Gutek909
Gutek909
  3 lutego 2011 (pierwszy post)

Nowym trenerem został Andrea Anastasi.
Sukcesy Włocha :
brąz IO , 3 x złoto ME , 2 x złoto LŚ. Wszystkich medali nie wymieniam :ninja:
Anastasi w decydującej rozgrywce pokonał swojego rodaka Ferdinando de Giorgiego oraz Francuza Philippe'a Blaina.

Q. Jak zapatrujecie się na nowego trenera ?
Q. Jesteście zaskoczeni ?
Q. Czy decyzja o zatrudnieniu znowu zagranicznego szkoleniowca da nam medale, czy okaże się niewypałem ?

pozdro

Gutek909
Gutek909
  3 lutego 2011

pierwszy odpowiem na własne pytania :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jak zapatrujecie się na nowego trenera ?

bardzo sceptycznie, Anastasi może kiedyś miał sukcesy, teraz nie jest już szkoleniowcem doskonałym, którego potrzebuje reprezentacja :) wg mnie może być to jeden wielki niewypał z tym szkoleniowcem :and:
ostatni sukces to ME z Hiszpanią na parkietach w Rosji, który raczej był dziełem tego, iż czołowe ekipy były bez formy, a nie ' cudownej ręki ' Anastasiego

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jesteście zaskoczeni ?

bardzo, myślałem, że PZPS pójdzie po rozum do głowy i zatrudni de Giorgiego. Trener, który nie ma doświadczenia w prowadzeniu reprezentacji, ale jego ekipy odnoszą znaczące sukcesy. Trener tak bardzo polecany przez Sebastiana Świderskiego, który był jego podopieczny w Lube.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Czy decyzja o zatrudnieniu znowu zagranicznego szkoleniowca da nam medale, czy okaże się niewypałem ?

pierwsza moja myśl po zwolnieniu Castellaniego była taka aby w końcu dać szansę polskiemu szkoleniowcowi, a mianowicie byłem i jestem cały czas zwolennikiem Krzyśka Stelmacha :) Mam nadzieje, że kiedyś przejmie on reprezentację polskich siatkarzy.

Jedyny plus zatrudnienia Anastasiego na tą chwilę to taki, że Jacek Nawrocki nie zostanie trenerem repry.
Sam odmówił i dobrze zrobił, bo wg mnie to popierdółka a nie trener. Najlepiej to by wyszedł z jakąś naukową książką o siatkówce i ją czytał chłopakom na przerwach :ninja:
Renifer
Renifer
  3 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jak zapatrujecie się na nowego trenera ?

Jest oki. Spodziewałem się Polskiego szkoleniowca.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteście zaskoczeni ?

Troszkę . j.w

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy decyzja o zatrudnieniu znowu zagranicznego szkoleniowca da nam medale, czy okaże się niewypałem ?

Co inna szkoła to inna szkoła powinno nam to raczej wyjść na dobre.
Polacy zawsze mieli lepsze ręce niż nogi :ssh:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Jesteście zaskoczeni ? Q. Czy decyzja o zatrudnieniu znowu zagranicznego szkoleniowca da nam medale, czy okaże się niewypałem ?

Nie jestem zaskoczony. Wiedziałem, że go wybiorą po tym jak zrezygnował Nawrocki.
Skoro Włoch doprowadził reprezentację Hiszpanii do jakiegoś tam poziomu, gdy nieoczekiwanie wygrał w Rosji to czemu nie z nami ma sięgać po medale. A myślę, że potencjał od takich Hiszpanów to mamy większy.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  3 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Włoch doprowadził reprezentację Hiszpanii do jakiegoś tam poziomu, gdy nieoczekiwanie wygrał w Rosji to czemu nie z nami ma sięgać po medale.

to było dzieło przypadku, teraz Hiszpanie grają kichę.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to było dzieło przypadku, teraz Hiszpanie grają kichę.

A ja myślę, że to jego sprawka :]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

blablablabla12
blablablabla12
  5 lutego 2011

Wszystko na odwrot co mowi Gutek.
Stelmach przy Nawrockim trenersko to jest dno akurat.
Nawrocki dojrzal do swojej roli, akurat bardzo dobrze, a Stelmach?nie osmieszajmy sie.
A co do Anastasiego to przyda sie co niektorym troche wloskiej szkoly.

Gutek909
Gutek909
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Stelmach przy Nawrockim trenersko to jest dno akurat.

Stelmach się rozwija, a Nawrocki niestety już nie. Nawrocki to trener, który za dużego autorytetu nie ma.
Gutek909
Gutek909
  8 lutego 2011

Jastrzębski Węgiel pokonuję niemiecki zespół Generali Haching 3-1. Jastrzębianie także wygrywają złotego seta 15-9 i awansują do kolejnej rundy LM.
Jastrzębianie w dwumeczu o final four LM zmierzą się z Noliko Maseik lub Budvanska Rivierą

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jastrzębski Węgiel pokonuję niemiecki zespół Generali Haching 3-1. Jastrzębianie także wygrywają złotego seta 15-9 i awansują do kolejnej rundy LM.

Uuu nieźle. A Skra też jakoś musi odrobić wynik 3:1 i wygrać złotego seta nie?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  8 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A Skra też jakoś musi odrobić wynik 3:1 i wygrać złotego seta nie?

tak, znaczy musi wygrać, obojętnie jakim wynikiem, a później złoty set :)
Gutek909
Gutek909
  9 lutego 2011

Skra Bełchatów - Roeselare 3-0, złoty set 15-12. Awans Skry :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.