NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 listopada 2010 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Przed nami ostatnia kolejka naszej kopanej w tej rundzie, jednak przedostatnia w tym roku gdyż zostanie rozegrana jeszcze jedna kolejka awansem z rundy wiosennej.

A o to program :



Jakie wyniki obstawiacie ?
Najciekawsze spotkanie ?
Gdzie padnie niespodzianka ?

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2010

Tadas Labukas jak on zmieścił tą 1 bramkę :szok:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2010

Ale kijowo ogląda się Lecha, w ogóle nie widać piłki.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  27 listopada 2010

i jak tam wrażenia po meczu ? Korona - Lech 0:0

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i jak tam wrażenia po meczu ? Korona - Lech 0:0

Żenada.

Zagłębie wygrało 3:1

A w Łodzi 2:0 i nie kto innym jak Sernas i Robak. Jest 70'

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2010

Widzew - Górnik

To nie była niezwykła skuteczność Łodzian tylko bezradność i A-klasowa obrona Górnika. Wstyd Zabrzanie!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  27 listopada 2010

Wiedziałem, że Górnik przegra :ziober2:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 listopada 2010
egze
egze: Wiedziałem, że Górnik przegra

Trzeba było postawić dobry zakładzik a nie :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  28 listopada 2010

Celem Górnika tak jest utrzymanie, nikt nie oszukuje się przy Roosevelta że "gramy o Puchary" albo o Mistrzostwo. Probierz jak zdradził ze Jaga gra o Mistrza już nie idzie tak cukierkowo. Daje głowę że Jaga nawet w Lidze europy nie zagra. Dla mnie Arka to fenomen. Z każdym potrafi zagrać dobrze , ale potrafi przegrać frajersko z Legią która ... personalnie nie jest lepsza od Arki. Nie oszukujmy się Legia w tej rundzie jest najsłabszą Legią ... od kiedy pamiętam. Jakim cudem znaleźli się na pozycji vice-lidera nie wiem, aż chce się powiedzieć "Maciek, Maciek co się stało". Tak jak na początku wróżono GKS'owi z Bełchatowa piłkarską śmierć , tak teraz ja wróże anty-rycerza wiosny. O Kolejorzu nie piszę bo patrząc na ligę brak mi słów , ale nadal liczę na Majstra :ziober2:. Lechii nie pomogło ustawienie z 4 napastnikami i dostała baty od WZL które bez swojej "gwiazdy" Plizgi jednak potrafi grać . Nadrobili ambicją chociaż w tym meczu. Czego życzyć Miedziowym na wiosnę ?? "Łubu dubu..." ;]
Reasumując : Pięknie być Beniaminkiem

podsumowanie sezonu by Renifer :P

O Polonii , Wiśle i Ruchu nie pisałem bo jutro grają ;]

Łakome kąski na najbliższe okno transferowe :Maciej Małkowski, Marcus da Silva {GKS},
Deleu, Hubert Wołąkiewicz , Abdou Traoré {Lechia} Waldemar Sobota {Śląsk}
Darvydas Šernas {Widzew} , Marciano Bruma , Emil Noll {Arka} Mateusz Klich , Saïdi Ntibazonkiza {Cracovia} wg mnie piłkarze mogący zasilić kluby z wielkiej trójki.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 listopada 2010
Renifer
Renifer: Z każdym potrafi zagrać dobrze , ale potrafi przegrać frajersko z Legią która ... personalnie nie jest lepsza od Arki.

Z całym szacunkiem, ale nie grzesz :ziober2:

Renifer
Renifer: Łakome kąski na najbliższe okno transferowe :Maciej Małkowski, Marcus da Silva {GKS}, Deleu, Hubert Wołąkiewicz , Abdou Traoré {Lechia} Waldemar Sobota {Śląsk} Darvydas Šernas {Widzew} , Marciano Bruma , Emil Noll {Arka} Mateusz Klich , Saïdi Ntibazonkiza {Cracovia} wg mnie piłkarze mogący zasilić kluby z wielkiej trójki.

Może być ciekawie, ale wątpię aby Lechia pozbyła się Traore tym bardziej jak pozyskali nowego sponsora. Także Sernas i Ntibazonkiza nie powinni zmienić klubu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  28 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Z całym szacunkiem, ale nie grzesz

Czemu nie grzesz ??;]

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Może być ciekawie, ale wątpię aby Lechia pozbyła się Traore tym bardziej jak pozyskali nowego sponsora. Także Sernas i Ntibazonkiza nie powinni zmienić klubu.

Ja nie mówię że oni odejdą tylko są wyróżniającymi się zawodnikami w swoich zespołach ;] Jak Wojciechowski by dobrze zapłacił to połowa Legii by przeszła do Polonii :jezyk2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 listopada 2010
Renifer
Renifer: Czemu nie grzesz ??;]

Bo Arka nawet mając najlepszy team i tak zawsze kadrowo będzie gorsza od Legii.

Renifer
Renifer: Ja nie mówię że oni odejdą tylko są wyróżniającymi się zawodnikami w swoich zespołach ;] Jak Wojciechowski by dobrze zapłacił to połowa Legii by przeszła do Polonii

Być może, ale zaraz by mieli wjazd na chatę jak Rooney w Anglii. Poza tym Polonia obojętnie kogo nie ściągnie i tak nie zdobędzie mistrzostwa.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  28 listopada 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Bo Arka nawet mając najlepszy team i tak zawsze kadrowo będzie gorsza od Legii.

Nie zgodził bym się :] Czyżyk zna futbol z każdej strony i jak Sponsor Arki miał taką kase jak ITI pamiętaj co by się działo.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Być może, ale zaraz by mieli wjazd na chatę jak Rooney w Anglii. Poza tym Polonia obojętnie kogo nie ściągnie i tak nie zdobędzie mistrzostwa.

Jak by kupili Antolovića czy Cabral to by pod chatą Wojciechowskiego działo się to co pod krzyżem :D
egze
egze
  28 listopada 2010

Przy całym szacunku dla Arki - bez napastnika potrafiącego strzelać te choćby 10 goli w sezonie ciężko jest marzyć o czymkolwiek. Jasne jest, że Legia w tym sezonie też nie dysponuje takim supersnajperem, ale Kucharczyk i Mezenga to mimo wszystko większa gwarancja bramek niż Labukas z Iwanowskim.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 listopada 2010

Problem Arki to nie od dziś napad. Jeszcze ten słaby Budziński, gdyby nie Tadas Labukas to nikt by tam nie strzelał. Musiałby chyba do Gdyni wrócić Olgierd Moskalewicz.
Arka na siłę szuka napastników, tylko nie robi się tego w III lidze w Orkanie Rumia !
Trzeba patrzeć wyżej...

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 listopada 2010

No i Wisła pokazała, że ma patent na Polonię wygrywają 1:0.
Wojciechowski + 10 do agresji :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.