domniczek
domniczek
  20 kwietnia 2009 (pierwszy post)

witam mam pytanie co do kreatyny.
Czy jeżeli biorę kreatynę trec micronized 200 mesh to gdy się skończy mogę brać kreatyne innej firmy ? nie popsuje to cyklu ?

Kopcu93
Posty: 385 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 355
Kopcu93
  20 kwietnia 2009

cycki ci urosną :ninja:

Carlsb
Carlsb
  20 kwietnia 2009

jednego nie rozumiem u ludzi zadawających tego typu pytania:

-ktoś kto już bierze kreatynę to nie jest nowicjuszem i chodzi na siłkę dłuższy czas

-przez ten czas wyrobiło się już jakąś wiedzę podstawową

-ma się kolegi z siłowni

-ma się na tej siłowni KOMPETENTNEGO instruktora który ma odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczną (nie jest się instruktorem ot tak sobie, wbrew pozorom potrzebna jest duża wiedza)

-ma się specjalistyczne fora

to nie, tacy ludzie zadają pytanie na fotce...

nie kumam

domniczek
domniczek
  20 kwietnia 2009

nie trenuje w siłowni publicznej a swojej w domu. a oczekiwałem prostej odpowiedzi typu tak lub nie

powerorginal
powerorginal
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -ma się na tej siłowni KOMPETENTNEGO instruktora który ma odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczną (nie jest się instruktorem ot tak sobie, wbrew pozorom potrzebna jest duża wiedza)

akurat chyba wiekszosc silowni jest bez instruktora ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jeżeli biorę kreatynę trec micronized 200 mesh to gdy się skończy mogę brać kreatyne innej firmy ? nie popsuje to cyklu ?

spokojnie mozesz szamac inna krete , tyle ze zostan przy mono i pamietaj aby cykl nie trwal dluzej ok 6 tyg.
Carlsb
Carlsb
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat chyba wiekszosc silowni jest bez instruktora ...


hmmm znawcą nie jestem, ale jakieś 3 miesiące temu chciałem zapisać się na siłkę (i się zapisałem) w celach bardziej rozruszania organizmu(studia dzienne,plus osiadły tryb pracy)..rozważałem parę opcji i wszystkie one miały licencjonowanych instruktorów..począwszy od renomowanych gymnasionów, przez miejskie ośrodki sportu, prywatne siłownie stylizowane na gymnasiony (po prostu mniejsze, ale posiadające full sprzęt), aż po siłownie w kościele (duża parafia, ogromny,nowy kościół, organizują liczne spotkania młodzieżowe-oratoria, muzyczne rzeczy, no i w podziemiach zrobiona siłka z licencjonowanym instruktorem)..

może miałem po prostu farta ..
domniczek
domniczek
  20 kwietnia 2009

dzieki powerorginal. ;) o przerwie w stosowaniu wiem Pozdrawiam można zamknąć temat ;)

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  20 kwietnia 2009

mozesz brac innych firm a nawet inne formy kreatyny ale i tak wszystkie nawadniaja nawet kreaalkalyn wbrew temu jak to producent obiecuje nawadnia tylko troche mniej ale w sumie różnicy wielkiej nie ma

TechnoMan
Posty: 187 (po ~143 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 15
TechnoMan
  20 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dzieki powerorginal. ;) o przerwie w stosowaniu wiem Pozdrawiam można zamknąć temat ;)


tylko uważaj na te cycki, nie kłamał:)

podpis, po co komu podpis:>?

IKamil
IKamil
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mozesz brac innych firm a nawet inne formy kreatyny ale i tak wszystkie nawadniaja nawet kreaalkalyn wbrew temu jak to producent obiecuje nawadnia tylko troche mniej ale w sumie różnicy wielkiej nie ma

racja kreatyna nawadnia kwestia też ile gramów tej kreatyny bierzesz na jeden trening bo kreatyna to jak paliwo do samochodu
powerorginal
powerorginal
  21 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko uważaj na te cycki, nie kłamał:)

jakie cycki ?? :lol:
domniczek
domniczek
  21 kwietnia 2009

5 gram 30 minut przed śniadaniem i 5 gram przed treningiem ;)

dida89
dida89
  24 kwietnia 2009

ja kreatynke bralem jednej firmy nie mieszalem z innymi ale przestalem bo mie jaja boloaly jak lalem niewiem od czego pozdrawiam i pakuj pakuj

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jeżeli biorę kreatynę trec micronized 200 mesh to gdy się skończy mogę brać kreatyne innej firmy ? nie popsuje to cyklu ?

nie popsuję, ale pamiętaj że musisz robić przerwy, gdy masz przerwe i nie chcesz psuć efektu to kp se HMB
SztandiADW
SztandiADW
  26 kwietnia 2009

mono rano na czczo i po treningu... Najlepszą kretką obecnie jest mono Universala...
Sam zamierzam wskoczyć na stałą przez 6-8 miesięcy, własnie Universalem...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.