RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 października 2010 (pierwszy post)

piatek
20:15 Luksemburg-Białoruś
20:15 Czechy-Szkocja
20:30 Czarnogóra-Szwajcaria
20:30 Austria-Azerbejdżan
20:30 Albania-Bośnia Hercegowina
20:30 Wales-Bułgaria
20:45 Grecja-Łotwa
20:45 Irlandia-Rosja
20:45 Niemcy-Turcja
20:45 Irlandia Północna-Włochy
sobota
02:30 Ekwador-Kolumbia
04:00 Panama-EL Salvador
08:30 Nowa Zelandia-Honduras
11:00 Australia-Paragwaj
14:30 Malawi-Czad
niedziela
15:00 Burkina Faso-Gambia
15:00 Kenia-Uganda
15:00 Burundi-Wybrzeże Kości Słoniowej
15:00 Comoros-Mozambik
15:00 Sierra Leone-Republika Południowej Afryki

UWAGA

Typy oddajemy na PW do mnie

TYPOWANIE TRWA DO PIĄTKU 08. Pażdzienik 2010 DO GODZINY 20:15!!!

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY :

egze wygnaniec69 andrewkoegh Kuba92762 RexMundi LeonGrande Rafaeloo88 thomas893 wodzu2377
Golden18 Alucard JestemMistrzu ZIPero9 MisterKulka krzychu7818 mus10 Freddie2007
KrzysiekReal AdRianoXX Renifer Elliott19 WueRZet 99djwiertlo99 Marek1991BrD
Goniec Darek Tomcio NuTiiiiii
bezlitosny tibauld Radomatu11 Kovac Rydzyk555, ikes, LouisVanGaal
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 października 2010

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:3
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 2:2
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:2
20:30 Wales - Bułgaria 2:1
20:45 Grecja - Łotwa 2:1
20:45 Irlandia - Rosja 2:1
20:45 Niemcy - Turcja 3:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1:1
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:0
04:00 Panama - EL Salvador 1:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:1
11:00 Australia - Paragwaj 2:1
14:30 Malawi - Czad 2:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:1
15:00 Kenia - Uganda 1:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:3
15:00 Comoros - Mozambik 0:1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1:2

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 października 2010

20 osób oddało typy

...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  8 października 2010

Taki mały błąd jeśli idzie o godziny spotkań :

Burkina Faso-Gambia - sobota g. 20
Kenia-Uganda - sobota g. 15
Burundi-Wyb.K.Sloniowej - sobota g.15
Komory-Mozambik - sobota g.15
Sierra Leone-RPA - sobota g.15

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 października 2010

grupa A

golden18
20:15 Luksemburg - Białoruś 0-1
20:15 Czechy - Szkocja 2-0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 0-1
20:30 Austria - Azerbejdżan 1-0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0-2
20:30 Wales - Bułgaria 0-2
20:45 Grecja - Łotwa 1-1
20:45 Irlandia - Rosja 1-2
20:45 Niemcy - Turcja 3-1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0-3
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 0-2
04:00 Panama - EL Salvador 1-0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1-2
11:00 Australia - Paragwaj 1-2
14:30 Malawi - Czad 1-1
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 0-1
15:00 Kenia - Uganda 1-0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0-2
15:00 Comoros - Mozambik 0-1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0-2

MisterKulka
piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:2
20:15 Czechy - Szkocja 0:2
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 0:2
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:1
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:2
20:30 Wales - Bułgaria 0:2
20:45 Grecja - Łotwa 2:0
20:45 Irlandia - Rosja 0:2
20:45 Niemcy - Turcja 2:0
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:1
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:0
04:00 Panama - EL Salvador 2:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:0
11:00 Australia - Paragwaj 0:2
14:30 Malawi - Czad 1:1
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:1
15:00 Kenia - Uganda 0:0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:2
15:00 Comoros - Mozambik 0:2
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:2

JestemMistrzu

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:3
20:15 Czechy - Szkocja 2:0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:0
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:1
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:2
20:30 Wales - Bułgaria 1:1
20:45 Grecja - Łotwa 2:1
20:45 Irlandia - Rosja 2:1
20:45 Niemcy - Turcja 3:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1:1
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:0
04:00 Panama - EL Salvador 1:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:1
11:00 Australia - Paragwaj 1:2
14:30 Malawi - Czad 2:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:0
15:00 Kenia - Uganda 0:0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:3
15:00 Comoros - Mozambik 0:2
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1:2

Darek

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:2
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:2
20:30 Wales - Bułgaria 1:1
20:45 Grecja - Łotwa 2:1
20:45 Irlandia - Rosja 1:0
20:45 Niemcy - Turcja 2:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:1
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 1:1
04:00 Panama - EL Salvador 1:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1:1
11:00 Australia - Paragwaj 1:0
14:30 Malawi - Czad 2:1
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:1
15:00 Kenia - Uganda 2:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:2
15:00 Comoros - Mozambik 0:1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1:2

tibault

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 1:2
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 0:1
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:1
20:30 Wales - Bułgaria 1:2
20:45 Grecja - Łotwa 1:1
20:45 Irlandia - Rosja 0:2
20:45 Niemcy - Turcja 3:0
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:1
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 0:2
04:00 Panama - EL Salvador 1:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 0:1
11:00 Australia - Paragwaj 0:2
14:30 Malawi - Czad 0:1
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 0:1
15:00 Kenia - Uganda 1:0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:2
15:00 Comoros - Mozambik 0:1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1:2

krzychu7818

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0-3
20:15 Czechy - Szkocja 2-1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1-1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2-0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1-2
20:30 Wales - Bułgaria 1-1
20:45 Grecja - Łotwa 2-0
20:45 Irlandia - Rosja 1-1
20:45 Niemcy - Turcja 2-1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0-1
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2-2
04:00 Panama - EL Salvador 2-1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2-2
11:00 Australia - Paragwaj 2-3
14:30 Malawi - Czad 1-0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 3-1
15:00 Kenia - Uganda 2-0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0-3
15:00 Comoros - Mozambik 0-3
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1-2

rafaeloo88

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:3
20:15 Czechy - Szkocja 1:2
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:2
20:30 Austria - Azerbejdżan 3:1
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1:2
20:30 Wales - Bułgaria 2:3
20:45 Grecja - Łotwa 1:1
20:45 Irlandia - Rosja 2:1
20:45 Niemcy - Turcja 3:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:1
04:00 Panama - EL Salvador 1:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:3
11:00 Australia - Paragwaj 1:3
14:30 Malawi - Czad 2:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:1
15:00 Kenia - Uganda 1:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:3
15:00 Comoros - Mozambik 0:2
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:2

Marek1991Bdr

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:2
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 0:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:1
20:30 Wales - Bułgaria 0:1
20:45 Grecja - Łotwa 2:1
20:45 Irlandia - Rosja 1:2
20:45 Niemcy - Turcja 2:0
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 1:0
04:00 Panama - EL Salvador 1:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:0
11:00 Australia - Paragwaj 2:1
14:30 Malawi - Czad 1:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 1:1
15:00 Kenia - Uganda 1:0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:1
15:00 Comoros - Mozambik 0:1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:1

ikes

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:3
20:15 Czechy - Szkocja 1:0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:1
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:3
20:30 Wales - Bułgaria 1:2
20:45 Grecja - Łotwa 1:0
20:45 Irlandia - Rosja 1:3
20:45 Niemcy - Turcja 3:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:2
04:00 Panama - EL Salvador 1:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:0
11:00 Australia - Paragwaj 1:2
14:30 Malawi - Czad 2:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:0
15:00 Kenia - Uganda 1:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:4
15:00 Comoros - Mozambik 1:0
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:1

KrzysiekReal

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:1
20:15 Czechy - Szkocja 1:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 2:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 4:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1:2
20:30 Wales - Bułgaria 1:1
20:45 Grecja - Łotwa 2:0
20:45 Irlandia - Rosja 0:1
20:45 Niemcy - Turcja 3:0
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:1
04:00 Panama - EL Salvador 1:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:3
11:00 Australia - Paragwaj 1:3
14:30 Malawi - Czad 2:1
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:0
15:00 Kenia - Uganda 1:2
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 1:2
15:00 Comoros - Mozambik 0:2
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1:4

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 października 2010

Grupa B

Elliott19

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 1:3
20:15 Czechy - Szkocja 1:2
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:2
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1:4
20:30 Wales - Bułgaria 0:2
20:45 Grecja - Łotwa 3:1
20:45 Irlandia - Rosja 1:0
20:45 Niemcy - Turcja 2:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 2:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 3:1
04:00 Panama - EL Salvador 1:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:1
11:00 Australia - Paragwaj 3:2
14:30 Malawi - Czad 3:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 3:1
15:00 Kenia - Uganda 1:2
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:4
15:00 Comoros - Mozambik 1:3
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1:2

Renifer

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:3
20:15 Czechy - Szkocja 1:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:0
20:30 Austria - Azerbejdżan 3:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:2
20:30 Wales - Bułgaria 0:1
20:45 Grecja - Łotwa 2:1
20:45 Irlandia - Rosja 1:2
20:45 Niemcy - Turcja 1:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:1
04:00 Panama - EL Salvador 2:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1:1
11:00 Australia - Paragwaj 0:1
14:30 Malawi - Czad 2:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 1:0
15:00 Kenia - Uganda 1:2
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:2
15:00 Comoros - Mozambik 0:2
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:1

thomas893

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:2
20:15 Czechy - Szkocja 1:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:2
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:2
20:30 Wales - Bułgaria 1:1
20:45 Grecja - Łotwa 2:1
20:45 Irlandia - Rosja 0:2
20:45 Niemcy - Turcja 3:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 1:2
04:00 Panama - EL Salvador 1:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:1
11:00 Australia - Paragwaj 1:2
14:30 Malawi - Czad 0:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:1
15:00 Kenia - Uganda 1:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:4
15:00 Comoros - Mozambik 0:1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1:2

Freddie2007

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:2
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1:3
20:30 Wales - Bułgaria 1:2
20:45 Grecja - Łotwa 2:1
20:45 Irlandia - Rosja 1:1
20:45 Niemcy - Turcja 3:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1:0
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 0:0
04:00 Panama - EL Salvador 2:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1:1
11:00 Australia - Paragwaj 1:2
14:30 Malawi - Czad 1:1
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:1
15:00 Kenia - Uganda 1:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:3
15:00 Comoros - Mozambik 0:1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1:2

ZIPero9

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0-2
20:15 Czechy - Szkocja 2-0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1-1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2-0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0-1
20:30 Wales - Bułgaria 1-0
20:45 Grecja - Łotwa 2-1
20:45 Irlandia - Rosja 1-1
20:45 Niemcy - Turcja 3-0
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1-2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2-0
04:00 Panama - EL Salvador 1-0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2-1
11:00 Australia - Paragwaj 2-1
14:30 Malawi - Czad 1-0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 1-0
15:00 Kenia - Uganda 2-2
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0-3
15:00 Comoros - Mozambik 0-1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0-2

bezlitosny

Piątek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:2
20:15 Czechy - Szkocja 2:0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 0:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:1
20:30 Wales - Bułgaria 2:2
20:45 Grecja - Łotwa 1:0
20:45 Irlandia - Rosja 1:2
20:45 Niemcy - Turcja 3:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:2
Sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:0
04:00 Panama - EL Salvador 1:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:1
11:00 Australia - Paragwaj 1:2
14:30 Malawi - Czad 1:0
Niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 1:1
15:00 Kenia - Uganda 2:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 1:3
15:00 Comoros - Mozambik 1:1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1:3

AdrianoXx

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 1-2
20:15 Czechy - Szkocja 1-0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1-1
20:30 Austria - Azerbejdżan 4-0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1-2
20:30 Wales - Bułgaria 2-1
20:45 Grecja - Łotwa 2-0
20:45 Irlandia - Rosja1-1
20:45 Niemcy - Turcja 2-0
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0-1
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2-0
04:00 Panama - EL Salvador 0-0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2-0
11:00 Australia - Paragwaj 1-1
14:30 Malawi - Czad 1-0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2-0
15:00 Kenia - Uganda 1-1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0-3
15:00 Comoros - Mozambik 0-1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0-2

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 października 2010

GRUPA C

99DJWiertlo99

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0-2
20:15 Czechy - Szkocja 1-0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1-0
20:30 Austria - Azerbejdżan 2-0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0-1
20:30 Wales - Bułgaria 1-1
20:45 Grecja - Łotwa 2-1
20:45 Irlandia - Rosja 1-1
20:45 Niemcy - Turcja 2-1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0-2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 1-1
04:00 Panama - EL Salvador 2-0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2-1
11:00 Australia - Paragwaj 1-2
14:30 Malawi - Czad 2-0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2-1
15:00 Kenia - Uganda 2-1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0-2
15:00 Comoros - Mozambik 0-1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0-1

wodzu2377

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 1:3
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:1
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1:2
20:30 Wales - Bułgaria 0:2
20:45 Grecja - Łotwa 2:1
20:45 Irlandia - Rosja 1:1
20:45 Niemcy - Turcja 1:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:0
04:00 Panama - EL Salvador 1:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1:1
11:00 Australia - Paragwaj 1:1
14:30 Malawi - Czad 2:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 1:1
15:00 Kenia - Uganda 2:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:2
15:00 Comoros - Mozambik 0:2
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1:2

egze

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0-3
20:15 Czechy - Szkocja 2-0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1-1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2-0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1-2
20:30 Wales - Bułgaria 1-1
20:45 Grecja - Łotwa 2-0
20:45 Irlandia - Rosja 2-1
20:45 Niemcy - Turcja 2-0
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1-2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2-0
04:00 Panama - EL Salvador 2-0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1-0
11:00 Australia - Paragwaj 0-0
14:30 Malawi - Czad 1-0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2-0
15:00 Kenia - Uganda 2-0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0-3
15:00 Comoros - Mozambik 1-2
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 2-2

WueRZet

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:2
20:15 Czechy - Szkocja 2:0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:1
20:30 Austria - Azerbejdżan
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 2:0
20:30 Wales - Bułgaria 1:0
20:45 Grecja - Łotwa 2:0
20:45 Irlandia - Rosja 1:0
20:45 Niemcy - Turcja 3:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 1:0
04:00 Panama - EL Salvador 2:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:0
11:00 Australia - Paragwaj 1:1
14:30 Malawi - Czad 1:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:1
15:00 Kenia - Uganda 0:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej0:3
15:00 Comoros - Mozambik 0:1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:2

Alucard

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:4
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 0:2
20:30 Austria - Azerbejdżan 1:1
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:2
20:30 Walia - Bułgaria 0:2
20:45 Grecja - Łotwa 2:0
20:45 Irlandia - Rosja 0:2
20:45 Niemcy - Turcja 2:2
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:3
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:0
04:00 Panama - EL Salvador 1:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1:0
11:00 Australia - Paragwaj 0:3
14:30 Malawi - Czad 2:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 1:0
15:00 Kenia - Uganda 2:0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:4
15:00 Comoros - Mozambik 0:0
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:3

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 października 2010

Grupa D

kuba92762

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:2
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 0:2
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:1
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:3
20:30 Wales - Bułgaria 1:1
20:45 Grecja - Łotwa 1:1
20:45 Irlandia - Rosja 1:1
20:45 Niemcy - Turcja 3:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:1
04:00 Panama - EL Salvador 0:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1:1
11:00 Australia - Paragwaj 1:2
14:30 Malawi - Czad 1:1
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 1:1
15:00 Kenia - Uganda 1:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:3
15:00 Comoros - Mozambik 1:1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:2

kovacs

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:4
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:2
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:1
20:30 Wales - Bułgaria 3:1
20:45 Grecja - Łotwa 1:0
20:45 Irlandia - Rosja 0:1
20:45 Niemcy - Turcja 3:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:0
04:00 Panama - EL Salvador 2:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:0
11:00 Australia - Paragwaj 1:1
14:30 Malawi - Czad 3:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:1
15:00 Kenia - Uganda 1:0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:4
15:00 Comoros - Mozambik 0:0
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:3

NuTiiiiii

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:2
20:15 Czechy - Szkocja 1:0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 0:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:1
20:30 Wales - Bułgaria 1:1
20:45 Grecja - Łotwa 2:0
20:45 Irlandia - Rosja 1:0
20:45 Niemcy - Turcja 2:0
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:1
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 1:0
04:00 Panama - EL Salvador 0:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1:0
11:00 Australia - Paragwaj 1:2
14:30 Malawi - Czad 3:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 1:0
15:00 Kenia - Uganda 2:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:4
15:00 Comoros - Mozambik 0:2
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:2

Radomatu11

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:1
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:1
20:30 Wales - Bułgaria 1:0
20:45 Grecja - Łotwa 2:0
20:45 Irlandia - Rosja 2:1
20:45 Niemcy - Turcja 2:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 1:0
04:00 Panama - EL Salvador 2:2
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1:2
11:00 Australia - Paragwaj 1:1
14:30 Malawi - Czad 2:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 0:2
15:00 Kenia - Uganda 0:0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:2
15:00 Comoros - Mozambik 0:3
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 1:2

Goniec

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0-2
20:15 Czechy - Szkocja 1-0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1-2
20:30 Austria - Azerbejdżan 2-0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1-2
20:30 Wales - Bułgaria 1-1
20:45 Grecja - Łotwa 2-0
20:45 Irlandia - Rosja 1-1
20:45 Niemcy - Turcja 2-0
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0-2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2-1
04:00 Panama - EL Salvador 2-1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1-1
11:00 Australia - Paragwaj 1-1
14:30 Malawi - Czad 1-0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 3-1
15:00 Kenia - Uganda 1-0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0-3
15:00 Comoros - Mozambik 0-1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0-2

Tomcio

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:2
20:15 Czechy - Szkocja 1:0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:2
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:1
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1:3
20:30 Wales - Bułgaria 1:0
20:45 Grecja - Łotwa 1:0
20:45 Irlandia - Rosja 1:1
20:45 Niemcy - Turcja 1:0
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:1
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 1:1
04:00 Panama - EL Salvador 2:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1:1
11:00 Australia - Paragwaj 0:0
14:30 Malawi - Czad 1:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 0:1
15:00 Kenia - Uganda 1:0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 1:3
15:00 Comoros - Mozambik 1:1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:3

mus10

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0-1
20:15 Czechy - Szkocja 1-0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 2-3
20:30 Austria - Azerbejdżan 2-0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0-1
20:30 Wales - Bułgaria 0-0
20:45 Grecja - Łotwa 2-0
20:45 Irlandia - Rosja 1-1
20:45 Niemcy - Turcja 2-1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0-2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2-1
04:00 Panama - EL Salvador 2-1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2-1
11:00 Australia - Paragwaj 1-0
14:30 Malawi - Czad 3-0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2-0
15:00 Kenia - Uganda 1-0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0-3
15:00 Comoros - Mozambik 1-2
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0-2

Wygnaniec69

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:1
20:15 Czechy - Szkocja 1:0
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1:2
20:30 Wales - Bułgaria 2:1
20:45 Grecja - Łotwa 2:0
20:45 Irlandia - Rosja 1:1
20:45 Niemcy - Turcja 2:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 1:0
04:00 Panama - EL Salvador 1:0
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1:1
11:00 Australia - Paragwaj 0:1
14:30 Malawi - Czad 2:0
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:0
15:00 Kenia - Uganda 0:0
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:3
15:00 Comoros - Mozambik 0:2
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:2

andrewkoegh

20:15 Luksemburg - Białoruś 1:1
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 0:3
20:30 Wales - Bułgaria 2:1
20:45 Grecja - Łotwa 2:2
20:45 Irlandia - Rosja 0:0
20:45 Niemcy - Turcja 3:2
20:45 Irlandia Północna - Włochy 1:1
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:1
04:00 Panama - EL Salvador 1:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 2:2
11:00 Australia - Paragwaj 1:1
14:30 Malawi - Czad 1:2
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:2
15:00 Kenia - Uganda 1:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:3
15:00 Comoros - Mozambik 1:2
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:2

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 października 2010

chyba nie ma 3 typów

a teraz si ja :bye:

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 października 2010

Rex a gdzie moje?

przeciez Ci 2 dni temu wyslalem na pw co to ma byc ?:mrgreen:

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 października 2010
LeonGrande
LeonGrande: LeonGrande

piatek
20:15 Luksemburg - Białoruś 0:3
20:15 Czechy - Szkocja 2:1
20:30 Czarnogóra - Szwajcaria 1:1
20:30 Austria - Azerbejdżan 2:0
20:30 Albania - Bośnia Hercegowina 1:2
20:30 Wales - Bułgaria 2:1
20:45 Grecja - Łotwa 2:0
20:45 Irlandia - Rosja 0:1
20:45 Niemcy - Turcja 2:1
20:45 Irlandia Północna - Włochy 0:2
sobota
02:30 Ekwador - Kolumbia 2:1
04:00 Panama - EL Salvador 2:1
08:30 Nowa Zelandia - Honduras 1:1
11:00 Australia - Paragwaj 1:2
14:30 Malawi - Czad 2:1
niedziela
15:00 Burkina Faso - Gambia 2:1
15:00 Kenia - Uganda 2:1
15:00 Burundi - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:2
15:00 Comoros - Mozambik 0:1
15:00 Sierra Leone - Republika Południowej Afryki 0:2
...Ignorance is bliss...
mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  8 października 2010

Moich też nie ma ...
Sprawdź wiadomość z "4 dni temu o 10:44" :)

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

wisgerhof
wisgerhof
  8 października 2010
RexMundi
RexMundi: tibault

Aha. Końcówkę jak samochód mam :and:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 października 2010

Jakoś idzie.

Serbia - Estonia 1:3 :szok:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.