mysza662
mysza662
  25 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Czesc, mam zawody 2 maja.
BIegne na 100 i 300 m. Został mi tydzien...jak jeszcze mogę się przygotować, aby polepszyć wytrzymałos i ogólnie lepiej pobiec?

koraspl
koraspl
  25 kwietnia 2009

300 metrow hmmm dosc dziwny dystans.Wytrzymalosc raczej nie bedzie Ci potrzebna jesli chodzi o takie krotkie biegi tu raczej chodzi o swiezosc

GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak jeszcze mogę się przygotować, aby polepszyć wytrzymałos i ogólnie lepiej pobiec?

A w ogóle zaczęłaś biegać ? Od kiedy i jak czesto biegasz ?/ Zacznij od tych podstawowych pytań. Więc tak, czasu masz mało. Proponuję Tobie zacząć już od dzisiaj. Wieczór to idealna pora na jogging. Stosuj rozgrzewkę. I równym tempem pośmigaj. Więcej niż 30 min. Codziennie pokonuj powyżej 4-6 km. Często biegałam i na tym dobrze wyszłam. Równiez brałam udział w zawodach lekkoatletycznych. Jesli będziesz miała zakwasy, proponuję wziąć naprzemienny prysznic. Bardzo obficie polewaj okolice ud i kolan zimną i ciepłą wodą na przemian/ Zażywaj magnez. Aha, nie jedz przed samym bieganiem, bo to jeszcze wzmacnia kolkę.
NeverMind1910
NeverMind1910
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 300 metrow hmmm dosc dziwny dystans.Wytrzymalosc raczej nie bedzie Ci potrzebna jesli chodzi o takie krotkie biegi tu raczej chodzi o swiezosc


To najtrudniejszy dystans do biegacza. Biegniesz sprintem całą odległość, moim zdaniem wykańcza bardziej niż bieganie kilometra. Tutaj zasada jest prosta, biegniesz ile masz sił w nogach.

Konto usunięte
Konto usunięte: zakwasy, proponuję wziąć naprzemienny prysznic.

Albo piwo :D
mysza662
mysza662
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo piwo :D

haha taa^^

Własnie przed tymi biegami prawie nie biegałam, jakos nie było kiedy;/
Na treningi do klubu też już nie chcodze;]
Ale to zawody miejscowe, wiec konkurencja słaba jest.
Na 100 to mysle ze jakoś przebiegne, ale 300 sprintem dawac łooo masakra:)

Jak szybko mogę poprawic mięśnie na rękach (nie chodząc na siłowni bo obecnie nie będe miala dostępmu;/)
NeverMind1910
NeverMind1910
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: haha taa^^

Poważnie. Piwo jest dobre na zakwasy. Pisze całkiem poważnie. Wypróbuj to sama zobaczysz :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale 300 sprintem dawac łooo masakra:)

Taki urok tej długości..

Konto usunięte
Konto usunięte: Na 100 to mysle ze jakoś przebiegne,

Świetny dystans.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak szybko mogę poprawic mięśnie na rękach

Pompeczki.

Konto usunięte
Konto usunięte: dostępmu;/)

(...) Zmiłuj się nad nami.
mysza662
mysza662
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pompeczki.

eee pompeczki to mi marnie beda szły...jedna...dwie...koniec^^

Konto usunięte
Konto usunięte: Poważnie. Piwo jest dobre na zakwasy. Pisze całkiem poważnie. Wypróbuj to sama zobaczysz :)

Nie wiem, nie próbowałam i watpie , że spróbuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Taki urok tej długości..

to i tak lepiej niz 400m w LO będe chyba właśnie już tylko 400 biegac;// a to już w ogóle lipa;/
Q29
Q29
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ...jedna...dwie...koniec^^

silne rączki *___* ...

Konto usunięte
Konto usunięte: to i tak lepiej niz 400m w LO będe chyba właśnie już tylko 400 biegac;// a to już w ogóle lipa;/

moje pytanie:
Po co startujesz w tych zawodach ? ; )
mysza662
mysza662
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: silne rączki *___* ...

haha no masowo..no ale sie staram

Konto usunięte
Konto usunięte: moje pytanie: Po co startujesz w tych zawodach ? ; )

Babka od wf kaze, rodzice każą, dla przyjemności? , żeby dostac się dalej...xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.