koraspl
koraspl
  21 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam :D
Juz w sobote rusza karuzela GP.Inauguracja nastapi na Markecie w Pradze.Jak widomo w calym cyklu Polska bedzie miala czterech reprezentantow.Dwie rundy odbeda sie w Polsce 9 maja w Lesznie oraz w Bydgoszczy 10 pazdziernika wielki final tej imprezy.
Mistrzostwa Swiata broni Nicki Pedersen.

Kalendarz:
GP Czech, Praga - 25 kwietnia
GP Europy, Leszno - 9 maja
GP Szwecji, Goteborg - 30 maja
GP Dania, Kopenhaga - 13 czerwca
GP Wielkiej Brytanii, Cardiff - 27 czerwca
GP Łotwy, Daugavpils - 1 sierpnia
GP Skandynawii, Malilla - 15 sierpnia
GP Nordyckie, Vojens - 29 sierpnia
GP Słowenii, Krsko - 12 września
GP Włoch, Terenzano - 26 września
GP Polski, Bydgoszcz - 10 październi

Pelna lista uczestnikow GP:
1. Nicki Pedersen (Dania)
2. Jason Crump (Australia)
3. Tomasz Gollob (Polska)
4. Greg Hancock (USA)
5. Hans Andersen (Dania)
6. Leigh Adams (Australia)
7. Andreas Jonsson (Szwecja)
8. Rune Holta (Polska)
9. Scott Nicholls (W.Brytania)
10. Fredrik Lindgren (Szwecja)
11. Chris Harris (W.Brytania)
12. Kenneth Bjaerre (Dania)
13. Grzegorz Walasek (Polska)
14. Sebastian Ułamek (Polska)
15. Emil Sajfutdinow (Rosja

W kim upatrujecie najwiekszego rywala Pedersena?
Jakie macie okczekiwania w stosunku do reprezentantow Polski?
Kto moze okazac sie czarnym koniem cyklu?

Freddie2007
Freddie2007
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kus

Matej Kus dostal dzika karte? :szok2:
To nawet nie wiedzialem:ninja:
koraspl
koraspl
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Matej Kus dostal dzika karte?

Taa z 2 punkty moze zdobedzie :lol2:
Freddie2007
Freddie2007
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Taa z 2 punkty moze zdobedzie

Jak tak mozesz mowic na zawodnika z Twojego klubu oj koras koras:nie:
Jeden punkt na Ułamku drugi w ostatnim biegu jak Nicki Harrisa w płot wywiezie:lol2:
koraspl
koraspl
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tak mozesz mowic na zawodnika z Twojego klubu oj koras koras

Jakiego tam mojego klubu powtarzam po raz enty ze nie sympatyzuje z zadnym klubem zuzlowym :D jestem obserwatorem hehehe;D a tak na marginesie to w moim miescie nie wypada sympatyzowac z Apatorem tu plona jego szaliki hehe :ssh: a to z tego powodu ze jest FC ELany Torun :ssh:
Freddie2007
Freddie2007
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiego tam mojego klubu powtarzam po raz enty ze nie sympatyzuje z zadnym klubem zuzlowym :D jestem obserwatorem hehehe;D a tak na marginesie to w moim miescie nie wypada sympatyzowac z Apatorem tu plona jego szaliki hehe a to z tego powodu ze jest FC ELany Torun

Wiem, kibice Elany przychodza na mecze Apatora wspomagac przyjezdnych:lol2:
koraspl
koraspl
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, kibice Elany przychodza na mecze Apatora wspomagac przyjezdnych

Jedni i drudzy maja sztame z Ruchem Chorzow niezly patos ;D
Freddie2007
Freddie2007
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedni i drudzy maja sztame z Ruchem Chorzow niezly patos ;D

A Ruch trzyma z Banikiem Ostrava ktorzy maja sztame z Pacos Ferreira a ci sympatyzują z Boca Juniors haha czeski film:lol2:
koraspl
koraspl
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ruch trzyma z Banikiem Ostrava ktorzy maja sztame z Pacos Ferreira a ci sympatyzują z Boca Juniors haha czeski film

Wydawalo mi sie ze GKS Katowice ma sztame z Banikiem :woot:
Freddie2007
Freddie2007
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydawalo mi sie ze GKS Katowice ma sztame z Banikiem

No moze, ja sobie to przed chwila wymyslilem:lol:
koraspl
koraspl
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No moze, ja sobie to przed chwila wymyslilem

No no :D tak wlasnie myslalem ze ta wypowiedz ma podwojne dno.Tak mnie tylko zrazilo to ze Ruch i Banik niby sztame maja skoro Katowice trzymaja z Ostrava :D
Spoko stadion maja w Ostravie(jedna z trybun przypominala mi Stad Velodrome ale tak w minaturce:D) nawet sie mialo przyjemnosc grac na nim ;D
Trzecie miejsce z reprezentacja Kuj-Pom tam zajalem wygrala Andaluzja.Taki fajny turniej kiedys tam sie odbywal do lat 17 :D
Freddie2007
Freddie2007
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Spoko stadion maja w Ostravie(jedna z trybun przypominala mi Stad Velodrome ale tak w minaturce:D) nawet sie mialo przyjemnosc grac na nim ;D Trzecie miejsce z reprezentacja Kuj-Pom tam zajalem wygrala Andaluzja.Taki fajny turniej kiedys tam sie odbywal do lat 17 :D

:brawo:

Konto usunięte
Konto usunięte: Spoko stadion maja w Ostravie

Nie tylko stadion ale i hoolsów maja dobrych:lol2:
koraspl
koraspl
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie tylko stadion ale i hoolsów maja dobrych

Taaa ale nie to co u nas:D
Jeszcze ze tak wroce do tego turnieju to zawsze mnie dziwilo po jaki uj ci Hiszpanie jada przez cala Europe aby sobie piec dni w pilke pograc gdzies we wschodniej Europie heh.
Freddie2007
Freddie2007
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze ze tak wroce do tego turnieju to zawsze mnie dziwilo po jaki uj ci Hiszpanie jada przez cala Europe aby sobie piec dni w pilke pograc gdzies we wschodniej Europie heh.

Czasem trzeba zmienic klimat:lol:
Przyjada wygraja, popiją i na chate z powrotem:ziober2:
koraspl
koraspl
  25 kwietnia 2009

Sajfutdinow :rock:
Cos nieprawdopodobnego.Czuje ze dlugo z Rosyjska licencja nie pojezdzi heheh :D
Tomasz Gollob dosc niemrawo liczylem na cos wiecej a ostatecznie bylo 9 miejsce i 7 pkt ;/
Szkoda przespanego poczatku zawodow przez Walaska bo w drugiej fazie juz calkiem calkiem sie prezentowal
Ulamek mial przeblyski dobrej jazdy
Holta dno...

Freddie2007
Freddie2007
  25 kwietnia 2009

Nie no cos nieprawdopodnego to co zrobil dzis Emil to poezja:napalony:
Wiedzialem ze dzis cos wywinie ale ze wygra, to co on dopiero w Lesznie bedzie wyczynial juz sie boje:lol2:
Jechal jak prawdziwy mistrz w polfinale wykorzystal bład Nickiego a w finale formalność, to jest najwiekszy talent jakis pojawil sie w żużlu od czasów Toniego Rickardssona wiedzialem o tym juz po jego pierwszym tytule IMŚJ w Ostrowie dwa lata temu, teraz z całego serca bede mu kibicowal zeby zamieszal w tym zasiedziałym żużlowym towarzystwie:lol:
Freddie Lindgren mnie zaskoczyl dobrze ze w Lesznie tak nie jechal przed tygodniem:lol2:
Ciesze sie z wystepu Leigh pokazal ze powalczy o tytul:)
Wystepu Polakow nie bede komentowal,żenada po raz kolejny a pan Tomek pokazal ze nie dorósł do tytułu, byc moze za 2 tygodnie sie obudzi ale moim zdaniem na tytul nie ma szans:nie:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.