uszy1237
uszy1237
  19 listopada 2010 (pierwszy post)

Słupsk 19.10.2010r.

List otwarty

Stowarzyszenie Kibiców Gryfa Słupsk reprezentuje wszystkie zorganizowane grupy kibicowskie działające wokół drużyny KS Gryf Słupsk. Sprzeciwiamy się wykorzystywaniu wizerunku kibiców Gryfa Słupsk w kampanii wyborczej przez KWW Macieja Kobylińskiego.

Kibice Gryfa Słupsk nie pójdą w parze z innymi kibicami głosować na Macieja Kobylińskiego i nie życzymy sobie, aby nasz wypełniony sektor promował osobę, która od lat nas mami swoimi niespełnionymi obietnicami. Maciej Kobyliński nie może liczyć na nasze głosy.

Nieprawdą jest, że Maciej Kobyliński starał się o modernizację stadionu przy ul. Zielonej. Te starania czynił ówczesny zarząd Gryfa. Jedynym wkładem Macieja Kobylińskiego w stadion jest jego niewykończenie, a to co mamy to budowlany bubel, fuszerka, która po kilku latach nie spełnia wymogów III ligi. Budowa boiska bocznego, która rozpoczęła się przed samymi wyborami, jest opóźniona o co najmniej rok, przez opieszałość p. Barbarowicza. Na stronie miejskiej p. Sosnowski zapomniał, że w Słupsku taki klub jak Gryf w ogóle istnieje.

Z kibicowski pozdrowieniem
Łukasz Jaworski
Stowarzyszenie Kibiców Gryfa Słupsk

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.