Gutek909
Gutek909
  14 lutego 2011 (pierwszy post)

Aż nie mogę się powstrzymać by nie założyć tematu...

Dziś swoją karierę kończy Ronaldo Luís Nazário de Lima. Jak dla mnie najwybitniejszy napastnik na świecie.

Luis urodził się 18 września 1976 roku w Rio de Janerio.

Grał w takich klubach jak:
Cruzeiro
PSV
Barcelona
Inter
Real Madryt
Milan
Corinthians

El Fenomeno, bo taki przydomek nosił ten wybitny piłkarz w dzieciństwie był moim idolem, zresztą większości chłopaków z podwórka także :)





W reprezentacji Brazyli rozegrał 97 meczów strzelając przy tym 62 bramki.

w sumie za bardzo nie wiem co za pytania można tutaj zadać hmm może..

czy uważacie Ronaldo za najlepszego piłkarza/napastnika naszych czasów ?

http://www.youtube.com/watch?v=3M7R8nKMxlo&feature=player_embedded
chyba nikt nie może przejść obojętnie obok tego wydarzenia, czyt. zakończenia kariery Il Fenomeno..

Prosiłbym żeby chociaż w temacie o tak wybitnym piłkarzu nie napinali się kibice Realu i Barcy :) wiadomo, że akurat ten piłkarz byłby do tego świetnym powodem :D

temat robiony na szybko więc mało obszerny

Gutek909
Gutek909
  14 lutego 2011

Gdyby Ronaldo nie trapiły kontuzje pewnie przebiłby wszystkich napastników..

Renifer
Renifer
  14 lutego 2011
:and: Czemu akurat dziś :and:
egze
egze
  15 lutego 2011

Jak byłem mały to się nim jarałem, choć bardziej Roberto Carlosem.

Dla mnie najlepszy napastnik naszych czasów. Tak jak wiem, że za 20, 50 lat każdy będzie wspominał czasy Zidane'a tak i będą wspominać Ronaldo.

I pomyśleć, że w tak młodym wieku tak wiele osiągnął, potem zniknął, a jak wrócił to nikt go nie był w stanie powstrzymać w drodze na szczyt.

Renifer
Renifer
  16 lutego 2011

Brazylijscy mistrzowie świata z 2002 roku, m.in. Kaká, Ronaldinho i Ronaldo mają rozegrać 10 marca towarzyski mecz w... Czeczenii. Kapitanem drużyny przeciwnej, złożonej z piłkarzy miejscowych klubów, został prezydent republiki Ramzan Kadyrow.

Sam Ronaldo nie potwierdził jeszcze swojego występu.
Szkoda że raczej nie będziemy mieli możliwości zobaczyć ostatniego meczu Ronaldo.

Gutek909
Gutek909
  16 lutego 2011
Renifer
Renifer: Szkoda że raczej nie będziemy mieli możliwości zobaczyć ostatniego meczu Ronaldo.

czytałem, że Ronaldo sam chce zorganizować swój mecz pożegnalny. Fakt z jednej strony reprezentacja Brazylii, ale z drugiej gracze, którzy grali razem z Ronaldo w klubach..
Renifer
Renifer
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czytałem, że Ronaldo sam chce zorganizować swój mecz pożegnalny. Fakt z jednej strony reprezentacja Brazylii, ale z drugiej gracze, którzy grali razem z Ronaldo w klubach..

Ciekaw jestem tym razem gdzie zagra swój "ostatni" mecz.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosiłbym żeby chociaż w temacie o tak wybitnym piłkarzu nie napinali się kibice Realu i Barcy :) wiadomo, że akurat ten piłkarz byłby do tego świetnym powodem :D

Wiadomo :ziober2:

Co tu pisać, skończyła się era jednego Ronaldo i jest drugiego.

Dla takich piłkarzy ogląda się mecze :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.