Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  13 lutego 2011 (pierwszy post)
SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli
15:30 Hamburger SV - Werder Brema
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium
19:00 AJ Auxerre - Arles
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne
20:00 Real Madryt - Levante
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua
15:00 FC Parma - Cesena
16:00 Doxa - Apop/Kinyras
16:00 Konyaspor - Buyuksehir
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń
16:00 FC Thun - Young Boys Berno

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 19 LUTEGO DO GODZINY 13:00!!!
TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE, KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa "JOKER"!!!

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY:
99DjWIERTLO99,AdRianoXX, agata, Akatasz, Alucard, DangerousRelations, Darek, egze, Elliott19, Golden18, Gutek909, ichabod, ikes, JestemMistrzu, Kovacs, krzychu7818, lampard16XxxX, LeonGrande, LouisVanGaal, Marek1991BrD, MisterKulka, mus10, NuTiiiiii, Paxtakor, Promiskuityczny, Radomatu11, Renifer, RexMundi, smencikk, Sobbek, Theo69, thomas893, WlasnaMelodia, wodzu2377, wojtecky, WueRZet, ZIPero9

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Theo69
Theo69
  14 lutego 2011
SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 0:0
[color=violet]15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 1:0
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 1:2
[color=violet]18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 2:0
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 1:0
[color=violet]19:00 AJ Auxerre - Arles 0:0
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 1:0
20:00 Real Madryt - Levante 2:1 - JOKER
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 1:0
[color=violet]21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 0:1
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 1:1

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 0:0
[color=violet]13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 1:0
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 1:2
[color=violet]15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 2:0
15:00 FC Parma - Cesena 1:2
[color=violet]16:00 Doxa - Apop/Kinyras 1:1
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 1:1
[color=violet]16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 2:1
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 1:1
WlasnaMelodia
WlasnaMelodia
  14 lutego 2011

SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 1:1
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 2:0
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 0:1
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 2:0
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 0:2
19:00 AJ Auxerre - Arles 1:0
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 1:0
20:00 Real Madryt - Levante 3:0 JOKER :ziober2:
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 1:0
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 1:2
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 1:1

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 0:1
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 1:2
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 0:0
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 1:0
15:00 FC Parma - Cesena 1:0
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 2:2
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 3:2
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 0:1
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 0:0

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  14 lutego 2011
SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 1:1
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 2:1
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 2:0
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 3:1
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 1:4 JOKER
19:00 AJ Auxerre - Arles 1:0
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 2:2
20:00 Real Madryt - Levante 4:1
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 2:0
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 1:1
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 1:0

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 3:2
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 2:1
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 0:1
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 3:1
15:00 FC Parma - Cesena 2:0
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 0:0
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 1:0
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 0:1
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 3:1
Kovacs
Kovacs
  14 lutego 2011

SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 0:0
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 3:1
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 2:1
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 2:1
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 1:3
19:00 AJ Auxerre - Arles 2:0
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 2:2
20:00 Real Madryt - Levante 3:1
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 3:0 JOKER
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 0:1
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 1:1

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 2:1
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 2:1
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 1:1
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 2:1
15:00 FC Parma - Cesena 2:0
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 1:0
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 0:0
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 0:1
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 3:2

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  14 lutego 2011

SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 1:1
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 2:0
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 2:1
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 2:1
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 1:2
19:00 AJ Auxerre - Arles 2:0
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 2:1
20:00 Real Madryt - Levante 4:0
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 3:2
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 0:0
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 1:1

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 1:1
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 0:0
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 2:0
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 2:1
15:00 FC Parma - Cesena 2:1
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 0:0
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 2:1
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1:0
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 2:0

ZIPero9
ZIPero9
  15 lutego 2011

SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 1:2
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 3:0 JOKER
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 2:1
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 3:0
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 1:2
19:00 AJ Auxerre - Arles 2:0
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 1:0
20:00 Real Madryt - Levante 3:1
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 3:1
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 0:1
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 1:1

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 1:0
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 2:0
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 2:0
15:00 FC Parma - Cesena 1:0
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 2:0
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 0:1
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 2:1
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 1:2

wojtecky
wojtecky
  15 lutego 2011

SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 1:1
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 2:0
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 3:1
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 2:0
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 1:3
19:00 AJ Auxerre - Arles 2:0
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 3:1 JOKER
20:00 Real Madryt - Levante 4:1
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 2:0
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 1:0
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 0:2

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 2:0
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 2:0
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 3:1
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 2:1
15:00 FC Parma - Cesena 2:0
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 1:1
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 1:2
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 2:0
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 0:1

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  15 lutego 2011

SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 1:1
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 2:0
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 2:1
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 2:0
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 1:3
19:00 AJ Auxerre - Arles 2:1
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 2:0
20:00 Real Madryt - Levante 2:0
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 2:1
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 1:2
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 1:3 JOKER

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 2:1
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 1:0
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 1:1
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 2:1
15:00 FC Parma - Cesena 2:0
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 0:0
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 1:2
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1:2
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 0:2

Renifer
Renifer
  15 lutego 2011

SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 0:1
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 2:1
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 3:1
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 1:0
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 0:1
19:00 AJ Auxerre - Arles 1:0
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 2:1
20:00 Real Madryt - Levante 2:0
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 1:0
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 0:1
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 1:2

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 1:1
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 2:1
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 1:1
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 1:2
15:00 FC Parma - Cesena 1:0
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 1:1
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 1:1
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 0:1 Dżoker
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 0:1

agata
agata
  15 lutego 2011

SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 0:1
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 2:0
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 1:1
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 2:1
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 0:2
19:00 AJ Auxerre - Arles 2:0
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 1:1
20:00 Real Madryt - Levante 3:0
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 2:1
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 0:1
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 0:1

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 0:1
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 2:1
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 1:0
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 1:0
15:00 FC Parma - Cesena 2:1 Joker
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 1:1
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 1:0
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 0:1
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 0:2

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  15 lutego 2011

13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 1-1
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 3-0 JOKER
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 1-0
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 2-0
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 1-2
19:00 AJ Auxerre - Arles 2-1
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 3-1
20:00 Real Madryt - Levante 5-1
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 3-0
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 0-0
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 0-2

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 2-1
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 1-1
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 3-2
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 1-1
15:00 FC Parma - Cesena 2-1
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 1-0
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 2-2
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 2-1
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 2-3

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

Marek1991BrD
Marek1991BrD
  17 lutego 2011

SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 1:1
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 2:0
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 1:0 JOKER
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 2:1
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 1:2
19:00 AJ Auxerre - Arles 1:0
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 2:0
20:00 Real Madryt - Levante 2:0
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 1:0
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 0:1
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 1:1

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 1:1
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 1:0
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 1:0
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 1:0
15:00 FC Parma - Cesena 1:1
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 1:1
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 1:0
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1:1
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 0:1

ichabod
ichabod
  17 lutego 2011

SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 0:0
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 2:1
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 2:0
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 1:0
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 1:1
19:00 AJ Auxerre - Arles 2:1 - Joker
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 2:1
20:00 Real Madryt - Levante 4:1
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 2:1
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 1:1
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 1:2

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 1:1
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 1:1
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 2:2
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 2:1
15:00 FC Parma - Cesena 1:0
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 2:2
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 1:2
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1:2
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 1:1

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  17 lutego 2011

SOBOTA
13:00 Kasimpasaspor - Ankaragucu 1:1
15:30 Borussia Dortmund - FC St. Pauli 2:0
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 1:1
18:00 Valencia CF - Sporting Gijon 2:1
18:30 FSV Mainz - Bayern Monachium 1:2
19:00 AJ Auxerre - Arles 2:0 JOKER
19:00 Olympique Marsylia - AS St. Etienne 2:1
20:00 Real Madryt - Levante 2:0
20:45 Inter Mediolan - Cagliari Calcio 2:0
21:00 Lorient - Girondins Bordeaux 0:1
22:00 Real Saragossa - Atletico Madryt 1:1

NIEDZIELA
13:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers 2:0
13:30 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 3:1
14:30 Vitesse Arnhem - De Graafschap 2:2
15:00 AC Fiorentina - Sampdoria Genua 2:1
15:00 FC Parma - Cesena 1:1
16:00 Doxa - Apop/Kinyras 1:1
16:00 Konyaspor - Buyuksehir 2:0
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1:1
16:00 FC Thun - Young Boys Berno 2:1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.