RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 lutego 2011 (pierwszy post)




All Star Weekend Ligi Typerów


tak trochę nowatorsko ale chciałem oszczędzić miejsce

MECZ GWIAZD PÓŁNOC - POŁUDNIE
* - pkt. kapitanów liczą się podwójnie
północ - RexMundi
południe - egze



oraz










Życzę wszystkim powodzenia i miłej zabawy
...Ignorance is bliss...
Alucard
Alucard
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a Kurzajewski po raz kolejny dostał telekamere w kategorii komentator sportowy...

Ehhh, głosowałem na Borka :ziober2:
krzychu7818
krzychu7818
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ehhh, głosowałem na Borka


no jak bym głosował to na Borka albo Sobczyńskiego a organizatorzy tego plebiscytu chyba nie znają pojęcia KOMENTATOR sportowy , przeciez ten Kurzajewski jedynie studio prowadzi podczas jakichś zawodów albo czyta wiadomości sportowe
Alucard
Alucard
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no jak bym głosował to na Borka albo Sobczyńskiego a organizatorzy tego plebiscytu chyba nie znają pojęcia KOMENTATOR sportowy , przeciez ten Kurzajewski jedynie studio prowadzi podczas jakichś zawodów albo czyta wiadomości sportowe

Ja głosowałem na stronie telekamer, teraz nie wiadomo czy organizatorzy go zrobili z miejsca czy mamy taki głupi naród który pluje na wszystkie stacja oprócz TVP. Borek miał duże poparcie jak na Polsacie i Eurosporcie.
JestemMistrzu
JestemMistrzu
  9 lutego 2011

Chyba muszę zacząć poświęcać dobre te 15 minut na forum tutaj ;) bo fajna sprawa była z tym All Star Weekend. Gratulacje dla wygranych :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.