Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I widzisz, kolejny raz to robisz. Nie pouczaj mnie, swojego stylu pisania nie zmienię. Jeżeli musisz robić offtop to przynajmniej poza swoimi wypocinami, dodaj coś do tematu.

A tak to Cie boli? Poza tym z tego co wiem nie jestes "jeszcze" modem wiec nie mozesz mi niczego nakazywać prawda? A jeśli Ci to tak bardzo przeszkadza to po prostu omijaj niektóre posty...
Poza tym ja Cie nie pouczam tylko stwierdzam fakty:tak:
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak to Cie boli?

Mi to zasadniczo nie przeszkadza, ale we własnym temacie robisz śmietnik.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym z tego co wiem nie jestes "jeszcze" modem

Nie jestem i nie będę. To niewdzięczne zajęcie. Co nie zmienia postaci rzeczy, że jeżeli mam możliwość pouczyć, to to robię dla dobra ogółu.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie mozesz mi niczego nakazywać prawda?

Ja ci nic nie nakazuje, tylko wytykam wady.

Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli Ci to tak bardzo przeszkadza to po prostu omijaj niektóre posty...

Na tym forum musiałbym omijać większość.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym ja Cie nie pouczam tylko stwierdzam fakty

A co te fakty, mają do tematu? Nie możesz zarzucać czegoś mi, samemu popełniając błędu.

A widzę, że boli Cię to iż młodszy zwraca ci uwagę.

Na tym skończmy bo sam zabrnąłem w offtopic.

Czyli.. Kibicuję Arsenalowi :ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A widzę, że boli Cię to iż młodszy zwraca ci uwagę.

I tu koło sie zamyka, bo jak ja Tobie cos powiem to wielce sie oburzasz, a jak Ty mnie pouczasz to jest ok tak? I wiek nie ma tu nic do znaczenia:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli.. Kibicuję Arsenalowi

I bardzo dobrze bo ja też...
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  28 kwietnia 2009

Finał Barca - Manu 2:0

hydeparkowy
hydeparkowy
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze zmień trzy raz swój nick..


Tobie nic do tego.

a w kwestii robienia off topów, to od kiedy tu jesteś i wszystkich pouczasz forum stało się dziwnie ospałe i jakoś nikomu się wypowiadać nie chce. Jeszcze nie tak dawno panowała tu bardzo dobra atmosfera, a teraz tylko albo są konflikty nie wiadomo o co, albo nikt się nie wypowiada.

tyle z mej strony.

A oczywiście finał Barcelona-Arsenal, ale to przecież jasne.
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  28 kwietnia 2009

Wojciechu masz racje

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Finał Barcelona - Manchester To by była prawdziwa gratka. Ze zwycięstwem Dumy Katalonii oczywiście

jakbym czytał swój post:))

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: (Gutek przepraszam)

nie masz za co :mrgreen: to, że nie lubisz Realu to mnie przecież nie obraża, każdy ma swoje ulubione kluby :ninja: jakbyś napisał tak jak ostatnio to inna sprawa, ale sie powstrzymałeś :mrgreen:
zyskowski111
Posty: 66 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
zyskowski111
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego 28.04 Barcelona-Chelsea 20:45 29.04 Man.U-Arsenal 20:45 Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

wolałbym sprzed roku lanie im spuszczę
Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a w kwestii robienia off topów, to od kiedy tu jesteś i wszystkich pouczasz forum stało się dziwnie ospałe i jakoś nikomu się wypowiadać nie chce. Jeszcze nie tak dawno panowała tu bardzo dobra atmosfera, a teraz tylko albo są konflikty nie wiadomo o co, albo nikt się nie wypowiada.

Co Ty chcesz od NeverMinda biednego:ninja:

Czyli nie tylko ja mam jednak takie odczucia:woot::lol:

Nikt nie kibicuje Arsenalowi a oni maja taki fajny młody skład:and:
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tobie nic do tego.

Śmiać mi się tylko chce..

Konto usunięte
Konto usunięte: a w kwestii robienia off topów, to od kiedy tu jesteś i wszystkich pouczasz forum stało się dziwnie ospałe i jakoś nikomu się wypowiadać nie chce. Jeszcze nie tak dawno panowała tu bardzo dobra atmosfera, a teraz tylko albo są konflikty nie wiadomo o co, albo nikt się nie wypowiada.

Wzruszyłeś mnie :and:. Masz rację pisaliście więcej, z większą głupotą. Na swoim poziomie.. Panowała świetna atmosfera? Jeżeli lubisz robić śmietnik w temacie, zapraszam na hyde lub chat.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co Ty chcesz od NeverMinda biednego

Już pisałem wiele razy. Mam w dupie, co kto o mnie myśli. Szczególnie towarzystwo wzajemnej adoracji. Więc nie przejmują mnie wasze wspólne żale :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli nie tylko ja mam jednak takie odczucia

Kto zakłóca w robieniu śmietnika i totalnego chaosu ten buc i prostak :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt nie kibicuje Arsenalowi a oni maja taki fajny młody skład

A jednym zawodnikiem krajowym w składzie jest Walcott. Sporadycznie grywają jacyś juniorzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: A oczywiście finał Barcelona-Arsenal, ale to przecież jasne.

Jeżeli takie jasne, to zastaw dom u buka. Wygrasz fortunę.

Żeby tak niektóre osoby wkładały tyle w pisanie porządnych postów co marudzenie.
hydeparkowy
hydeparkowy
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:


Powiem Ci tylko tyle, że jedną z podstawowych zalet sportu jest to, że jednoczy ludzi.
A Ty swoim zachowaniem nie mniej nie więcej, a próbujesz wszystkich podzielić.
Swoim zachowaniem przypominasz mi zachowanie pewnej naszej partii politycznej, która też chciałaby podzielić wszystkich na tych lepszych i gorszych, która wszędzie węszy nieprawidłowości i nie chce zapewnić ludziom podstawowych swobód.
Może i ja robię na forum śmietnik, ale nie po to, by naśmiecić, a dlatego, że po prostu dzięki niemu jeszcze wszyscy nie powariowaliśmy, nie jesteśmy maszynkami, które o niczym oprócz sportu nie mogą się wypowiedzieć.
Ja przynajmniej nie wypisuję pustych nacjonalistycznych hasełek o tym, że jeden naród jest lepszy od innego, jeden klub lepszy od drugiego.
Za hasła pod adresem klubu z Wodzisławia dawno powinieneś mieć miesięcznego jak nie dłuższego bana. To, że nie podoba Ci się, że w tak małej społeczności są ludzie, którzy są w stanie zapewnić swemu klubowi byt na arenie krajowej, możesz zostawić sobie dla swojej wiadomości. I powiem Ci więcej, dopóki w sporcie najważniejsze będą umiejętności i postawa na boisku, a nie odzywki tępych kibiców do póty sport będzie miał jeszcze jakiś sens.
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty swoim zachowaniem nie mniej nie więcej, a próbujesz wszystkich podzielić.

Napisałem Ci, jestem wobec wszystkich neutralny. Jeżeli mam kogoś zjechać, to nie robię to patrząc na jego nick, ilość postów czy upodobania.

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoim zachowaniem przypominasz mi zachowanie pewnej naszej partii politycznej, która też chciałaby podzielić wszystkich na tych lepszych i gorszych, która wszędzie węszy nieprawidłowości i nie chce zapewnić ludziom podstawowych swobód.

Śmieszne porównanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może i ja robię na forum śmietnik

Robisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: hydeparkowy

Nawet twój nowy nick pokazuję, co czynisz na forum sport :)

Konto usunięte
Konto usunięte: że po prostu dzięki niemu jeszcze wszyscy nie powariowaliśmy, nie jesteśmy maszynkami, które o niczym oprócz sportu nie mogą się wypowiedzieć.

Sęk w tym, że niektórzy więcej udzielają się w dialogach między sobą. Forum jednak nieco różni się od czatu. A porozumieć możecie się przez wiadomości prywatne czy komunikatory.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja przynajmniej nie wypisuję pustych nacjonalistycznych hasełek o tym, że jeden naród jest lepszy od innego

Zarzucasz mi, że cenię swój kraj ponad inne? Heh :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Za hasła pod adresem klubu z Wodzisławia dawno powinieneś mieć miesięcznego jak nie dłuższego bana.

Tak, a za jakie hasła? Odra " Na krańcu świata " Wodzisław, Estadio da Dachówka?
To raczej nie są obrażenia klubu. Ponieważ Wodzisław leży przy granicy czeskiej, a na stadionie widnieje wielka reklama dachówek :and: .
A mi ban nie przeszkadza, ważne żeby był sprawiedliwy i słuszny. Jeżeli mierzymy wszystkich swoją miarą, ty powinieneś mieć bana dłuższego za robienie offtopów.

Konto usunięte
Konto usunięte: małej społeczności są ludzie, którzy są w stanie zapewnić swemu klubowi byt na arenie krajowej, możesz zostawić sobie dla swojej wiadomości.

To jest forum, jeżeli wątek dotyczy Odry, mogę śmiało pisać co mi się podoba. I średnio mnie interesuję jak ty się do tego odnosisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie odzywki tępych kibiców do póty sport będzie miał jeszcze jakiś sens.

Rozumiem, że to jest obraza użytkownika a konkretnie mojej osoby, tak? :)

Powiem tak. Jeżeli chodzi o odzywki, wiedzę, pojęcie o sporcie czy kibicowisko możesz mi jeszcze buty czyścic.

Ogólnie chciałeś pokazać swoją dyskusją, jaki jestem zły. Nie interesuje mnie, czy ci się to udało. Pewnie tak, bo towarzystwa wzajemnej adoracji nie musisz wcale przekonywać.
Jednak nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia, a pisząc o bana dla mnie powinieneś sam przestrzegać regulaminu. Jak zauważyłeś ja pisze "kontrowersyjnie" ale zgodnie z regulaminem.
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  28 kwietnia 2009
hydeparkowy odpuść mu... przez takie jego głupie gadki on mnie wyprowadził z równowagi parę lat wstecz jakiś czas temu przeszkadzał mu Krzysiek, teraz Ty on po prostu ma swój świat internetu i się w nim dobrze czuje a dyskusje z nim tylko podnoszą ciśnienie chłopak jest mądry przez internet i dobrze się wychował w tym środowisku że jaki on jest bystry i wszystko wie z wujkiem google. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: P E A C E
hydeparkowy
hydeparkowy
  28 kwietnia 2009

Tak ja pisałem na forum "Śmierć Odrze" :tak:

dyskusja nie ma sensu.

a od mojego nicku się odwal raz na zawsze.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.