czy pisać jakieś piękne, puste posty najpierw powinien dobrze to przemyśleć i ugryź się w spację.

Każdy kolejny post, niezwiązany bezpośrednio z nadchodzącą kolejką Ligi Mistrzów zostanie potraktowany jako celowe,umyślne, a nader wszystko notoryczne złamanie regulaminu.

NeverMind1910
NeverMind1910
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hydeparkowy odpuść mu... przez takie jego głupie gadki on mnie wyprowadził z równowagi parę lat wstecz

Nie żebym coś rozpamiętywał. Ale facet zamieszczający obraźliwe filmiki o Widzewie na youtubie.com nie powinien wyzywać od internetowych moli zwłaszcza, że pod filmikiem był opis oczerniający kilka osób z forum :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Krzysiek

Nie wiem o kim mówisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: teraz Ty on po prostu ma swój świat internetu

Heh z twojej perspektywy to brzmi nad wyraz komicznie.

Konto usunięte
Konto usunięte: chłopak jest mądry przez internet

Hehehe.

Konto usunięte
Konto usunięte: obrze się wychował w tym środowisku

Hehehe

Konto usunięte
Konto usunięte: że jaki on jest bystry i wszystko wie z wujkiem google.

Hehehe to było najlepsze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak ja pisałem na forum "Śmierć Odrze"

Oczywiście, że to pisałem. Podpisuję się pod tym swoim imieniem i nazwiskiem.
Konto usunięte
Konto usunięte: dyskusja nie ma sensu.

Zauważyłem właśnie, że ty specjalizujesz się w rozmowach nie na temat.
Konto usunięte
Konto usunięte: a od mojego nicku się odwal raz na zawsze.

Jak sobie panicz życzy. A może fryteczki do tego?

Już dawno pisałem, że takie dyskusje mnie bawią i lubię w nie brnąc.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Już dawno pisałem, że takie dyskusje mnie bawią i lubię w nie brnąc.

No to dawaj :D

Ja się tylko boję o to, że LM wygra Manchester. Jak dla mnie oni nie zasłużyli na to, szczególnie poo tym co pokazali w meczach z Porto - a nie pokazali tam nic. W pierwszym meczu szczęście w postaci koszmarnych błędów graczy Porto a w rewanżu jeden szczęśliwy strzał i bronienie wyniku. Także z czworga złego chciałbym aby w końcu to Pan Roman Abramowicz miał prawdziwe powody do radości...
WueRZet
WueRZet
  28 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: jeden szczęśliwy strzał

Mocno bym się spierał. Jak dla mnie Ronaldo po prostu przymierzył i uderzył. Przypadkiem to by wpadło zaliczając przy tym słupek i plecy bramkarza :mrgreen:
koraspl
koraspl
  28 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Jak dla mnie oni nie zasłużyli na to, szczególnie poo tym co pokazali w meczach z Porto

Oceniasz druzyne przez pryzmat dwoch spotkan? :wtf:
Prawde mowiac rowniez nie bylbym zachwycony gdyby ta druzyna wygrala LM ale nie mozna mowic ze oni na to nie zasluguja.Kazda druzyna ktora jest w polfinale zasluzyla na wygrana w takim samym stopniu...
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oceniasz druzyne przez pryzmat dwoch spotkan?

W tej edycji LM ManU niczego dobrego nie pokazało, do tego podobnie jak Barca i Bayern miało banalną wręcz grupę.
Gutek909
Gutek909
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ronaldo

co do Ronaldo, ale tego lepszego jak dla mnie, czyli Brazylijczyka, to ostatnio 2 bramki strzelił, jedna nawet przednia.. 8 bramek w 10 spotkaniach... czyżby wracał stary dobry Ronaldo ? sorry, że nie na temat, ale osobnego tematu zakładać przecież nie będę.. ;]
WueRZet
WueRZet
  28 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W tej edycji LM ManU niczego dobrego nie pokazało,

A co pokazał Arsenal ? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: co do Ronaldo, ale tego lepszego jak dla mnie, czyli Brazylijczyka, to ostatnio 2 bramki strzelił, jedna nawet przednia.. 8 bramek w 10 spotkaniach... czyżby wracał stary dobry Ronaldo ? sorry, że nie na temat, ale osobnego tematu zakładać przecież nie będę.. ;]

Film o Nim robią :rock:
smencik
smencik
  28 kwietnia 2009

Tegoroczną Ligę Mistrzów wygra klub ze stolicy Albionu. Tyle w temacie.

Konto usunięte
Konto usunięte: co do Ronaldo, ale tego lepszego jak dla mnie, czyli Brazylijczyka, to ostatnio 2 bramki strzelił, jedna nawet przednia.. 8 bramek w 10 spotkaniach... czyżby wracał stary dobry Ronaldo ?

Wiedziałem, że w ojczyźnie się odrodzi :tak: I dobrze, bo piłkarzem jest fenomenalnym. :zakochany:
Gutek909
Gutek909
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Film o Nim robią

z chęcią bym go obejrzał...

Konto usunięte
Konto usunięte: piłkarzem jest fenomenalnym

jest i chyba nikt temu nie zaprzeczy...
koraspl
koraspl
  28 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W tej edycji LM ManU niczego dobrego nie pokazało, do tego podobnie jak Barca i Bayern miało banalną wręcz grupę.

Tym bardziej Porto niczego nie pokazalo a z Twoich slow mozna wynioskowac ze oni bardziej zasluzyli aby grac w polfinale niz MU.Porto na wlasnym terenie mialo moze pol klarownej sytuacji podbramkowej wiec to o czyms swiadczy.Chcialbym zaznaczyc ze to Bayern okazal sie wybitnie slaba ekipa a nie Barcelona w bezposrednim pojedynku.Moze Chelsea albo MU czy tez Arsenal mieli trudne grupy??? Mysle ze wszystkie te ekipy mialy porownywalne grupy jesli chodzi o umiejetnosci przeciwnikow...
RealDestination
RealDestination
  28 kwietnia 2009

Chelsea wygra LM. :rock:

FafelZIPSklaD
FafelZIPSklaD
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chelsea wygra LM.

proste ! :ninja:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tym bardziej Porto niczego nie pokazalo a z Twoich slow mozna wynioskowac ze oni bardziej zasluzyli aby grac w polfinale niz MU.

Porto mi się bardzo podobało, szczególnie w spotkaniu na Estadio do Dragao gdzie byli bliscy szczęścia ale zawsze brakowało kropki nad "i".

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcialbym zaznaczyc ze to Bayern okazal sie wybitnie slaba ekipa a nie Barcelona w bezposrednim pojedynku.

Zgadza się ale Bayern w tym sezonie co tu dużo gadać - kompromitacja na całej linii. Odpadnięcie z LM w kompromitującym stylu, odpadnięcie z P. Niemiec także w kompromitującym stylu a to co się dzieje w BL to aż brak słów... Bayern był w tym sezonie ogrywany przez takie ekipy jak Hannover 96 czy FC Koeln...

Konto usunięte
Konto usunięte: Moze Chelsea albo MU czy tez Arsenal mieli trudne grupy??? Mysle ze wszystkie te ekipy mialy porownywalne grupy jesli chodzi o umiejetnosci przeciwnikow...

Chelsea miała naprawdę dobrych rywali w grupie :]
koraspl
koraspl
  28 kwietnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Porto mi się bardzo podobało, szczególnie w spotkaniu na Estadio do Dragao gdzie byli bliscy szczęścia ale zawsze brakowało kropki nad "i".

Moim zdaniem owiele lepiej zagrali w pierwszym meczu niz u siebie gdzie tak naprawde nie zagrozili powaznie bramce MU...

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Chelsea miała naprawdę dobrych rywali w grupie :]

Roma? Zenujacy caly sezon w ich wykonaniu...
Cluj? Badzmy powazni...
Bordeaux? Mysle ze Szachtar to lepsza ekipa niz zespol z Akwitanii co pokazuje np.Puchar UEFA...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.