Grzywi16
Grzywi16
  20 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Moim zdaniem to on dobrze grał wtedy gdy nikt go jeszcze nie znał.Teraz się to zmieniło ponieważ został "gwiazdeczką" prasy i teraz tak gra beznadziejnie

Freddie2007
Freddie2007
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem to on dobrze grał wtedy gdy nikt go jeszcze nie znał.Teraz się to zmieniło ponieważ został "gwiazdeczką" prasy i teraz tak gra beznadziejnie

Jest to pilkarz nietuzinkowy, nie nadający sie na lige polską bo jest na nią za dobry, świetnie wyszkolony technicznie, kapitalnie podający a jego no look pass to poezja, no i oczywiscie te rzuty wolne ktorymi zachwycal Polske i Europe,ale...
z drugiej strony pilkarz chimeryczny, ktory po doskonalym meczu moze w kolejnym meczu byc niewidoczny i zupelnie nie przydatny zespolowi...
Ogolnie jednak moim zdaniem, najlepszy pilkarz naszej ekstraklasy:tak:
Freddie2007
Freddie2007
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja czekam na występ Handzica.

Ja tez, ma dobre warunki fizyczne i moze byc objawieniem Lecha, tylko musi grac a nie sprowadzono go po to by grzal lawe:ninja:
WueRZet
WueRZet
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie szanuje zdania tego pana. Jestem pewny, że wiem o niebo więcej niż Wojciech pomimo tego, że nie wywodzę się ze środowiska piłkarskiego.

Akurat Kowalczyk w kwestii przygotowań trenerów do sezonu zjada Cię w pewnej ważnej kwestii ;)

Z iloma miałeś okazję pracować ? :) Kowalczyk miał okazję z wieloma, ze Smudą również i jak przyznał w swojej autobiografii to te Smudy wcale nie były jakieś ciężkie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mamy jedno zwycięstwo z klubem który przeżywa fatalny sezon. Gra była lepsza od wyników.

Ja tam jestem stronniczy, ale jedynie w meczu z CSKA Lech był słabszy od przeciwnika. U siebie z Nancy i Deportivo Lech winien wygrać, bo był lepszy.

Konto usunięte
Konto usunięte: W ostatnim czasie jak grzybów po deszczu narobiło się kibiców Lecha. I muszę dodać, że coraz więcej jest pikników.

Nic nowego. Po sukcesach Legii, Widzewa w latach 90, czy nie tak dawno Wisły było to samo. Szybko znikną :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja czekam na występ Handzica.

A ja Ci powiem tak. Nie dziwie się, że Smuda nie sadza go nawet na ławce rezerwowych ;) Może na jesień dostanie swoją szansę, ale musi solidnie przepracować bieganie po górach (względnie schodach) latem.

Konto usunięte
Konto usunięte: A propos. Dlaczego nazywacie go Reniferem, jeszcze za czasów gry w Peru miał pseudonim Żółw.

Ze względu na nazwisko.
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: . Po prostu nie jest żadnym ekspertem

Czyli wolisz typowych teoretykow typu Borek czy inni.Gwaratnuje Ci ze osoba ktora grala kiedys w pilke na jakims tam poziomie ma owiele wiecej ciekawego do powiedzienia niz pierd...i teoretycy ktorzy zaslaniaja sie w wiekszosci przypadkow znajomosciami i tego typu gadka.
NeverMind1910
NeverMind1910
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tez, ma dobre warunki fizyczne i moze byc objawieniem Lecha, tylko musi grac a nie sprowadzono go po to by grzal lawe

Sprowadzono go podobnie jak Cueto, jako melodie przyszłości. I będzie podobnie wprowadzany. Smuda nie ma ręki do młodych piłkarzy. Rzadko korzysta z rezerwowych, boi się ryzykować. Czasami psuje im zdrowie, narzucając im zbyt duży wysiłek fizyczny. Ale to może dobrze, w końcu gdyby piłkarze byliby przyzwyczajeni do tego wcześniej byłoby inaczej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogolnie jednak moim zdaniem, najlepszy pilkarz naszej ekstraklasy

Poważnie? Nie zgodzę się. Myślę, że wyszkoleniem na pozycji ofensywnego pomocnika Garguła i Iwański nie odstają od Stilica. Oglądam go dość często z ekranu telewizora i jak napisałem nie jest moim faworytem.
Freddie2007
Freddie2007
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poważnie? Nie zgodzę się. Myślę, że wyszkoleniem na pozycji ofensywnego pomocnika Garguła i Iwański nie odstają od Stilica. Oglądam go dość często z ekranu telewizora i jak napisałem nie jest moim faworytem.

A ja uwazam ze jednak Semir jest lepiej wyszkolony technicznie, potrafi wziąć na siebie ciezar odpowiedzialonosci i jak tylko mu sie chce potrafi sam wygrac mecz albo kapitalnym dograniem albo strzalem np. z rzutu wolnego a przede wszystkim jest graczem b.mlodym wiec przyszlosc przed chlopakiem z Bośni:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Sprowadzono go podobnie jak Cueto, jako melodie przyszłości. I będzie podobnie wprowadzany. Smuda nie ma ręki do młodych piłkarzy. Rzadko korzysta z rezerwowych, boi się ryzykować. Czasami psuje im zdrowie, narzucając im zbyt duży wysiłek fizyczny. Ale to może dobrze, w końcu gdyby piłkarze byliby przyzwyczajeni do tego wcześniej byłoby inaczej.

U mnie w FM Handzic przez dwa sezony gral w U-21 strzelal tam mnostwo bramek i kiedy mial juz 20 lat przenioslem go do pierwszego skladu i jest gwiazda, oby tak bylo w prawdziwym Lechu:lol:
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009

Mowilo sie o zainteresowaniu Stilicem przez Celtic.Opcja gry w SPL dla Stilica to dosc ciekawa sprawa.Sledze ta lige dosc uwaznie i doglebnie.Praktycznie w kazdym zespole w Szkocji jest dwoch ,trzech zawodnikow ktorzy lataja za danym zawodnikiem i kosza . Innych zadan nie maja.Przeciez ta chlopaczyna bylaby tam zbita tak ze odechcialoby mu sie Szkocji...
Tu akurat zgadzam sie z Widzewiakiem w sprawie Stilica.Faktycznie ma technike,swietnie bije stale fragmenty gry ale w dzisiejszej pilce bez fizyki to jest jeden wielki kal no chyba ze ma sie umiejetnosci zawodnika typu Robinho ale Bosniak rzecz jasna takich nie posiada...

WueRZet
WueRZet
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mowilo sie o zainteresowaniu Stilicem przez Celtic

Klub żadnej takiej propozycji do tej pory nie usłyszał. Cały ten Celtic to gra zawodnika i jego menadżera :-)
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Klub żadnej takiej propozycji do tej pory nie usłyszał. Cały ten Celtic to gra zawodnika i jego menadżera :-)

Mozliwe ale podalem to tylko jako przyklad kierunku dlaszej kariery Bosniaka.Strachan mowil ze jest zainteresowany tym zawodnikiem wiec cos na rzeczy moze byc...
NeverMind1910
NeverMind1910
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat Kowalczyk w kwestii przygotowań trenerów do sezonu zjada Cię w pewnej ważnej kwestii ;)

Pewnie masz rację. Tylko zobacz jak Kowalczyk przykładał się do swoich obowiązków.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam jestem stronniczy, ale jedynie w meczu z CSKA Lech był słabszy od przeciwnika. U siebie z Nancy i Deportivo Lech winien wygrać, bo był lepszy.

Oto właśnie chodzi. Lech nie potrafi wygrać spotkań w których dominuję. Przecież Lech zjadł Deportivo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ze względu na nazwisko.

Trochę dziwne od żółwia do renifera.. A jeżeli chodzi o pytanie. Byłoby raczej retoryczne :).

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli wolisz typowych teoretykow typu Borek czy inni.Gwaratnuje Ci ze osoba ktora grala kiedys w pilke na jakims tam poziomie ma owiele wiecej ciekawego do powiedzienia niz pierd...i teoretycy ktorzy zaslaniaja sie w wiekszosci przypadkow znajomosciami i tego typu gadka.

Wole słuchać Bońka, który jest wesoły a nie siedzi "napucony" cały program snując coś z Kołtoniem.

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja uwazam ze jednak Semir jest lepiej wyszkolony technicznie, potrafi wziąć na siebie ciezar odpowiedzialonosci i jak tylko mu sie chce potrafi sam wygrac mecz albo kapitalnym dograniem albo strzalem np. z rzutu wolnego a przede wszystkim jest graczem b.mlodym wiec przyszlosc przed chlopakiem z Bośni:)


To prawda, ale przez większość meczu Kolejorz nie ma z niego żadnego pożytku. A z drugiej strony nie przesadzajmy, Stilic jeden na jednego jest słaby.

Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie w FM Handzic przez dwa sezony gral w U-21 strzelal tam mnostwo bramek i kiedy mial juz 20 lat przenioslem go do pierwszego skladu i jest gwiazda, oby tak bylo w prawdziwym Lechu

Handzic w Bośni uważany jest za perłę. Najmłodszy debiutant, jeden z lepszych piłkarzy. Ma z pewnością wielkie umiejętności. Ale Smuda, będzie grał tylko Lewandowskim który na tą chwilę się lekko wypalił. Nie może tyle grac..

Konto usunięte
Konto usunięte: Nic nowego. Po sukcesach Legii, Widzewa w latach 90, czy nie tak dawno Wisły było to samo. Szybko znikną

Pewnie i tak. Chociaż lepiej oglądać stadion pełny z piknikami czy pusty..

A jeżeli chodzi o wasz doping. Z Wisłą się nie popisaliście, dopingowaliście swój zespół czy gnoiliście Wisłę?
WueRZet
WueRZet
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mozliwe ale podalem to tylko jako przyklad kierunku dlaszej kariery Bosniaka.Strachan mowil ze jest zainteresowany tym zawodnikiem wiec cos na rzeczy moze byc...

Akurat nie wierzyłbym bardzo w informacje podawane w SE ;)

Temat Celticu powstał, bo Semir chciał już zimą opuścić Poznań :P
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wole słuchać Bońka, który jest wesoły a nie siedzi "napucony" cały program snując coś z Kołtoniem.

Kolton to w ogole groteskowa postac.W sumie nic nie mam do chlopa ale jest troche dziwny lubi sie madrowac heh.Najlepsze jest te jego "Mati" skierowane do Borka w czasie Cafe Futbol.Gdyby Kolton nie mial zony i dzieci smialbym twierdzic ze cos go laczy z Borkiem ;D
Freddie2007
Freddie2007
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo Semir chciał już zimą opuścić Poznań :P

Swoją drogą nie jest to lekka przesada jeśli zawodnik który gra dopiero pół roku w drużynie juz chce odchodzić? Tak mu źle w Poznaniu czy czuje sie juz taka gwiazdą po pół roku ze chce do silnego europejskiego klubu:ninja:
NeverMind1910
NeverMind1910
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mowilo sie o zainteresowaniu Stilicem przez Celtic.

Na ten moment Nakamurze Semir może buty czyścic. Media zamieszały mu w głowie. Musi nabrać pokory.. Jeden sezon w Polskiej lidze, status gwiazdy i wyjazd do Scottish Premier League i gra o mistrza?
Nie żartujmy.. Co najwyżej Liga Rosyjska i gra w CSKA, Spartaku czy Lokomotivie.

Konto usunięte
Konto usunięte: tale fragmenty gry ale w dzisiejszej pilce bez fizyki to jest jeden wielki kal no chyba ze ma sie umiejetnosci zawodnika typu Robinho ale Bosniak rzecz jasna takich nie posiada...

Znam bardzo dwa dobre przykładu z Manchesteru United. Evra i Andersson przychodzili do Diabłów jako cherlaki z bajeczną techniką i szybkością. Teraz ci gracze przypominają atletów, z dużą masa ciała, szybkością i techniką użytkową. Co prawda szybkości Semir nie poprawi, ale budowę ciała owszem może, a nawet powinien.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mozliwe ale podalem to tylko jako przyklad kierunku dlaszej kariery Bosniaka.Strachan mowil ze jest zainteresowany tym zawodnikiem wiec cos na rzeczy moze byc...

Beezduura. Stilic musi zostać w Lechu. Nie jest przygotowany do gry na wyższym poziomie. Zresztą jeżeli Lech, chce wygrać majstra i zagrać w eliminacjach jakim cudem ma odejść?

Jak wcześniej wspomniał kolega pyrka, Hernana będzie łatwiej zastąpić. Mnie on osobiście nie przekonuje, jestem pewien, że Lech znajdzie podobnego piłkarza a nawet lepszego. Quinterosa potrafili zastąpić Stilicem ;)
koraspl
koraspl
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat nie wierzyłbym bardzo w informacje podawane w SE ;) Temat Celticu powstał, bo Semir chciał już zimą opuścić Poznań :P

Strachan mowil dla SEtanty o Stilicu wiec to byl wywiad nie czerpie wiadmomosci z brukowcow :D.Rowniez na stronie internetowej The Boys byly informacje o tym grajku...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.