MateuszNHbw
MateuszNHbw
  26 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Znacie te ćwiczenia ?
Co o nich myślicie?
Jakie są efekty po tych 42 dniach ?

NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie te ćwiczenia ?

znam

Konto usunięte
Konto usunięte: Co o nich myślicie?

dobre, ale dla wytrzymałych:]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wislak19892
wislak19892
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są efekty po tych 42 dniach ?

Efekty są dobre ale samo wytrzymanie 42 dni jest trudne :) z czasem robią się nudne te ćwiczenia
Ale polecam .
mrmnml
mrmnml
  26 kwietnia 2009

nie akceptuje ćwiczeń bez ciężarów innych niżeli bieganie, pozdrawiam

powerorginal
powerorginal
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte

tak

Konto usunięte
Konto usunięte: Co o nich myślicie?

przereklamowane

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są efekty po tych 42 dniach ?

rozne .. jesli masz predyspozycje i niski bf to wystarczy trening brzucha 1-2 razy w tyg i bedzie krata ...
SztandiADW
SztandiADW
  26 kwietnia 2009

efekty są... ale na pewno nie spodziewaj się od razu a6w... Zalezy od tego wiele czynników takich jak BF, budowa (ektomorfik, endomorfik itp.), dieta, intensywność ćwiczeń oraz pewnie inne o których teraz nie pamietam... Jesli chcesz miec masę to zapomnij o a6w. Jeśli chcesz byc szczupły i wyrzeźbiony to próbuj :P

paweldst9090
paweldst9090
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie te ćwiczenia ? Co o nich myślicie?

ta.
mimo wszystko warto spróbować nie ma nic do stracenia.
tibauld
Reputacja: -53 | BluzgometrTM: 33
tibauld
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte

jasne, że tak ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Co o nich myślicie? Jakie są efekty po tych 42 dniach ?

efekty są widoczne, ale bardzo trudno wytrzymać tyle dni ćwicząc brzuch. Ale mocne i silne mięśnie brzucha mi wiele w życiu ułatwiają :rotfl:
barthol1
barthol1
  3 maja 2009

Ta a6w jest świetna co prawda bardzo ciężka i wątpie żeby ktoś bez wcześniejszego przygotowania wykonał cały cykl poprawnie, ale opłaca się spróbowac. Jedyny minus jaki jest widoczny po 20 dniu, cwiczenia zajmują dużo czasu co później może to bardzo zniechęcac. Osobiscie cwiczylem 6-waidera i doszedłem do 30 dnia, teraz mam swoje własne dobrane cwiczenia na brzuch i jestem z nich bardziej zadowolony, bo zabieraja mniej czasu a efekt jest podobny. (nie sugerujcie sie zdjeciami z fotki bo sa stare) :))
Pozdrawiam

Barcelonismo93
Barcelonismo93
  4 maja 2009

ta A6W jest calkiem dobra lecz ciężka wielu robi początkowe dni dokladnie lecz jak juz sie zwieksza ilosc i serie to nie robi dokladnie tylko zeby zrobic te serie ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.