RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 października 2010 (pierwszy post)

Sobota
15:30 Nurnberg-Wolfsburg
15:30 Hannover-Köln
16:00 West Brom-Fulham
16:00 Motherwell-Dundee Utd
17:00 Arka Gdynia-GKS Bełchatów
19:00 Nancy-Lorient
19:00 Bordeaux-Brest
19:45 Heerenveen-Venlo
20:00 Real Madrid-Santander
20:00 Lierse-Waregem
Niedziela
13:30 Ankaragucu-Bursaspor
14:30 Stoke-Manchester Utd
15:00 Bologna-Juventus
15:00 Lecce-Brescia
15:00 Udinese-Palermo
17:00 Manchester City-Arsenal
17:00 Arles-Lyon
17:00 Almeria-Hercules
17:30 Stuttgart-St. Pauli
20:30 Lokeren-Club Brugge
21:00 Villarreal-Atl. Madrid
REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira-Beira Mar
Niedziela - 19:30 AEK-Panathinaikos

=== spotkania rezerwowe są brane pod uwagę tylko i wyłącznie gdy nie odbędzie się jakiś mecz z głównych typów


UWAGA

Typy oddajemy na PW do mnie

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 23 Pażdzienik 2010 DO GODZINY 15:30!!!

TYPY ODDAJĄ TYLKO OSOBY Z LISTY

WueRZet, JestemMistrzu, RexMundi, Darek, 99DjWIERTLO99, Rafaeloo88, Marek1991BrD, egze, Renifer, Kovacs, Adrianoxx, Goniec, wygnaniec69, bezlitosny, ZIPero9, LeonGrande
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 października 2010
Pary 1/8

WueRZet - JestemMistrzu
RexMundi - Darek
Rafaeloo88 - 99DjWIERTLO99
Marek1991BrD - egze
Adrianoxx - Kovacs
bezlitosny - Goniec
wygnaniec69 - ZIPero9
Radomatu11 - LeonGrande
...Ignorance is bliss...
krzychu7818
krzychu7818
  23 października 2010

RexMundi:

Sobota
15:30 Nurnberg - Wolfsburg 1:1
15:30 Hannover - Köln 2:1
16:00 West Brom - Fulham 2:1
16:00 Motherwell - Dundee Utd 2:2
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 2:1
19:00 Nancy - Lorient 2:1
19:00 Bordeaux - Brest 1:0
19:45 Heerenveen - Venlo 2:0
20:00 Real Madrid - Santander 4:0
20:00 Lierse - Waregem 1:1
Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 1:2
14:30 Stoke - Manchester Utd 1:3
15:00 Bologna - Juventus 1:2
15:00 Lecce - Brescia 1:1
15:00 Udinese - Palermo 1:1
17:00 Manchester City - Arsenal 3:1
17:00 Arles - Lyon 0:2
17:00 Almeria - Hercules 1:2
17:30 Stuttgart - St. Pauli 2:1
20:30 Lokeren - Club Brugge 2:1
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 3:2
REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 1:0
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 0:1

Darek:

Sobota
15:30 Nurnberg - Wolfsburg 1:2
15:30 Hannover - Köln 1:1
16:00 West Brom - Fulham 1:1
16:00 Motherwell - Dundee Utd 1:0
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 1:2
19:00 Nancy - Lorient 0:1
19:00 Bordeaux - Brest 2:0
19:45 Heerenveen - Venlo 2:0
20:00 Real Madrid - Santander 3:0
20:00 Lierse - Waregem 1:1

Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 1:1
14:30 Stoke - Manchester Utd 0:2
15:00 Bologna - Juventus 1:2
15:00 Lecce - Brescia 1:1
15:00 Udinese - Palermo 1:2
17:00 Manchester City - Arsenal 2:1
17:00 Arles - Lyon 0:2
17:00 Almeria - Hercules 1:1
17:30 Stuttgart - St. Pauli 2:1
20:30 Lokeren - Club Brugge 1:1
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 2:1
REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 1:0
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 1:2

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 października 2010

99DjWIERTLO99

Sobota
15:30 Nurnberg - Wolfsburg 1-2
15:30 Hannover - Köln 1-1
16:00 West Brom - Fulham 1-1
16:00 Motherwell - Dundee Utd 1-0
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 0-1
19:00 Nancy - Lorient 0-1
19:00 Bordeaux - Brest 2-0
19:45 Heerenveen - Venlo 2-1
20:00 Real Madrid - Santander 2-0
20:00 Lierse - Waregem 2-1
Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 1-1
14:30 Stoke - Manchester Utd 0-1
15:00 Bologna - Juventus 0-1
15:00 Lecce - Brescia 1-0
15:00 Udinese - Palermo 2-2
17:00 Manchester City - Arsenal 2-1
17:00 Arles - Lyon 0-2
17:00 Almeria - Hercules 1-2
17:30 Stuttgart - St. Pauli 2-1
20:30 Lokeren - Club Brugge 1-2
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 2-2
REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 2-1
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 0-1

Rafaeloo88

Sobota
15:30 Nurnberg - Wolfsburg 1:3
15:30 Hannover - Köln 2:1
16:00 West Brom - Fulham 2:1
16:00 Motherwell - Dundee Utd 1:1
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 1:0
19:00 Nancy - Lorient 1:2
19:00 Bordeaux - Brest 1:1
19:45 Heerenveen - Venlo 2:1
20:00 Real Madrid - Santander 3:0
20:00 Lierse - Waregem 1:1
Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 1:1
14:30 Stoke - Manchester Utd 2:2
15:00 Bologna - Juventus 0:1
15:00 Lecce - Brescia 1:0
15:00 Udinese - Palermo 2:1
17:00 Manchester City - Arsenal 3:2
17:00 Arles - Lyon 0:2
17:00 Almeria - Hercules 1:3
17:30 Stuttgart - St. Pauli 2:1
20:30 Lokeren - Club Brugge 1:2
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 2:1
REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 1:1
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 1:1

egze

Sobota
15:30 Nurnberg - Wolfsburg 0-1
15:30 Hannover - Köln 1-1
16:00 West Brom - Fulham 2-1
16:00 Motherwell - Dundee Utd 1-0
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 1-0
19:00 Nancy - Lorient 1-0
19:00 Bordeaux - Brest 2-0
19:45 Heerenveen - Venlo 2-1
20:00 Real Madrid - Santander 3-0
20:00 Lierse - Waregem 2-0
Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 2-0
14:30 Stoke - Manchester Utd 1-2
15:00 Bologna - Juventus 0-1
15:00 Lecce - Brescia 1-0
15:00 Udinese - Palermo 2-0
17:00 Manchester City - Arsenal 3-2
17:00 Arles - Lyon 1-3
17:00 Almeria - Hercules 1-2
17:30 Stuttgart - St. Pauli 2-0
20:30 Lokeren - Club Brugge 1-2
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 1-2
REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 0-1
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 2-1

Marek1991BrD

Sobota
15:30 Nurnberg - Wolfsburg 1:2
15:30 Hannover - Köln 0:1
16:00 West Brom - Fulham 1:2
16:00 Motherwell - Dundee Utd 1:1
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 0:1
19:00 Nancy - Lorient 1:1
19:00 Bordeaux - Brest 2:1
19:45 Heerenveen - Venlo 1:0
20:00 Real Madrid - Santander 3:1
20:00 Lierse - Waregem 1:1
Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 0:1
14:30 Stoke - Manchester Utd 1:3
15:00 Bologna - Juventus 0:1
15:00 Lecce - Brescia 1:0
15:00 Udinese - Palermo 0:1
17:00 Manchester City - Arsenal 1:2
17:00 Arles - Lyon 0:1
17:00 Almeria - Hercules 2:1
17:30 Stuttgart - St. Pauli 2:0
20:30 Lokeren - Club Brugge 0:1
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 2:1
REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 0:0
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 1:1

bezlitosny

15:30 Nurnberg - Wolfsburg 1:1
15:30 Hannover - Köln 2:0
16:00 West Brom - Fulham 2:1
16:00 Motherwell - Dundee Utd 2:1
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 1:0
19:00 Nancy - Lorient 1:2
19:00 Bordeaux - Brest 1:0
19:45 Heerenveen - Venlo 2:0
20:00 Real Madrid - Santander 3:1
20:00 Lierse - Waregem 1:0

Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 1:1
14:30 Stoke - Manchester Utd 0:2
15:00 Bologna - Juventus 1:3
15:00 Lecce - Brescia 0:1
15:00 Udinese - Palermo 0:2
17:00 Manchester City - Arsenal 1:2
17:00 Arles - Lyon 0:3
17:00 Almeria - Hercules 1:1
17:30 Stuttgart - St. Pauli 1:3
20:30 Lokeren - Club Brugge 0:1
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 2:0

REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 1:1
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 1:2

Goniec

Sobota
15:30 Nurnberg - Wolfsburg 1-1
15:30 Hannover - Köln 2-1
16:00 West Brom - Fulham 2-1
16:00 Motherwell - Dundee Utd 1-0
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 1-1
19:00 Nancy - Lorient 1-1
19:00 Bordeaux - Brest 2-0
19:45 Heerenveen - Venlo 1-0
20:00 Real Madrid - Santander 3-1
20:00 Lierse - Waregem 1-2
Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 1-2
14:30 Stoke - Manchester Utd 1-2
15:00 Bologna - Juventus 0-2
15:00 Lecce - Brescia 1-1
15:00 Udinese - Palermo 1-2
17:00 Manchester City - Arsenal 1-1
17:00 Arles - Lyon 0-2
17:00 Almeria - Hercules 1-0
17:30 Stuttgart - St. Pauli 2-1
20:30 Lokeren - Club Brugge 1-2
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 1-1
REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 1-0
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 1-2

LeonGrande

Sobota
15:30 Nurnberg - Wolfsburg 1:1
15:30 Hannover - Köln 2:1
16:00 West Brom - Fulham 2:1
16:00 Motherwell - Dundee Utd 1:0
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 1:2
19:00 Nancy - Lorient 1:0
19:00 Bordeaux - Brest 2:0
19:45 Heerenveen - Venlo 2:1
20:00 Real Madrid - Santander 2:0
20:00 Lierse - Waregem 2:1
Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 0:1
14:30 Stoke - Manchester Utd 1:2
15:00 Bologna - Juventus 0:2
15:00 Lecce - Brescia 2:1
15:00 Udinese - Palermo 2:1
17:00 Manchester City - Arsenal 1:1
17:00 Arles - Lyon 0:2
17:00 Almeria - Hercules 2:1
17:30 Stuttgart - St. Pauli 2:1
20:30 Lokeren - Club Brugge 0:1
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 2:1
REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 2:1
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 1:2

Radomatu11

- brak -

ZIPero9

Sobota
15:30 Nurnberg - Wolfsburg 0-1
15:30 Hannover - Köln 3-1
16:00 West Brom - Fulham 2-1
16:00 Motherwell - Dundee Utd
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 1-2
19:00 Nancy - Lorient 1-0
19:00 Bordeaux - Brest 3-1
19:45 Heerenveen - Venlo 2-0
20:00 Real Madrid - Santander 4-0
20:00 Lierse - Waregem 2-2
Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 1-3
14:30 Stoke - Manchester Utd 0-2
15:00 Bologna - Juventus 1-2
15:00 Lecce - Brescia 1-0
15:00 Udinese - Palermo 1-2
17:00 Manchester City - Arsenal 4-1
17:00 Arles - Lyon 0-2
17:00 Almeria - Hercules 1-1
17:30 Stuttgart - St. Pauli 1-0
20:30 Lokeren - Club Brugge 1-2
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 2-1
REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 2-1
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 1-1

Wygnaniec69

Sobota
15:30 Nurnberg - Wolfsburg 0:1
15:30 Hannover - Köln 2:1
16:00 West Brom - Fulham 1:1
16:00 Motherwell - Dundee Utd1 :1
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 0:1
19:00 Nancy - Lorient 2:1
19:00 Bordeaux - Brest 2:0
19:45 Heerenveen - Venlo 2:0
20:00 Real Madrid - Santander 3:0
20:00 Lierse - Waregem 2:1
Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 1:3
14:30 Stoke - Manchester Utd 1:3
15:00 Bologna - Juventus 1:2
15:00 Lecce - Brescia 2:2
15:00 Udinese - Palermo 2:1
17:00 Manchester City - Arsenal 1:2
17:00 Arles - Lyon 0:2
17:00 Almeria - Hercules 1:1
17:30 Stuttgart - St. Pauli 2:1
20:30 Lokeren - Club Brugge 2:1
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 2:1
REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 2:0
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 0:2

AdRianoXX

Sobota
15:30 Nurnberg - Wolfsburg 2:2
15:30 Hannover - Köln 1:1
16:00 West Brom - Fulham 2:1
16:00 Motherwell - Dundee Utd 2:1
17:00 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 0:1
19:00 Nancy - Lorient 0:1
19:00 Bordeaux - Brest 2:2
19:45 Heerenveen - Venlo 1:0
20:00 Real Madrid - Santander 3:1
20:00 Lierse - Waregem 1:1

Niedziela
13:30 Ankaragucu - Bursaspor 1:2
14:30 Stoke - Manchester Utd 1:2
15:00 Bologna - Juventus 1:3
15:00 Lecce - Brescia 1:0
15:00 Udinese - Palermo 1:2
17:00 Manchester City - Arsenal 2:1
17:00 Arles - Lyon 0:2
17:00 Almeria - Hercules 0:2
17:30 Stuttgart - St. Pauli 2:1
20:30 Lokeren - Club Brugge 2:1
21:00 Villarreal - Atl. Madrid 2:1

REZERWOWE
Sobota - 19:00 Ferreira - Beira Mar 1:0
Niedziela - 19:30 AEK - Panathinaikos 1:1

Kovacs

- Brak typów -

WueRZet

- Brak typów -

JestemMistrzu

- brak Typów -

==========

teraz jak to jest z nieoddanymi typami przez osoby które już raz nie typowały ?
czy z fazy grupowej przechodzą na pucharową upomnienia ?
...Ignorance is bliss...
krzychu7818
krzychu7818
  23 października 2010
RexMundi
RexMundi: czy z fazy grupowej przechodzą na pucharową upomnienia ?


eeee nie , po prostu 0 punktów czyli :

WueRZet - JestemMistrzu 0-0 :D
a Leon i Adrianoxx praktycznie są już w 1/4 finału
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: WueRZet - JestemMistrzu 0-0 :D

trafił swój na swego
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 października 2010
RexMundi
RexMundi: Kovacs

Kurde, że też w grupie musiał oddawać typy regularnie:P

Konto usunięte
Konto usunięte: WueRZet - JestemMistrzu 0-0 :D

Umówili się pewnie na 2 mecz, żeby było ciekawiej :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  23 października 2010
RexMundi
RexMundi: Radomatu11 - brak -


No cóż, trzeba w tej serii odpowiednio bezpieczną przewage wypracować:woot:
Jak narazie 3pkt za Han-Koln 2:1.
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 października 2010
po 4 spotkaniach

WueRZet - JestemMistrzu 0:0
RexMundi - Darek 6:1
Rafaeloo88 - 99DjWIERTLO99 6:1
Marek1991BrD - egze 0:4
Adrianoxx - Kovacs 6:0
bezlitosny - Goniec 7:7
wygnaniec69 - ZIPero9 3:4
Radomatu11 - LeonGrande 0:7
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 października 2010

Ehh ten Radomatu, gonił całego typera żeby teraz nie oddać typów.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: WueRZet - JestemMistrzu 0-0 :D

:wtf:

Przysięgam, że nie zauważyłem tematu, myślałem, że dopiero następny weekend typujemy, bo dogrywka będzie systemem mecz-rewanż :D

Dobrze, że nie tylko ja przysnąłem :crylol:
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że nie tylko ja przysnąłem

upiekło Ci się trochę
...Ignorance is bliss...
Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  23 października 2010
Po 5 spotkaniach

WueRZet - JestemMistrzu 0:0
RexMundi - Darek 7:1
Rafaeloo88 - 99DjWIERTLO99 9:1
Marek1991BrD - egze 0:7
Adrianoxx - Kovacs 6:0
bezlitosny - Goniec 10:7
wygnaniec69 - ZIPero9 3:4
Radomatu11 - LeonGrande 0:7

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  23 października 2010

Wojciech ale poszedł!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.