maturzysta2010
maturzysta2010
  29 listopada 2010 (pierwszy post)

Siemka forumowicze
Mam do Was małe pytanko, a mianowicie....
chce szybko przybrać na masie i wzroście podczas intensywnego przebywania na siłowni,
jestem zaopatrzony w specyfik omnadren 250 i chce sie dowiedzieć co jaki czas powinienem go sobie podawać.....mówiono mi że co 2 dzień i tak z początku brałem ale chce sie Was poradzić?

czarecki23
Posty: 14 (po ~492 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
czarecki23
  29 listopada 2010

Długi staż masz na siłce czy po prostu odrazu z grubej rury walisz? Jak dla mnie to bezsens bez długiego stażu brać takie specyfiki bo dużo można zrobić na dobrej diecie i suplach. Nie znam się zbytnio na tych specyfikach ale przeglądałem forum kulturystyczne to jest dział z tym jak brać ile itp. Wejdź na www.kfd.pl są tam kumaci goście ale zapewne najpierw będą pytali cie o diete, staż itp.

maturzysta2010
maturzysta2010
  29 listopada 2010

chodzę na siłkę od 3 lat z przerwami a co do diety to różnie u mnie bywa

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  30 listopada 2010

ja chodzę 7 i dla mnie tez bezsensu najwyżej zawodowcy mogą się za to brać inaczej nie ma to żadnego sensu można więcej sobie zaszkodzić i to na długie lata nawet gdy bierze się osłonki to i tak tylko minimalizuje skutki uboczne.zwlaszcza jak chodzisz tylko wtedy gdy ci się zachce

Malin88
Malin88
  30 listopada 2010

Zreszta sama omka Ci nic nie da

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  30 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: omnadren 250

tanie mieso psy jedza

Konto usunięte
Konto usunięte: Zreszta sama omka Ci nic nie da

da 4 kilo wody, 4 kilo sadła i moze 1 kilo miesa:D

Konto usunięte
Konto usunięte: ja chodzę 7 i dla mnie tez bezsensu najwyżej zawodowcy mogą się za to brać inaczej nie ma to żadnego sensu można więcej sobie zaszkodzić i to na długie lata nawet gdy bierze się osłonki to i tak tylko minimalizuje skutki uboczne.zwlaszcza jak chodzisz tylko wtedy gdy ci się zachce

popieram liczy sie umiar, dieta trening genetyka to podstawa
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  1 grudnia 2010

piszecie, że omka nic nie da....
mylicie się
mam kolegów co brali i efekty sa piorunujące

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

czarecki23
Posty: 14 (po ~492 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
czarecki23
  1 grudnia 2010

Pewnie, że da masy (woda+tłuszcz+troche mięsa) i siły (bez szału). Widzę typów młodych którzy rozje.:cenzura:.i się jak Rosja na mapie w krótkim czasie ale jak na takie rozmiary to rewelacyjnych ciężarów nie podnoszą, patrzę na niektórych ziomków ćwiczących z głową mających sylwetkę mniejszą to i tak ich biją na głowę.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  1 grudnia 2010
zainteresowany
zainteresowany: piszecie, że omka nic nie da.... mylicie się mam kolegów co brali i efekty sa piorunujące

no poczytaj sobie forum sportowe, gość po omie miał placek na czole, inny za to mandarynki na plecach
lepiej mete z propem na mase
to przynajmniej bedzie to dobrej jakosci masa, twarda i zbita a nie sadło z woda

pozdrów kolegów na omie:D
Malin88
Malin88
  1 grudnia 2010

hah omka da, sama wode ktora po cyklu i tak wiekszosc z Ciebie zejdzie, wez se deke i metke do tego, deka wyrobi Ci dobry miesien

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.