RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 listopada 2010 (pierwszy post)

Sobot
13:45 Aston Villa-Arsenal
15:30 Bayern-Frankfurt
15:30 Hoffenheim-Leverkusen
16:00 Everton-West Brom
18:00 Zaragoza-Villarreal
19:00 Marseille-Montpellier
19:00 Valenciennes-Arles
19:15 Widzew Łódź-Górnik Zabrze
20:45 Juventus-Fiorentina
22:15 Sporting-FC Porto
Niedziela
12:00 Nalchik-Anzhi Makhachkala
12:30 Feyenoord-Den Haag
15:00 Bologna-Chievo
17:00 Auxerre-Toulouse
17:00 Tottenham-Liverpool
17:00 Hercules-Levante
17:30 Köln-Wolfsburg
18:00 St. Truiden-Club Brugge
20:45 Palermo-AS Roma
21:00 Valencia-Almeria
Rezerwowe
Sobota - 16:00 Celtic-Inverness CT
Niedziela - 14:00 Asteras T.-Xanthi




PARY PÓŁFINAŁOWE


RexMundi - Adrianoxxx (21:18)
egze - Wygnaniec69 (20:16)



UWAGA

Typy oddajemy na PW do mnie

-- Adrianoxx - proszę oddać typy do krzychu7818

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 27 LISTOPADA 2010 DO GODZINY 13:45!!!


TYPY ODDAJĄ TYLKO OSOBY Z LISTY
RexMundi, egze, Adrianoxx, wygnaniec69
...Ignorance is bliss...
AdRianoXX
AdRianoXX
  28 listopada 2010
RexMundi
RexMundi: Adrianoxxx dzięki za walkę

ja rownież dziekuje za dobrą walke ;)) :piwo:
i mam nadzieje że taka forma jak teraz będzie w finale żeby nie było to jak juz któryś z rywali powiedział że jak przegrać to tylko ze zwycięzcą :))

Konto usunięte
Konto usunięte: No to poczekajmy aż się wypowie on oraz para walcząca o 3 miejsce.

jak dla mnie może byc :) nie mam nic przeciwko temu :))
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 listopada 2010

No to finał będzie ciekawy. Egze dajesz :rock:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  28 listopada 2010
RexMundi
RexMundi: a możesz jeśli egze nie ma nic przeciwko


nie mam.

aczkolwiek twoje mecze jakoś mi szczęście przynosiły :ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 listopada 2010
egze
egze: nie mam. aczkolwiek twoje mecze jakoś mi szczęście przynosiły

Oki, tak więc jutro pod wieczór pojawi się temat o pierwszym meczu finału i rozgrywki o 3. miejsce. Mam nadzieję, że spotkania przeze mnie wybrane będą godne takiego finału :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  28 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Oki, tak więc jutro pod wieczór pojawi się temat o pierwszym meczu finału i rozgrywki o 3. miejsce. Mam nadzieję, że spotkania przeze mnie wybrane będą godne takiego finału


Jeśli mogę coś zasugerować to nie dawaj do typowania Liverpoolu ani Górnika Zabrze, bo już w tej kolejce zmuszony byłem do stawiania na ich porażki (co zresztą się potwierdziło), a nie chcę więcej tego robić :Ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 listopada 2010
egze
egze: Jeśli mogę coś zasugerować to nie dawaj do typowania Liverpoolu ani Górnika Zabrze, bo już w tej kolejce zmuszony byłem do stawiania na ich porażki (co zresztą się potwierdziło), a nie chcę więcej tego robić

to jak ja moge cos zasugierować
nie powinny być te zespoły gdyż przez całego typera starałem się tak wybierać zespoły by nie powtarzały się kolejka po kolejce

Konto usunięte
Konto usunięte: nadzieję, że spotkania przeze mnie wybrane będą godne takiego finału

takiego finału to byś musiał rozpisac gran derbi na 20 kolejnych spotkań ..ale chyba nie mamy tyle czasu :ziober2:

egze
egze: aczkolwiek twoje mecze jakoś mi szczęście przynosiły

no mi też :and:

AdRianoXX
AdRianoXX: ja rownież dziekuje za dobrą walke ;)) i mam nadzieje że taka forma jak teraz będzie w finale żeby nie było to jak juz któryś z rywali powiedział że jak przegrać to tylko ze zwycięzcą :))

zgarnę podwójną koronę w tym sezonie
...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  29 listopada 2010
RexMundi
RexMundi: nie powinny być te zespoły gdyż przez całego typera starałem się tak wybierać zespoły by nie powtarzały się kolejka po kolejce

I słusznie. Ale zauważyłem, że grzeszysz nadmierną miłością do Asterasa Tripolis :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: takiego finału to byś musiał rozpisac gran derbi na 20 kolejnych spotkań ..ale chyba nie mamy tyle czasu

Wiadomo, Barca - Real, Lech - Legia, Inter - Milan, Celtic - Rangers, United - City itp. :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.