koraspl
koraspl
  21 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam :D
Juz w sobote rusza karuzela GP.Inauguracja nastapi na Markecie w Pradze.Jak widomo w calym cyklu Polska bedzie miala czterech reprezentantow.Dwie rundy odbeda sie w Polsce 9 maja w Lesznie oraz w Bydgoszczy 10 pazdziernika wielki final tej imprezy.
Mistrzostwa Swiata broni Nicki Pedersen.

Kalendarz:
GP Czech, Praga - 25 kwietnia
GP Europy, Leszno - 9 maja
GP Szwecji, Goteborg - 30 maja
GP Dania, Kopenhaga - 13 czerwca
GP Wielkiej Brytanii, Cardiff - 27 czerwca
GP Łotwy, Daugavpils - 1 sierpnia
GP Skandynawii, Malilla - 15 sierpnia
GP Nordyckie, Vojens - 29 sierpnia
GP Słowenii, Krsko - 12 września
GP Włoch, Terenzano - 26 września
GP Polski, Bydgoszcz - 10 październi

Pelna lista uczestnikow GP:
1. Nicki Pedersen (Dania)
2. Jason Crump (Australia)
3. Tomasz Gollob (Polska)
4. Greg Hancock (USA)
5. Hans Andersen (Dania)
6. Leigh Adams (Australia)
7. Andreas Jonsson (Szwecja)
8. Rune Holta (Polska)
9. Scott Nicholls (W.Brytania)
10. Fredrik Lindgren (Szwecja)
11. Chris Harris (W.Brytania)
12. Kenneth Bjaerre (Dania)
13. Grzegorz Walasek (Polska)
14. Sebastian Ułamek (Polska)
15. Emil Sajfutdinow (Rosja

W kim upatrujecie najwiekszego rywala Pedersena?
Jakie macie okczekiwania w stosunku do reprezentantow Polski?
Kto moze okazac sie czarnym koniem cyklu?

Freddie2007
Freddie2007
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czuje ze dlugo z Rosyjska licencja nie pojezdzi heheh :D

Bedzie tak dlugo jezdzil z rosyjską licencja dopoki nie zda polskiej wiec caly obecny sezon na pewno bedzie jezdzil jako Rusek:)
koraspl
koraspl
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bedzie tak dlugo jezdzil z rosyjską licencja dopoki nie zda polskiej wiec caly obecny sezon na pewno bedzie jezdzil jako Rusek:)

Wiem wiem w tym sezonie to juz nie mozliwe.Nie mozna zmienic licencji w czasie zawodow GP.Emil mial zdawac jakos w najblizszym czasie w Zielonej licencje.Przypuszczam ze w nastepnym roku w GP jak i w DPS bedzie startowal jako Polak.Sam nie ukrywa ze ma takie plany...
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem wiem w tym sezonie to juz nie mozliwe.Nie mozna zmienic licencji w czasie zawodow GP.Emil mial zdawac jakos w najblizszym czasie w Zielonej licencje.Przypuszczam ze w nastepnym roku w GP jak i w DPS bedzie startowal jako Polak.Sam nie ukrywa ze ma takie plany...

Ale w przyszlym roku kto wie moze Emil bedzie jezdzil jako Polak w koncu caly jego team to Polacy, wychowywal sie żużlowo na torze w Bydgoszczy, świetnie mowi po polsku wiec czas zeby jezdzil jako Polak zamiast takiego Holty:ninja:

Kurcze za dwa tygodnie na Smoku musze zobaczyc Emila jak wygrywa, tylko najgorsze ze mam zjazd na studiach i co teraz:lol2:
koraspl
koraspl
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale w przyszlym roku kto wie moze Emil bedzie jezdzil jako Polak w koncu caly jego team to Polacy, wychowywal sie żużlowo na torze w Bydgoszczy, świetnie mowi po polsku wiec czas zeby jezdzil jako Polak zamiast takiego Holty

I dziewczyne chyba ma z Polski:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Kurcze za dwa tygodnie na Smoku musze zobaczyc Emila jak wygrywa, tylko najgorsze ze mam zjazd na studiach i co teraz

W Lesznie beda zupelnie inne zawody.W Pradze tor byl na start i pierwszy łuk i zero wlaki praktycznie.Na Smoku bedzie pewnie tor pod walke ktora Emil lubi lecz twierdze ze bedzie mial wieksze pole do popelnienia bldow.Mimo ze dzis wygral to nie zaprezentowal bezblednej jazdy.Wygral i to jest wielka sprawa ale trzeba zaznaczy ze mial przy tym duzo szczescia ...
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Lesznie beda zupelnie inne zawody.W Pradze tor byl na start i pierwszy łuk i zero wlaki praktycznie.Na Smoku bedzie pewnie tor pod walke ktora Emil lubi lecz twierdze ze bedzie mial wieksze pole do popelnienia bldow.Mimo ze dzis wygral to nie zaprezentowal bezblednej jazdy.Wygral i to jest wielka sprawa ale trzeba zaznaczy ze mial przy tym duzo szczescia ...

Zgadzam sie z Toba choc rzadko mi sie to zdarza:jezyk2:
W jednym biegu kiedy jechal przed Gollobem o malo nie upadl gdyby upadł nie bylo by go w polfinale:and:
Ale u nas zawsze duża chodzi a Emil kocha jezdzic po duzej, dzis co prawda trzymanie krawężnika dalo mo zwyciestwo ale w Lesznie tylko jazda po dużej przyniesie sukces.
On sie tak niesamowicie składa na tej maszynie, poezja normalnie:zakochany:
koraspl
koraspl
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam sie z Toba choc rzadko mi sie to zdarza

Kolejny raz w przeciagu kilku dni heheh ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale u nas zawsze duża chodzi

Gollob bedzie mial gdzie fruwac

Fredrik Lindgren mnie zaskoczyl pozytywnie ale chyba kazdego.Ciekawie zapowiada sie rywalizacja.Widac ze bedzie dosc wyrownana stawka .Pedersen raczej moze zapomniec o dominacji z poprzednich sezonow.
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolejny raz w przeciagu kilku dni heheh ;D

Od kiedy nie dyskutujemy o skokach to sie częściej zgadzamy:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Gollob bedzie mial gdzie fruwac

Tylko zeby nie okazał sie nielotem:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Fredrik Lindgren mnie zaskoczyl pozytywnie ale chyba kazdego.Ciekawie zapowiada sie rywalizacja.Widac ze bedzie dosc wyrownana stawka .Pedersen raczej moze zapomniec o dominacji z poprzednich sezonow.

Ten Fredrik to jest zagadka, zreszta tak jak Iversen przed rokiem w GP i w Anglii jezdza świetnie a przyjada do Polski to w Zielonce klną na nich:lol2:
Dla mnie Holta to jest kompletne nieporozumienie, nigdy tego czlowieka nie uwazalem za dobrego żużlowca, wstyd ze jezdzi dla Polski a tak naprawde ma nas w glebokim poważaniu:and:
A Nicki jak Nicki i tak na koncu mistrzem zostanie:)
koraspl
koraspl
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Od kiedy nie dyskutujemy o skokach to sie częściej zgadzamy

W sierpniu pierwszy konkurs LGP heheh :D
Bedzie okazja do dyskusji na temat skokow :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A Nicki jak Nicki i tak na koncu mistrzem zostanie:)

W tym roku bedzie mial ciezko.Jezeli mialbym typowac po pierwszych zawodach to kompletnie nie potrafilbym wskazac jednego zawdonika.Raczej nie chce mi sie wierzyc ze Emila stac na IMS w tym roku ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie Holta to jest kompletne nieporozumienie, nigdy tego czlowieka nie uwazalem za dobrego żużlowca, wstyd ze jezdzi dla Polski a tak naprawde ma nas w glebokim poważaniu

Taa tez jakos nie przepadam za Holta.
Freddie2007
Freddie2007
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej nie chce mi sie wierzyc ze Emila stac na IMS w tym roku ...

Nie no na pewno w tym roku nie zdobedzie mistrza...chociaz:ninja:
Presja go zje mi sie wydaje bo juz w nastepnych zawodach bedzie jechal jako faworyt co moze mu przeszkodzic:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Taa tez jakos nie przepadam za Holta.

Ryszard Holtański a fuuu:ninja::lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: W sierpniu pierwszy konkurs LGP heheh :D Bedzie okazja do dyskusji na temat skokow :D

I byc moze nowe zasady ktore chce wprowadzic pan w damskiej przepasce:and:
Kaaarlik
Kaaarlik
  26 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I dziewczyne chyba ma z Polski:D

Eil ma Tylko Aderatorki :tak:
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009

Juz w sobote GP na Smoku:napalony:
Najlepsze jest to ze nie bede go widzial na żywo:ninja:

koraspl
koraspl
  9 maja 2009

1.Crump
2.Gollob :mrgreen:
3.Jonson
4.Hancock
Swietna druga czesc zawodow.W pierwszych biegach wydawalo sie ze bedzie konkretny beton przygotowany przez Olsena.Zdaje mi sie ze w przerwie polewaczka zrobila swoje i druga czesc zawodow byla juz bardziej widowiskowa.Swietnie pojechal Gollob ktory w kazdym giegu meldowal sie na mecie jako pierwszy badz drugi zawodnik zaliczyl przy tym jeden defekt.Slowa uznania dla Rudego swietna dyspozycja, swietny sprzet ,swietne spasowanie do toru...

koraspl
koraspl
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Jonson

Jonsson
Tak zeby cos jeszcze dodac to trzeba powiedziec ze byly to bardzo wyrownane zawody.
Reszta reprezentantow spisala sie porpawnie.W polfinale mielismy trzech reprezentantow ktorzy de facto jechali w jednym biegu.Hampel stoczyl pasjonujaca walke z Gollobem o final.Trzeci z naszych Ulamek zajal czwarte miejsce w polfinale.Holta nie awansowal do polfinalu tylko dlatego ze mial mniej wygranych biegow niz mistrz swiata Pedersen(mieli rowna ilosc punktow) ktory pozniej odpadl w polfinale.Walasek zawody ukonczyl z dorobkiem pieciu oczek.
Reasumujac impreza udana patrzac na wyniki naszych reprezentantow...
Freddie2007
Freddie2007
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Reasumujac impreza udana patrzac na wyniki naszych reprezentantow...

ALe nie udana ze wzgledu na frekwencje, pełno pustych krzeselek to jak na Leszno niespotykane ale jak bilety były po 130zl to nie ma sie co dziwic, Józek przesadzil z lekka:ninja:
koraspl
koraspl
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ALe nie udana ze wzgledu na frekwencje, pełno pustych krzeselek to jak na Leszno niespotykane ale jak bilety były po 130zl to nie ma sie co dziwic, Józek przesadzil z lekka

Specialnie o tym nie wspominalem heh. Szal radosci gdy Adams wyprzedzal Golloba hmmm nie bede tego komentowal ;D
W Bydgoszczy tez bilety drogie ale zawsze komplet jest na GP:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.