Freddie2007
Freddie2007
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Już dawno sezon w Polsce nie był tak interesujący:)
Do końca sezonu zostało 6 kolejek a na tytuł szansę mają cztery zespoły, nie inaczej jest z utrzymaniem się w naszej Ekstraklasie, gdzie nawet 9 w tabeli Ruch nie może być pewien utrzymania:)

Piątek 24.04
Polonia Bytom - Cracovia Kraków 17:45
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 20:00

Sobota 25.04
Ruch Chorzów - PGE GKS Bełchatów 14:45
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 16:00
Odra Wodzisław - Polonia Warszawa 17:00
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 19:15

Niedziela 26.04
ŁKS Łódź - Piast Gliwice 16:00
Legia Warszawa - Lech Poznań 17:00

Q1: Kto okaże się lepszy w hicie kolejki Legia-Lech? Czy Lech znów wyrówna w ostatniej minucie?
Q2: Czy ten mecz może zadecydować już o mistrzostwie?
Q3: Które z pozostałych spotkań jeszcze może być interesujące?
Q4: Jak Polonia poradzi sobie w Wodzisławiu nękana co chwilę zmianami trenera?
Q5: W którym spotkaniu może paść niespodzianka ?

Zapraszam do dyskusji:ziober2:

boleslawianin
boleslawianin
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego powinien grac on, a nie niedorozwinięty umysłowo Sotirovic.

Czemu odrazu niedorozwiniety umyslowo ?

za mocnych slow uzywasz, Sotirovic to dobry napastnik, solidny. Gdyby nie kontuzje...

to mialby duzo wiecej goli na koncie :-) a Bilinski jest jeszcze mlody, to przyszlosc Slaska. O ile nie odejdzie.
WueRZet
WueRZet
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bilinski ze Slaska Wroclaw jest niesamowity, kiedy wejdzie na boisko... to bramka :-)

Chyba ze 3 już w Śląsku strzelił...niesamowite :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy świnie będą latać. Następny remis.. Będzie to sprzyjać rywalizacji.

Z wiadomych przyczyn mam w dupie rywalizację. Jeśli w Warszawie nie będzie trzech punktów to już naprawdę trudno będzie o optymizm :nie:
boleslawianin
boleslawianin
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba ze 3 już w Śląsku strzelił...niesamowite

Zwroc uwage na wiek i ile grywa : )

jak na 175 minut gry to 3 bramki duzo : >
NeverMind1910
NeverMind1910
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu odrazu niedorozwiniety umyslowo ?

Jest kilka powodów. Pijaństwo, głupota. Grożenie stewardesie w samolocie, symulowanie kontuzji, narzekanie, brak konsekwencji. Był taki okres, że miał zasilić Widzew. Dziękuje bardzo, że jednak nie on, a Marcin Robak do nas zawitał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z wiadomych przyczyn mam w dupie rywalizację.

W pupie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba ze 3 już w Śląsku strzelił...niesamowite

Zobacz ile strzelił w ME. Nie bądź taki zgryźliwy :)
WueRZet
WueRZet
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwroc uwage na wiek i ile grywa : ) jak na 175 minut gry to 3 bramki duzo : >

Nie twierdze, że to mało (ogólnie to chyba przesadziłem, bo wydaje mi się, że zdobył 2), ale żeby zaraz pisać o Nim używając przymiotnika "niesamowity" ? :ziober2: Niezdrowa przesada :P
boleslawianin
boleslawianin
  25 kwietnia 2009

Dla porównania

Przemysław Ludziński - 982 minuty gry - 3 gole rowniez

Vuk Sotirovic - 982 minuty - 5 goli

Tomasz Szewczuk - 1812 minut - 9 goli

boleslawianin
boleslawianin
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a Marcin Robak do nas zawitał.

Pamietam go jak wymiatal w ówczesnej 3ligowej Miedzi Legnica :)
Slask byl blisko pozyskania, niestety Miedz chciala duzo wiecej niz oferowali Wroclawianie na czym skorzystala Korona Kielce

Oby znow powrócil do ekstraklasy i sie rozwijał, moze zapuka do kadry
boleslawianin
boleslawianin
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zobacz ile strzelił w ME

Dokładnie - 20 goli

w czasie 1665minut :) to tez o czyms swiadczy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie twierdze, że to mało (ogólnie to chyba przesadziłem, bo wydaje mi się, że zdobył 2), ale żeby zaraz pisać o Nim używając przymiotnika "niesamowity" ? Niezdrowa przesada :P

Zobaczysz ze bedzie jeszcze o nim glosno.
Kto wie moze i Lech sie przekona o jego sile i umiejetnosciach jezeli Taraś wpuści go na murawe :mrgreen:
WueRZet
WueRZet
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W pupie :D

Z uwagi na to, że się ostanio trochę przytyło dupa jest określeniem dobrym :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zobacz ile strzelił w ME. Nie bądź taki zgryźliwy :)


Konto usunięte
Konto usunięte: Zobacz ile strzelił w ME. Nie bądź taki zgryźliwy :)

Jak dla mnie to akurat ME nie jest miarodajnym wyznacznikiem umiejętności zawodnika :nie:

Chociaż przejadę się na jakiś najbliższy mecz ME Lecha. Zobaczyć jak się Handzić rusza teraz :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla porównania

Porównanie dowodzi tylko jak cienkich napadziorów ma Śląsk ^^
boleslawianin
boleslawianin
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Porównanie dowodzi tylko jak cienkich napadziorów ma Śląsk ^^

Prównanie dowodzi jak na ich tle wypada Bilinski : >

a przeciez jest najmniej doswiadczonym, z najmniejszym stazem... ba w ogole go nie ma.
WueRZet
WueRZet
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto wie moze i Lech sie przekona o jego sile i umiejetnosciach jezeli Taraś wpuści go na murawe

Pożyjemy zobaczymy ;D

Jak na tą chwilę nie pokazał według mnie niczego wielkiego. Jeśli zachowa taką formę do końca sezonu i wbije jeszcze z 3-4 bramki to będzie można gdybać :tak:
boleslawianin
boleslawianin
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak na tą chwilę nie pokazał według mnie niczego wielkiego

No sorry, bo i za malo mial czasu by pokazac
ale spokojnie, mam nadzieje ze Tarasiewicz wie co robi : )

a gdzie te transfery Lecha ? sprowadzili zima i jakos w ogole nie zagrali w Ekstraklasie ?
WueRZet
WueRZet
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No sorry, bo i za malo mial czasu by pokazac ale spokojnie, mam nadzieje ze Tarasiewicz wie co robi : )

Gdyby się tak spuszczać nad każdym małolatem co wybiega na boisko i w debiucie bramki strzela...wiadomym jest, że trawę gryzie, żeby się pokazać. Teraz dla tego przykładu zagra w 5 spotkaniach i nie strzeli bramki. To czy z "niesamowitego" spadnie na "szmaciarza" ? Po prostu dajmy czas i oceńmy po tym okresie ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: sprowadzili zima i jakos w ogole nie zagrali w Ekstraklasie ?

Nie mam ochoty pastwić się nad Smudą i Zarządem :ninja:
boleslawianin
boleslawianin
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby się tak spuszczać nad każdym małolatem co wybiega na boisko i w debiucie bramki strzela

Nie spuszczam sie, tylko przyznaje ze jest w nim cos niesamowitego bo gdy dostanie szanse to dobrze ja wykorzysta ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz dla tego przykładu zagra w 5 spotkaniach i nie strzeli bramki.

Zobaczymy, kolejna szansa mysle ze w Gdyni w PE :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: To czy z "niesamowitego" spadnie na "szmaciarza"

Oczywiscie ze nie :-)
talentem nadal pozostanie.
Jego czas jeszcze przyjdzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam ochoty pastwić się nad Smudą i Zarządem

Teraz troche wychodza bokiem nieudane transfery, czytaj brak lawki...

dziwne bo wydawalo mi sie ze zarzad Lecha realnie mysli o MP...
WueRZet
WueRZet
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie spuszczam sie, tylko przyznaje ze jest w nim cos niesamowitego bo gdy dostanie szanse to dobrze ja wykorzysta ;)

Wielu było takich co w debiucie strzelało, a później zniknęło w pomrokach dziejów :P Jak strzeli jeszcze z 3 bramki w lidze uznam, że jest autentycznie niezły :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz troche wychodza bokiem nieudane transfery, czytaj brak lawki... dziwne bo wydawalo mi sie ze zarzad Lecha realnie mysli o MP...

Jak tytułu nie będzie to dopiero będą jaja w zespole :ssh:
A Zarząd jak i Smuda zrobili wiele małych pomyłek, które teraz rosną do olbrzymich rozmiarów do których jednak nie chcą się przyznać :nie: Tak to jest jak marketing przemawia zamiast czystej i chłodnej kalkulacji :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.