Pavlitos
Pavlitos
  19 listopada 2010 (pierwszy post)

Moje zdanie:

1. Messi
2. Iniesta
3. Ronaldo
4. Fabregas
5. Rooney
6. Aguero
7. Xavi
8. Villa
9. Sneijder
10. Ribery

Jk argumentuje pierwsze trzy miejsca??? Jeśli patrząc na mundial To Iniesta , z drugiej strony jeśli ktoś zna się na piłce i nie jest pseudo kibicem i znawcą wie , że To Messi rozgrywał. Ronaldo , strzelił może jedną bramkę w jednym meczu gdy jeszcze inni jego koledzy również to zrobili , generalnie na mundialu z tych trzech piłkarzy wypadł Ronaldo. Z drugiej strony w sezonie Iniesta już tak nie błyszczy jak na mundialu , natomiast Ronaldo owszem strzelił już kilka bramek , ale z jakimi drużynami ??? jak ktoś zna ligę to wie że żadni mocarze to nie są. Messi natomiast nie zawodzi i nawet po zdarzeniu z jego stopą gra dobrze ,a przede wszystkim gra a nie pauzuje pół roku czy ile jak inni.

Z góry mówię że nie jestem jakimś tam dzieckiem , nie mam nic do Realu ani do innych klubów i nie jestem zaślepiony w żadnego piłkarza stwierdzam fakty. A czemu taka lista? może się nie zgadzać w rzeczywistości z prawdziwymi znawcami futbolu , ale takie jest moje odczucie.
A jakie jest wasze zdanie na ten temat? kto powinien zasłużyć na tytuł najlepszego sezonu 2010/2011 ???

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ronaldo owszem strzelił już kilka bramek , ale z jakimi drużynami ??? jak ktoś zna ligę to wie że żadni mocarze to nie są.

że niby Messi gra w innej lidze :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

nie ma jednego najlepszego - każda liga ma inne preferencje i wymagania dla piłkarzy
jedni wola grac technicznie inni siłowo
jedni czekają w "piątce" by dobić piłkę inni na środku boiska by rozpocząć akcję i ją zakończyć

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Messi 2. Iniesta 3. Ronaldo 4. Fabregas 5. Rooney 6. Aguero 7. Xavi 8. Villa 9. Sneijder 10. Ribery

brakuje Forlana
...Ignorance is bliss...
222slodki222
222slodki222
  19 listopada 2010

a gdzie jakis polak :P:P

Pavlitos
Pavlitos
  19 listopada 2010

-Brakuje Forlana? , Forlan miał swoje 5 min tylko na mundialu poza nim , jest tylko zwykłym sniperem .

-A i skoro mówisz że niektórzy graja siłowo ,a inni technicznie , no popatrz FIFA jakoś znajduje na to rozwiązanie i wybiera najlepszych.

-Mówisz jakiś polak? xD , no właśnie gdzie?

bezlitosny
bezlitosny
  19 listopada 2010

11. Didier Drogba zawodnik Czarnego Lądu. Jego zaletą jest duża waleczność, technika oraz świetna gra głową, a co najważniejsze jest bardzo skuteczny w tym jak i w poprzednim sezonie. W sezonie 09/10 został królem strzelców (Barclays Premier League), a jego bilans wynosił 29 goli. W tym sezonie jest jak na razie vice liderem strzelców, tracąc do czołowej czwórki zaledwie jedno trafienie. Myślę, że m.in. dzięki niemu Chelsea zagra w maju na Wembley i zgarnie trofeum.
Polemizowałbym jeszcze na temat Diego Milito czy bądź też Wesley Sneijdera
Ważne gole zdobywał Diego Milito, świetnie dogrywał mu Sneijder.
Przykładowo w finałowym meczu o Puchar Mistrzów w Madrycie Nerazzurri wygrali 2-0 po dwóch trafieniach "Księcia" z Argentyny.
wyniki drużyny obaj zawodników są bezprecedensowe,
żaden inny włoski klub do tej pory nie wygrał w jednym sezonie tych trzech rozgrywek.

ostatecznie stawiam na holendra :)

TomekMoskala
TomekMoskala
  21 listopada 2010

Najlepszych jest trzech

1. Wasiluk
2. Jarabica
3. Korzym

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.