PanAlucard
PanAlucard
  30 października 2010 (pierwszy post)

Trochę nie rozumiem, czemu zawsze po dłuższym czasie a wręcz wtedy kiedy szykuje się inny mecz wychodzą afery z reprezentacją. Znowu po czasie wychodzi że Boruc i Żewłakow pili wino w samolocie po zgrupowaniu. Boniek powiedział ostatnio, że jak tak dalej pójdzie Smuda będzie sam grał. Żewłakowem jest sprawa taka że ostatnio mówiło się o przekazaniu opaski kapitana Kubie Błaszczykowskiemu, i nagle wychodzą takie fakty. Z Borucem sprawa jest następująca, że dobrze wypadł Szczęsny i już masa zainteresowań z Celticu itd to musi bronić słupków. Artur ponoć za kolejne potraktowanie dziwne przez Smude, chce zakończyć karierę reprezentacyjną. Żewłakow pewnie też odejdzie, co miał zrobić to zrobił tylko szkoda że w taki sposób żegna się jednego z najlepszych i najstabilniejszych piłkarzy. Nie wiem czy oglądaliście taki serial na YT biało-czerwoni, gdzie było Michał był osobą poważaną w zespole jak motywował itd. Tak samo pytanie się nasuwa, co z Peszką i Iwańskim? Peszko pokazuje że chce grać, chce być koniem napędowym. Iwański to praktycznie jedyny reprezentant, który potrafi kopnąć z wolnego. Minął rok od kiedy Smuda ma reprezentacje i co mamy? Że Benin jest wyżej w rankingu od nas...

egze
egze
  30 października 2010

Jaki trener taka drużyna. Jak facet, który nawet na trzeźwo wygląda na zachlanego ma wpoić zawodnikom żeby nie pili. Zawodnikom, którzy od lat przyzwyczajeni są, że zgrupowanie kadry to jeden z nielicznych momentów w roku kiedy mogą się spotkać z kumplami z całego świata i porządnie się napić - oczywiście po meczu.

Szczerze mówiąc nie rozumiem tej całej nagonki na piłkarzy za to, że piją. Krytykować ich możemy za to, że nie potrafią grać w piłkę, a akurat taki Boruc to w kadrze zawsze był wyróżniającą się postacią, w przeciwieństwie do poukładanego Roberta Lewandowskiego.

Wyrzucajmy z kadry tych, którzy się do niej nie nadają, nie spełniają pokładanych nadziei, a nie tych, którzy odważą się napić wina w samolocie.

I najważniejsza kwestia. Czego ludzie oczekiwali po tym jak PZPN wybrał Smudę? Bo chyba nie wygrania EURO :rotfl:
Smuda był jednym z najgorszych kandydatów na to stanowisko, ale oczywiście mądrzy Polacy po szkodzie.

Kombatant
Posty: 16454 (po ~118 znaków)
Reputacja: -93 | BluzgometrTM: 5
Kombatant
  30 października 2010

zrobic sklad

Szczesny - Boenish, Aroboleda* Perquis* Piszczek - Kuba, Murawski, Matuszczyk - Obraniak - Jeleń, Robak.

* - zrobić na polaków

i mamy złoto na euro :rotfl:

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać "

PanAlucard
PanAlucard
  30 października 2010
egze
egze: Jaki trener taka drużyna. Jak facet, który nawet na trzeźwo wygląda na zachlanego ma wpoić zawodnikom żeby nie pili. Zawodnikom, którzy od lat przyzwyczajeni są, że zgrupowanie kadry to jeden z nielicznych momentów w roku kiedy mogą się spotkać z kumplami z całego świata i porządnie się napić - oczywiście po meczu.

Jak najbardziej, jeśli nie było żadnej afery to po co ją robić?
Niech jeszcze zaczną zwalać że to wpływa na wyniki :rotfl:

Kombatant
Kombatant: Jeleń, Robak.

Jeszcze w ataku będzie młody Kosecki :ziober2:
Kombatant
Posty: 16454 (po ~118 znaków)
Reputacja: -93 | BluzgometrTM: 5
Kombatant
  30 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze w ataku będzie młody Kosecki

Slyszalem ze ostatnio dwa gole na zapleczu ekstraklasy strzelil w jednym meczu : D

to jeszcze na lawke poza Koseckim, Jędrzejczak, Kiełb, Sobota, Salomon, Grosciki, Małecki, Mierzejewski, Lewy, Sobiech.

:ninja:

"Zaczyna się niewinnie... uprawiasz z kobietą sex, ale od tego można łatwo przejść do całowania i ani się obejrzysz, a będziesz musiał z nią rozmawiać "

Renifer
Renifer
  30 października 2010
Kombatant
Kombatant: Szczesny - Boenish, Aroboleda* Perquis* Piszczek - Kuba, Murawski, Matuszczyk - Obraniak - Jeleń, Robak.

Fajny skład tylko Robak mi nie pasuje. Nie jestem też fanem Błaszczykowskiego . Iwańśki to pupil Smudy wg mnie nie nadaje się do kadry. Nie zapominajmy o Markusie Brzenskim który wyraził chęć grania w Polsce. Jest jeszcze Wojtkowiak,Mierzejewski, Peszko, Grosicki. SOBOTA!
W Kluczborku był wymiatacz w Śląsku też nie gra piachu.
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  30 października 2010
Kombatant
Kombatant: Szczesny - Boenish, Aroboleda* Perquis* Piszczek - Kuba, Murawski, Matuszczyk - Obraniak - Jeleń, Robak.

Szczęsny?! Może za parę lat, teraz będzie czas Tomka Kuszczaka. Maniek i Perquis rzeczywiście by się przydali. Kiedyś Polska stoperami stała, teraz jak na lekarstwo ich mamy. Robak to jak dla mnie kandydatura z powietrza. Lepiej Peszko lub Bandrowski.

Renifer
Renifer: Nie jestem też fanem Błaszczykowskiego .

Możesz nim nie być, ale to de facto najlepszy piłkarz jakiego ma obecnie polska reprezentacja :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Renifer
Renifer
  30 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz nim nie być, ale to de facto najlepszy piłkarz jakiego ma obecnie polska reprezentacja

Jeszcze Perejro ostatniego słowa nie powiedział :rock:
A tak serio bardziej imponuje mi... Mierzejewski.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bandrowski.

:crylol:
Lubię Tomka jest dobry ale z jego kontuzjami...To tak jak z Nowakiem.
thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  1 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę nie rozumiem, czemu zawsze po dłuższym czasie a wręcz wtedy kiedy szykuje się inny mecz wychodzą afery z reprezentacją

Media muszą o czymś trąbić.
gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę nie rozumiem, czemu zawsze po dłuższym czasie a wręcz wtedy kiedy szykuje się inny mecz wychodzą afery z reprezentacją. Znowu po czasie wychodzi że Boruc i Żewłakow pili wino w samolocie po zgrupowaniu. Boniek powiedział ostatnio, że jak tak dalej pójdzie Smuda będzie sam grał. Żewłakowem jest sprawa taka że ostatnio mówiło się o przekazaniu opaski kapitana Kubie Błaszczykowskiemu, i nagle wychodzą takie fakty. Z Borucem sprawa jest następująca, że dobrze wypadł Szczęsny i już masa zainteresowań z Celticu itd to musi bronić słupków. Artur ponoć za kolejne potraktowanie dziwne przez Smude, chce zakończyć karierę reprezentacyjną. Żewłakow pewnie też odejdzie, co miał zrobić to zrobił tylko szkoda że w taki sposób żegna się jednego z najlepszych i najstabilniejszych piłkarzy. Nie wiem czy oglądaliście taki serial na YT biało-czerwoni, gdzie było Michał był osobą poważaną w zespole jak motywował itd. Tak samo pytanie się nasuwa, co z Peszką i Iwańskim? Peszko pokazuje że chce grać, chce być koniem napędowym. Iwański to praktycznie jedyny reprezentant, który potrafi kopnąć z wolnego. Minął rok od kiedy Smuda ma reprezentacje i co mamy? Że Benin jest wyżej w rankingu od nas...

dziś o 19 w nSport ma być riposta Smudy na wywiad Boruca:)
co to piłkarz sobie wypić nie może? w Anglii chleją na umór i szafa gra... fakt, że mają 4x więcej potencjału;)
Tak samo Smuda chlaniem motywuje odsunięcie od składu Majewskiego.
Jeden z lepszych polskich piłkarzy w poważnej lidze, a Smuda go nie widzi... nonsens.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.