Grzywi16
Grzywi16
  20 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moim zdaniem to on dobrze grał wtedy gdy nikt go jeszcze nie znał.Teraz się to zmieniło ponieważ został "gwiazdeczką" prasy i teraz tak gra beznadziejnie

NeverMind1910
NeverMind1910
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm





Nie widzisz poprawy? Nani grywa mało podobnie jak Anderson bo muszą się powoli przystosowywać. Podobnie będzie z Tosicem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja Ci napiszę tak. Wspaniała manipulacja w wykonaniu autorów:) Powstrzymam się od przypominania ich historii, bo jeszcze niektórzy by zobaczyli skąd mogą pamiętać takie techniki manipulacyjne Zresztą...film zrobiony był po spotkaniu w PP (jeśli się nie mylę), gdzie Wiślaków bardzo zabolała nasza oprawa, oj bardzo :)

E tam ja nożowników nienawidzę bardziej od Legii.

Lulu. Zobaczę jutro co wymodzicie.
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzisz poprawy?

Faktycznie
Koszulka Sportingu za duza o trzy rozmiary a MU tylko o dwa ;D
Na łydke tez chyba przypakowal :woot::lol2:
gife
gife
  21 kwietnia 2009

Stilić? Dziecię z Bośni z boską techniką i pustym łbem..

RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Stilic ... co macie o nim do powiedzenia
....jeden z lepszych zawodników jaki kiedykolwiek grał w polskiej lidze.....
NeverMind1910
NeverMind1910
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ....jeden z lepszych zawodników jaki kiedykolwiek grał w polskiej lidze.....

Po niepełnym sezonie to stwierdziłeś? Klasę gracza poznaje się po drugim sezonie w Ekstraklasie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Stilić? Dziecię z Bośni z boską techniką i pustym łbem..

Fantastycznie, że ty masz pełny. Arogancka pyro.

Konto usunięte
Konto usunięte: Faktycznie Koszulka Sportingu za duza o trzy rozmiary a MU tylko o dwa ;D Na łydke tez chyba przypakowal

Czyli jednak przybyło mu na masie..
Freddie2007
Freddie2007
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: NeverMind1910

I jak w kinie? Jak Generał Nil?:woot:
smielaq89
smielaq89
  22 kwietnia 2009

Stilić - lepiej zrobi dla siebie jak się wyniesie z tego śmiesznego klubiku :P

NeverMind1910
NeverMind1910
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak w kinie? Jak Generał Nil?

Film w wykonaniu patos owym. Podkreślający zasługi Generała i jego drogę do męki za służbę państwu. Przede wszystkim świetna rola.. Film bardzo smutny, niektórzy powiedzą, że przerysowany z czym się nie zgodzę. Niestety musiałem go oglądać w kinie z hołotą, która non stop bawiła się telefonami i jadła chipsy szeleszcząc opakowaniem. Inni spali.. Zwyczajnie film jest zbyt trudny dla dzisiejszej zdegenerowanej młodzieży, aczkolwiek mi podobał się bardzo. Jeżeli chodzi o polską kinematografie, to wybija się ponad poziom.

Konto usunięte
Konto usunięte: Stilić - lepiej zrobi dla siebie jak się wyniesie z tego śmiesznego klubiku :P

WuERzecie, bana dostała za to określenie? W sumie za bardzo nie wyzwał Lecha, powinieneś być trochę bardziej obiektywny ;)
egzekutor90goI
egzekutor90goI
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Stilic ... co macie o nim do powiedzenia


dobrze wyszkolony technicznie piłkarz, któremu jednak brak waleczności ;C
gife
gife
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fantastycznie, że ty masz pełny. Arogancka pyro.

skończ żydku..
NeverMind1910
NeverMind1910
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skończ żydku..

Drogi pozerze. Nie wiem, czy znasz historie Widzewa czy jesteś po prostu na tyle głupi. Myślę, że jedno i drugi.
Jednak jeżeli masz wypisywać rzeczy nic nie wnoszące do dyskusji, wręcz głupie nie pisz wcale. Dużej straty nie będzie.

Bynajmniej niem obrażam twojego "klubu". Bo chyba sami siebie nazywacie pyrami, czyż nie?
Szczyt głupoty..
krzychu7818
krzychu7818
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: NeverMind1910

Konto usunięte
Konto usunięte: gife


pierwsze ostrzeżenie Panowie , na razie godzinny odpoczynek
gife
gife
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: NeverMind1910

pokaż twarz dziecko, nie penerz bez zdjęcia..
Arogancka pyro brzmi inaczej, Pyra brzmi inaczej. Ale widocznie jesteś głupszy :)
a co do historii Widzewa, zmienia sie jak w kalejdskopie czy jednak pierwszym właścicielem nadal był Żyd? :] to tak off topowo..
bo na temat wyczerpaliście już wypowiedzi :]
NeverMind1910
NeverMind1910
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pokaż twarz dziecko, nie penerz bez zdjęcia..

Nie jestem dzieckiem. Pokazywałem jak bylem mały. Wstawię kiedy mi się spodoba, na dzień dzisiejszy nie mam na komputerze fotografii.

Konto usunięte
Konto usunięte: Arogancka pyro brzmi inaczej, Pyra brzmi inaczej. Ale widocznie jesteś głupszy :)

Nie żartuj?

Konto usunięte
Konto usunięte: a co do historii Widzewa, zmienia sie jak w kalejdskopie czy jednak pierwszym właścicielem nadal był Żyd? :] to tak off topowo..

Pewnie, że żyd z Tel Aviwu emigrował. Marna prowokacja..
Nie ma żadnych dowodów na to, że w zarządzie Widzewa był kiedykolwiek żyd. Widzew było kiedyś wsią to klub prowincjonalny, a żydzi zamieszkiwali centrum Łodzi. Równie dobrze można zmyślać, że Widzew powstał w 1922. To tylko jednostronne rozmowy z rodowitymi. Ale poziomem nie odstajesz.

Czasami się dziwię. Jeżeli człowiek nie zna historii piłki nożnej po co się wypowiada?

Konto usunięte
Konto usunięte: penerz .

Słucham?

Jeżeli chodzi o Lecha i Stilica myślę, że przesądzone jest przejście do Lecha Dawida Nowaka, w razie odejścia żółwika.
Mecz niedzielny będzie transmitowany przez TVP2.
gife
gife
  22 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie, że żyd z Tel Aviwu emigrował. Marna prowokacja.. Nie ma żadnych dowodów na to, że w zarządzie Widzewa był kiedykolwiek żyd. Widzew było kiedyś wsią to klub prowincjonalny, a żydzi zamieszkiwali centrum Łodzi. Równie dobrze można zmyślać, że Widzew powstał w 1922. To tylko jednostronne rozmowy z rodowitymi. Ale poziomem nie odstajesz. Czasami się dziwię. Jeżeli człowiek nie zna historii piłki nożnej po co się wypowiada?

całym tym epitetem sam potwierdziłeś, że nie znasz historii klubu :)
byś ją ładnie przedstawił wszystkim kibicom..może byście się doczekali końca przyśpiewek żydowskich :]
koniec OT.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.