Freddie2007
Freddie2007
  25 września 2010 (pierwszy post)
TOMASZ GOLLOB mistrzem świata na żużlu!
Wiem że to nie jest najpopularniejszy wśród forumowiczów sport(stąd ten ironiczny tytuł), ale pewnym paradoksem przez wiele lat było to iż na stadionach żużlowych w Polsce na mecze przychodzi po 20tys.kibiców, mamy najlepszą na świecie ligę, organizujemy największe na świecie imprezy w tym sporcie, dominowaliśmy przez wiele lat wśród juniorów ale mieliśmy tylko jednego mistrza świata i to 37 lat temu...
Dziś nastąpił ten piękny dzień że możemy znów mieć Indywidualnego mistrza świata i to w osobie blisko 40-letniego nielubianego przez wielu ale docenianego za umiejętności i to że od 20 lat jest najlepszy polskim żużlowcem Tomasza Golloba:)

I to tyle...żeby nie było bez pytania więc:

Q: Cieszycie się ze zdobycia mistrzostwa przez Polaka? :ziober2:
NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Cieszycie się ze zdobycia mistrzostwa przez Polaka?

Tak bo w końcu ten medal zdobył. Wystarczy srebra i brązu, pragnął złota i udało mu się to. Całe jego życie to żużel, pamiętam nawet jak w szpitalu leżał chciał od razu wracać na tor.
Wielki człowiek !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Manfredo90
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Manfredo90
  25 września 2010

BRAWA TOMEK :)

Niejeden z nas w marzenia ucieka, wierząc że spełnienie gdzieś czeka...

x5TaKiSoBiE5x
x5TaKiSoBiE5x
  25 września 2010

Chłopak z Bydgoszczy ;) dziękujemy Tomuś !!!:)

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  25 września 2010

Coś wspaniałego brawo Tomek!!!

smencikk
smencikk
  25 września 2010

Łezka się w oku zakręciła, gdy w końcu, po tych kilkunastu latach oglądania chłopaka z rodzimego miasta, doczekał się mistrzostwa świata, na które zasłużył jak nikt inny. Tomek!

RexMundi
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 września 2010

w końcu dopiął swego i wygrał
miałem przyjemność kilka lat temu uścisnąć mu dłoń i nieświadom zagrożenia spacerować po Toruńskich ulicach w koszulce Polonii Bydgoszcz :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Cieszycie się ze zdobycia mistrzostwa przez Polaka?

oczywiście
Jednak byłem ciekaw reakcji ludzi gdyby mistrza zdobył Hampel
...Ignorance is bliss...
Freddie2007
Freddie2007
  25 września 2010
RexMundi
RexMundi: Jednak byłem ciekaw reakcji ludzi gdyby mistrza zdobył Hampel

Jarek nie miał szans, miał świetny początek sezonu ale tak naprawdę Gollob był w tym roku nie do prześcignięcia:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Łezka się w oku zakręciła, gdy w końcu, po tych kilkunastu latach oglądania chłopaka z rodzimego miasta,

Ja 15 lat czekałem na tytuł Polaka:ziober2:
alexBdg
alexBdg
  25 września 2010

Tak się zdobywa marzenia :) Oczywiście radość jest ogromna no i duma :D i lokalny patriotyzm również bo nie dość że bydgoszczanin to i z mojej dzielnicy :) Brawo Gollob, oby takich sukcesów było więcej !

RexMundi
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jarek nie miał szans, miał świetny początek sezonu ale tak naprawdę Gollob był w tym roku nie do prześcignięcia

dlatego napisałem że byłem ciekaw tego jakby wygrał Hampel kosztem Golloba
i jakby to przyjeli ludzie sam Tomek
...Ignorance is bliss...
Freddie2007
Freddie2007
  25 września 2010

Wreszcie żużel dominuje na portalach internetowych, wszędzie(chyba po raz pierwszy) najważniejsza sportowa wiadomość to złoto Golloba:ziober2:

folkemon
folkemon
  26 września 2010

:)

Predator007TSW
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  26 września 2010

Niebywałe, że 40letni gość o tak niesamowitych umiejętnosciach dopiero teraz po prawie 20latach zostaje mistrzem. Przez tyle lat prześladował go pech albo złe maszyny. Przez 11 lat ciągnał sie za nim demon 1999r. gdy miał mistrza na tacy, wyprzedzajac Rickardssona przed ost. GP ale złamał ręke podczas złotego kasku. Szkoda, ze dopiero teraz jest mistrzem jak juz nie ma tak wielkich rywali przynajmniej w wielkiej formie i z lepszymi maszynami, bo jednak cieszy jak sie wygrywa z Crumpem jezdzacym jak przed paru laty, z Rickardssonem itp.

Donald WHO YOU?

egze
egze
  26 września 2010

Fajnie, fajnie, fajnie.

Cały czas jednak mam wrażenie, że ten wspaniały sukces przyćmił skandal jakim było niedopuszczenie do finału Jarka Hampela.

LouisVanGaal
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mamy mistrza świata w najpopularniejszej w Polsce dyscyplinie:

Że co? :WOOT: Sporty motorowe to nie sporty... ;>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.