NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 listopada 2010 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Przed nami ostatnia kolejka naszej kopanej w tej rundzie, jednak przedostatnia w tym roku gdyż zostanie rozegrana jeszcze jedna kolejka awansem z rundy wiosennej.

A o to program :



Jakie wyniki obstawiacie ?
Najciekawsze spotkanie ?
Gdzie padnie niespodzianka ?

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No i Wisła pokazała, że ma patent na Polonię wygrywają 1:0.

Co to mi za patent jak się wygrywa po samobóju :and:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to mi za patent jak się wygrywa po samobóju

To pokazuje tylko słaby poziom naszej ligi.

Może Ruch - Jaga coś będzie lepiej, zaraz sobie włączę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To pokazuje tylko słaby poziom naszej ligi.

Dokładnie. Ja nie rozumiem jak nic nie pokazująca Wisła jest wiceliderem, a grająca totalny piach Legia na 3 miejscu. Wstyd i żenada. A Lech, który jako jedyny gra dobrą piłkę zajmuje 10 miejsce, bo jakoś sędziowie nie widzą faulów na Lechitach, żal normalnie.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A Lech, który jako jedyny gra dobrą piłkę zajmuje 10 miejsce, bo jakoś sędziowie nie widzą faulów na Lechitach, żal normalnie.

Masz na myśli wczorajszy mecz? Ja tam nawet piłki nie widziałem, taka porażka z boiskiem.
Zobaczymy Lecha z Juve to będzie mecz!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Masz na myśli wczorajszy mecz? Ja tam nawet piłki nie widziałem, taka porażka z boiskiem.

Nie oglądałem, akurat w celach matrymonialnych w Gostyniu byłem :mrgreen: Ale faul na Stiliciu widziałem. Ale jak sędziuje ta pierdoła ze Ślunska to potem tak jest. Zresztą to co Bakero robi ze składem to jakaś parodia :nie: Ale to nie pierwszy raz jak przez sędziego Kolejorz traci punkty. Mam nadzieję, że w tej ostatniej kolejce wygrają, a potem wiosna nasza :mrgreen:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zobaczymy Lecha z Juve to będzie mecz!

Liczę, że będzie ten upragniony remis. A jak nie to potem opcji jest wiele.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oglądałem, akurat w celach matrymonialnych w Gostyniu byłem Ale faul na Stiliciu widziałem. Ale jak sędziuje ta pierdoła ze Ślunska to potem tak jest. Zresztą to co Bakero robi ze składem to jakaś parodia Ale to nie pierwszy raz jak przez sędziego Kolejorz traci punkty. Mam nadzieję, że w tej ostatniej kolejce wygrają, a potem wiosna nasza

Ciężko polemizować z kibicem Lecha. Faul faktycznie był, ale Lech nic nie pokazał w tym meczu. Lepsze wrażenie pozostawiła Korona i Kolejorz powinien się cieszyć z jednego punktu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Liczę, że będzie ten upragniony remis. A jak nie to potem opcji jest wiele.

Mi się marzy 2:0 bo dobrym meczu:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ciężko polemizować z kibicem Lecha. Faul faktycznie był, ale Lech nic nie pokazał w tym meczu. Lepsze wrażenie pozostawiła Korona i Kolejorz powinien się cieszyć z jednego punktu.

Tyle to ja wiem i nie przeczę, że Lech dobrze nie zagrał. Mnie najbardziej irytuje jak na wyjazdowy mecz Bakero deleguje do składu 5 obrońców i do tego jeszcze Krywca, który ostatnio nie gra zbyt dobrze. A potem ściągniecie z boiska Wilka, Peszki i Rudniewa no to już był szczyt. Wolałem Zielińskiego jako trenera.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Mi się marzy 2:0 bo dobrym meczu:)

No oby się to Twoje życzenie spełniło. Wtedy nie trzeba będzie patrzeć na wyniki innych.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  28 listopada 2010

A tam Wisła wcale taka słaba nie jest, oczywiście nie prezentuje takiej formy jak kilka lat temu, ale to nie znaczy, że nie może być wiceliderem w lidze, która jest bardzo wyrównana. Moim zdaniem to właśnie dobrze świadczy o naszej ekstraklasie. Poziom się podnosi, ale nie tych najlepszych drużyn, a tych troszkę słabszych. Dzisiaj tak naprawdę nikt nie może być stuprocentowo pewny utrzymania w lidze.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 listopada 2010

Na zakończenie kolejki Ruch - Jaga 0:0

Tak przedstawia się tabela po 15stej kolejce :



W przyszłej Wisła jedzie do Gdyni a Legia do Krakowa.
Ciekawe jak Jaga poradzi sobie ze Śląskiem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  29 listopada 2010

Ach gdyby ktoś po pierwszych kilku meczach powiedział mi, że Polonia Warszawa będzie tak nisko to chyba bym nie uwierzył.
Tabela strasznie wyrównana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.