Grzywi16
Grzywi16
  20 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moim zdaniem to on dobrze grał wtedy gdy nikt go jeszcze nie znał.Teraz się to zmieniło ponieważ został "gwiazdeczką" prasy i teraz tak gra beznadziejnie

WueRZet
WueRZet
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie masz rację. Tylko zobacz jak Kowalczyk przykładał się do swoich obowiązków.

Czy ja wiem, czy tak się źle przykładał. W Legii był kimś, w Hiszpanii był kimś, nawet na głupim Cyprze był kimś.

Tylko z głową nie tak :tak: A teraz z własnym mniemaniem o sobie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Oto właśnie chodzi. Lech nie potrafi wygrać spotkań w których dominuję. Przecież Lech zjadł Deportivo.

Więc nie patrzmy tylko na punkty i nie mówmy, że Lech nie grał jakoś oszałamiająco, bo o ile Holendrzy byli w dołku, to Francuzi, czy Hiszpanie wręcz przeciwnie :D
Zresztą jeśli liczby grają to obecnie najlepszą piłkę w Polsce pokazuje Legia :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę dziwne od żółwia do renifera.. A jeżeli chodzi o pytanie. Byłoby raczej retoryczne :).

Żółw by się nie przyjął :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: A jeżeli chodzi o wasz doping. Z Wisłą się nie popisaliście, dopingowaliście swój zespół czy gnoiliście Wisłę?

Tylko, czy mówisz o ligowym, czy pucharowym. Bo na pucharze nie byłem, a na lidze to wcale nie było tak anty na Wisłę. Czasem tylko trzeba było ich "pozdrowić", zwłaszcza to zero absolutne w postaci Głowackiego :fakju:, i przypomnieć kto w grodzie Kraka rządzi :P Ale jak dla mnie nie było inaczej niż jakbyśmy to my zawitali na Reymonta.
NeverMind1910
NeverMind1910
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolton to w ogole groteskowa postac.W sumie nic nie mam do chlopa ale jest troche dziwny lubi sie madrowac heh.Najlepsze jest te jego "Mati" skierowane do Borka w czasie Cafe Futbol.Gdyby Kolton nie mial zony i dzieci smialbym twierdzic ze cos go laczy z Borkiem ;D


Kołtoń ma skłonności do przesadzania, mądrzenia się.. Jednak jest przygotowany do programu. Felietonistą jest dobrym, jednak ekspertem czy komentatorem fatalnym. Zresztą ma wadę wymowy i dziwne akcentowanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą nie jest to lekka przesada jeśli zawodnik który gra dopiero pół roku w drużynie juz chce odchodzić? Tak mu źle w Poznaniu czy czuje sie juz taka gwiazdą po pół roku ze chce do silnego europejskiego klubu

Jeżeli chłopakowi wymieniają kluby od CSKA, Celticu czy Espanyolu traci głowę. Zwą to wodą sodową.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze jest te jego "Mati" skierowane do Borka w czasie Cafe Futbol.Gdyby Kolton nie mial zony i dzieci smialbym twierdzic ze cos go laczy z Borkiem ;D

Kto wie, może Kołton i jest pedałem. Wcale bym się nie zdziwił :). Cała obsada Cafe Futbol to porażka, dlatego strasznie rzadko go oglądam. Jednak najgorszy program widzę na Tvp2. Szybka piłka :zonk:

Równie dobrze program mogłaby prowadzić Monika Richardson z Paolo Cozzą :]
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na ten moment Nakamurze Semir może buty czyścic.

Oczywista oczywistosc...

Konto usunięte
Konto usunięte: Znam bardzo dwa dobre przykładu z Manchesteru United. Evra i Andersson przychodzili do Diabłów jako cherlaki z bajeczną techniką i szybkością. Teraz ci gracze przypominają atletów, z dużą masa ciała, szybkością i techniką użytkową. Co prawda szybkości Semir nie poprawi, ale budowę ciała owszem może, a nawet powinien.

To zalezy od budowy ciala mi sie zdaje ze on jest taki zylak typu Robinho czy Nani i dosc ciezo zbudowac u niego jakas duza mase miesniowa...

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą jeżeli Lech, chce wygrać majstra i zagrać w eliminacjach jakim cudem ma odejść?

Mysle ze suma okolo 3 mln funtow bylaby powaznym arumentem ze strony Celtow...
Sprawa jest jasna jezeli Nakamura przedluzy kontrakt w Szkocji ( w chwili obecnej jest niezdecydowany,zasanawia sie ) to tematu Stilica nie ma jezeli odejdzie to mysle ze Celtic moze zrobic jakies podchody...
Freddie2007
Freddie2007
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak najgorszy program widzę na Tvp2. Szybka piłka

Szybka piłka jeszcze nie jest taka zła bo jest tam Maciek Iwański czyli najlepszy polski komentator piłkarski..najgorsze jest studio LM w TVP 2: Gmoch,Engel i Szczepłek to najwieksza kompromitacja telewizji:zonk:
NeverMind1910
NeverMind1910
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo na pucharze nie byłem, a na lidze to wcale nie było tak anty na Wisłę. Czasem tylko trzeba było ich "pozdrowić", zwłaszcza to zero absolutne w postaci Głowackiego , i przypomnieć kto w grodzie Kraka rządzi :P Ale jak dla mnie nie było inaczej niż jakbyśmy to my zawitali na Reymonta.

http://www.youtube.com/watch?v=HUk9gfuYAdM

Nożownicy przygotowali filmik. Moim zdaniem lekka przesada. Sam nie jestem aniołem, ale tutaj rzeczywiście daliście popis nienawiści. A myślałem, że Lech skupia się na Legii i Pogoni :and:
NeverMind1910
NeverMind1910
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nani i dosc ciezo zbudowac u niego jakas duza mase miesniowa...

A ty widziałeś ostatnio Naniego? On ciągle przybiera na masie..

Konto usunięte
Konto usunięte: Mysle ze suma okolo 3 mln funtow bylaby powaznym arumentem ze strony Celtow...

Za 3 mln funtów to oni mogą kupić o niebo lepszego gracza. Wyobrażasz sobei Stilica biegającego cały mecz? On nie ma sił na taką ligę. Niech pędzi do wolnej Primery, albo Rasyjii.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo jest tam Maciek Iwański czyli najlepszy polski komentator piłkarski.

Kup z muchami. Nie żartujmy.. Równie dobrze, można powiedzieć że świetny jest Piotr Salak czy Wojciech Jagoda :and:. Na dzień dzisiejszy najlepszy jest Borek i to nie ulega dyskusji. Szpakowski wprowadza świetny klimat, ale jest nie elokwentny.
Freddie2007
Freddie2007
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Równie dobrze, można powiedzieć że świetny jest Piotr Salak czy Wojciech Jagoda

Jasne:zonk: Moze jeszcze Kalinowski i Jońca:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na dzień dzisiejszy najlepszy jest Borek i to nie ulega dyskusji.

Ok, ale dla mnie Iwański depcze mu po piętach, dobrzy są tez Pełka,Zawacki i Laskowski i tyle, reszty nie moge sluchac:nie:
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak jest przygotowany do programu.

Faktycznie jesli chodzi o to to tak.Moglby tylko w lepszy sposob wykorzystywac ta swoja wiedze...

Konto usunięte
Konto usunięte: Cała obsada Cafe Futbol to porażka, dlatego strasznie rzadko go oglądam.

Ogladam z ciekawosci co nowego ma do powiedzenia Kolton hehe w sumie to taki rozrywkowy program niz sportowy jak dla mnie a i ciagla nagonka na Beenhakkera w tym programie tez jest dobra i Kolton: "to jest skandal" , "to sie w glowie nie miesci" wszystko dotyczace pracy Leo w Polsce heh ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Gmoch,Engel i Szczepłek to najwieksza kompromitacja telewizji

i Szaranowicz ktory jedyny potrafi poprawnie wypowiedziec nazwe takiego jednego klubu z Anglii ."Manczester"
NeverMind1910
NeverMind1910
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest skandal

To jest skandal, że nie ma powołania dla... a są.. . Kołtoń na selekcjonera.

Konto usunięte
Konto usunięte: i Szaranowicz ktory jedyny potrafi poprawnie wypowiedziec nazwe takiego jednego klubu z Anglii ."Manczester"

To już nie jego wina, że zrobili z niego komentatora od wszystkiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pełka

To był żart, prawda?

Konto usunięte
Konto usunięte: i Szaranowicz ktory jedyny potrafi poprawnie wypowiedziec nazwe takiego jednego klubu z Anglii ."Manczester"

Bywały większe byki. Patrząc na poziom komentatorów, poważnie zastanowię się nad tym zawodem :and:
Freddie2007
Freddie2007
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i Szaranowicz ktory jedyny potrafi poprawnie wypowiedziec nazwe takiego jednego klubu z Anglii ."Manczester"

Szaranowicz sie az tak nie kompromituje jak ta trojka, ze Szpakiem czwórka, az sie nie chce ogladac tej LM przez nich:ninja:
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ty widziałeś ostatnio Naniego? On ciągle przybiera na masie..


Hmm
Freddie2007
Freddie2007
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To był żart, prawda?

Nie, bardzo lubie Przemka Pełke, co masz do niego? :woot:
WueRZet
WueRZet
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=HUk9gfuYAdM

Ja Ci napiszę tak. Wspaniała manipulacja w wykonaniu autorów:) Powstrzymam się od przypominania ich historii, bo jeszcze niektórzy by zobaczyli skąd mogą pamiętać takie techniki manipulacyjne :ssh:

Zresztą...film zrobiony był po spotkaniu w PP (jeśli się nie mylę), gdzie Wiślaków bardzo zabolała nasza oprawa, oj bardzo :)
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To już nie jego wina, że zrobili z niego komentatora od wszystkiego.


Konto usunięte
Konto usunięte: ywały większe byki. Patrząc na poziom komentatorów, poważnie zastanowię się nad tym zawodem


Konto usunięte
Konto usunięte: Szaranowicz sie az tak nie kompromituje jak ta trojka, ze Szpakiem czwórka, az sie nie chce ogladac tej LM przez nich

Zle mnie zrozumieliscie ja do Szarana nic nie mam a Manczester tak powinno poprawnie sie wymawiac nazwe tego klubu :D
Pelka dobry komentator nawet bardzo ten od recznej w Polsacie tez dobry dziure mam obecnie wpadlo mi jego nazwisko...
Freddie2007
Freddie2007
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: awet bardzo ten od recznej w Polsacie tez dobry dziure mam obecnie wpadlo mi jego nazwisko...

Tomek Włodarczyk...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.