RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 września 2010 (pierwszy post)

piątek
20:00 Wisła Kraków-Korona Kielce
20:30 Mechelen-St. Liege
Sobota
13:45 Stoke-West Ham
15:30 Bayern-Köln
15:30 Wolfsburg-Hannover
16:00 Everton-Newcastle
16:15 Ergotelis-Xanthi
17:00 Ankaragucu-Kasimpasaspor
18:00 Espanyol-Almeria
19:00 Valenciennes-Lens
20:45 AC Milan-Catania
Niedziela
12:30 Bari-Cagliari
14:30 Utrecht-Venlo
15:00 Palermo-Inter
17:00 Chelsea-Blackpool
17:00 Lille-Auxerre
17:30 Schalke-Dortmund
19:00 Atl. Madrid-Barcelona
21:00 Bordeaux-Lyon
21:00 Malaga-Sevilla


Głosowanie trwa do PIĄTKU 17 WRZEŚNIA do godz. 20:00!!!
TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE , KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY :

egze wygnaniec69 andrewkoegh Kuba92762 RexMundi LeonGrande Rafaeloo88 thomas893 wodzu2377
Golden18 Alucard JestemMistrzu ZIPero9 MisterKulka krzychu7818 mus10 Freddie2007
KrzysiekReal AdRianoXX testt Renifer Elliott19 WueRZet 99djwiertlo99 Toki Marek1991BrD
Goniec gucioreddevil1989 Akatasz Czerep27 Darek odwieczna Tomcio NuTiiiiii
bezlitosny tibauld Radomatu11 Kovac Rydzyk555, ikes, LouisVanGaal
...Ignorance is bliss...
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  14 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 3:0
20:30 Mechelen - St. Liege 1:2
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 2:1
15:30 Bayern - Köln 1:0
15:30 Wolfsburg - Hannover 2:0
16:00 Everton - Newcastle 2:1
16:15 Ergotelis - Xanthi 1:1
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 1:1
18:00 Espanyol - Almeria 0:1
19:00 Valenciennes - Lens 1:0
20:45 AC Milan - Catania 1:1
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 2:1
14:30 Utrecht - Venlo 1;1
15:00 Palermo - Inter 0:2
17:00 Chelsea - Blackpool 3:0
17:00 Lille - Auxerre 1:1
17:30 Schalke - Dortmund 1:1
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 1:3
21:00 Bordeaux - Lyon 1:1
21:00 Malaga - Sevilla 3:1

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  14 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 1-0
20:30 Mechelen - St. Liege 0-1
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 2-0
15:30 Bayern - Köln 3-0
15:30 Wolfsburg - Hannover 2-1
16:00 Everton - Newcastle 2-1
16:15 Ergotelis - Xanthi 0-1
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 2-1
18:00 Espanyol - Almeria 3-1
19:00 Valenciennes - Lens 1-2
20:45 AC Milan - Catania 3-1
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 1-1
14:30 Utrecht - Venlo 2-0
15:00 Palermo - Inter 0-2
17:00 Chelsea - Blackpool 4-0
17:00 Lille - Auxerre 1-0
17:30 Schalke - Dortmund 1-1
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 2-3
21:00 Bordeaux - Lyon 1-1
21:00 Malaga - Sevilla 2-4

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

KrzysiekReal
Posty: 420 (po ~206 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
KrzysiekReal
  15 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 1-1
20:30 Mechelen - St. Liege 0-1
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 1-0
15:30 Bayern - Köln 1-0
15:30 Wolfsburg - Hannover 2-1
16:00 Everton - Newcastle 2-2
16:15 Ergotelis - Xanthi 2-1
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 2-0
18:00 Espanyol - Almeria 1-0
19:00 Valenciennes - Lens 1-0
20:45 AC Milan - Catania 2-1
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 2-1
14:30 Utrecht - Venlo 1-0
15:00 Palermo - Inter 1-2
17:00 Chelsea - Blackpool 2-0
17:00 Lille - Auxerre 2-1
17:30 Schalke - Dortmund 1-2
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 2-0
21:00 Bordeaux - Lyon 1-1
21:00 Malaga - Sevilla 2-1

ikes
ikes
  15 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 2-1
20:30 Mechelen - St. Liege 0-1
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 1-2
15:30 Bayern - Köln 2-0
15:30 Wolfsburg - Hannover 3-1
16:00 Everton - Newcastle 2-0
16:15 Ergotelis - Xanthi 2-1
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 2-0
18:00 Espanyol - Almeria 2-1
19:00 Valenciennes - Lens 2-0
20:45 AC Milan - Catania 2-0
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 2-1
14:30 Utrecht - Venlo 3-0
15:00 Palermo - Inter 1-1
17:00 Chelsea - Blackpool 3-0
17:00 Lille - Auxerre 2-2
17:30 Schalke - Dortmund 0-2
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 2-1
21:00 Bordeaux - Lyon 1-0
21:00 Malaga - Sevilla 1-2

kuba92762
kuba92762
  15 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków -Korona Kielce 2:1
20:30 Mechelen-St. Liege 0:1
Sobota
13:45 Stoke-West Ham 1:1
15:30 Bayern-Köln 2:0
15:30 Wolfsburg-Hannover 2:1
16:00 Everton-Newcastle 1:2
16:15 Ergotelis-Xanthi 2:0
17:00 Ankaragucu-Kasimpasaspor 2:0
18:00 Espanyol-Almeria 1:0
19:00 Valenciennes-Lens 1:1
20:45 AC Milan-Catania 2:0
Niedziela
12:30 Bari-Cagliari 2:1
14:30 Utrecht-Venlo 2:0
15:00 Palermo-Inter 0:2
17:00 Chelsea-Blackpool 3:0
17:00 Lille-Auxerre 1:1
17:30 Schalke-Dortmund 1:2
19:00 Atl. Madrid-Barcelona 1:3
21:00 Bordeaux-Lyon 1:1
21:00 Malaga-Sevilla 0:1

bezlitosny
bezlitosny
  15 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 2:0
20:30 Mechelen - St. Liege 2:2
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 2:1
15:30 Bayern - Köln 2:0
15:30 Wolfsburg - Hannover 0:2
16:00 Everton - Newcastle 0:2
16:15 Ergotelis - Xanthi 1:1
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 1:0
18:00 Espanyol - Almeria 1:0
19:00 Valenciennes - Lens 0:2
20:45 AC Milan - Catania 2:1
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 1:2
14:30 Utrecht - Venlo 2:0
15:00 Palermo - Inter 1:3
17:00 Chelsea - Blackpool 2:0
17:00 Lille - Auxerre 1:0
17:30 Schalke - Dortmund 1:2
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 0:2
21:00 Bordeaux - Lyon 1:1
21:00 Malaga - Sevilla 0:2

Alucard
Alucard
  15 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 0:1
20:30 Mechelen - St. Liege 1:1
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 0:2
15:30 Bayern - Köln 1:1
15:30 Wolfsburg - Hannover 1:1
16:00 Everton - Newcastle 0:1
16:15 Ergotelis - Xanthi 1:0
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 0:0
18:00 Espanyol - Almeria 2:0
19:00 Valenciennes - Lens 0:1
20:45 AC Milan - Catania 1:0
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 1:0
14:30 Utrecht - Venlo 2:0
15:00 Palermo - Inter 0:1
17:00 Chelsea - Blackpool 2:0
17:00 Lille - Auxerre 2:2
17:30 Schalke - Dortmund 2:1
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 2:1
21:00 Bordeaux - Lyon 1:0
21:00 Malaga - Sevilla 0:1

Renifer
Renifer
  15 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 1-0
20:30 Mechelen - St. Liege 0-1
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 1-3
15:30 Bayern - Köln 3-0
15:30 Wolfsburg - Hannover 1-1
16:00 Everton - Newcastle 2-0
16:15 Ergotelis - Xanthi 1-2
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 0-2
18:00 Espanyol - Almeria 2-1
19:00 Valenciennes - Lens 0-1
20:45 AC Milan - Catania 4-0
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 2-0
14:30 Utrecht - Venlo 1-0
15:00 Palermo - Inter 0-2
17:00 Chelsea - Blackpool 5-0
17:00 Lille - Auxerre 1-2
17:30 Schalke - Dortmund 2-0
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 1-2
21:00 Bordeaux - Lyon 0-0
21:00 Malaga - Sevilla 1-3

Wygnaniec69
Wygnaniec69
  15 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 2:1
20:30 Mechelen - St. Liege2:1
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 1:1
15:30 Bayern - Köln 3:0
15:30 Wolfsburg - Hannover 1:1
16:00 Everton - Newcastle 2:1
16:15 Ergotelis - Xanthi 1:1
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 1:0
18:00 Espanyol - Almeria 1:0
19:00 Valenciennes - Lens 0:1
20:45 AC Milan - Catania 3:1
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 1:2
14:30 Utrecht - Venlo 2:0
15:00 Palermo - Inter 1:3
17:00 Chelsea - Blackpool 4:0
17:00 Lille - Auxerre 1:1
17:30 Schalke - Dortmund 1:1
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 1:3
21:00 Bordeaux - Lyon 1:2
21:00 Malaga - Sevilla 0:2

Renifer
Renifer
  15 września 2010
Typy Elliotta
piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 1:2
20:30 Mechelen - St. Liege 1:3
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 3:1
15:30 Bayern - Köln 2:0
15:30 Wolfsburg - Hannover 2:1
16:00 Everton - Newcastle 2:2
16:15 Ergotelis - Xanthi 1:2
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 4:1
18:00 Espanyol - Almeria 0:1
19:00 Valenciennes - Lens 3:1
20:45 AC Milan - Catania 1:1
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 1:2
14:30 Utrecht - Venlo 4:0
15:00 Palermo - Inter 1:2
17:00 Chelsea - Blackpool 4:0
17:00 Lille - Auxerre 1:2
17:30 Schalke - Dortmund 0:1
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 1:3
21:00 Bordeaux - Lyon 2:3
21:00 Malaga - Sevilla 1:3
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 września 2010
piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 2:1
20:30 Mechelen - St. Liege 0:1
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 2:1
15:30 Bayern - Köln 2:0
15:30 Wolfsburg - Hannover 2:1
16:00 Everton - Newcastle 2:1
16:15 Ergotelis - Xanthi 2:1
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 1:0
18:00 Espanyol - Almeria 2:1
19:00 Valenciennes - Lens 2:1
20:45 AC Milan - Catania 2:0
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 1:0
14:30 Utrecht - Venlo 1:0
15:00 Palermo - Inter 0:1
17:00 Chelsea - Blackpool 2:0
17:00 Lille - Auxerre 2:1
17:30 Schalke - Dortmund 2:1
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 1:2
21:00 Bordeaux - Lyon 1:1
21:00 Malaga - Sevilla 1:2
tibauld
Posty: 82068 (po ~107 znaków)
Reputacja: -53 | BluzgometrTM: 33
tibauld
  15 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 1:2
20:30 Mechelen - St. Liege 0:1

Sobota
13:45 Stoke - West Ham 0:3
15:30 Bayern - Köln 2:0
15:30 Wolfsburg - Hannover 2:1
16:00 Everton - Newcastle 1:0
16:15 Ergotelis - Xanthi 0:2
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 3:1
18:00 Espanyol - Almeria 2:0
19:00 Valenciennes - Lens 0:2
20:45 AC Milan - Catania 3:0

Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 1:0
14:30 Utrecht - Venlo 2:0
15:00 Palermo - Inter 1:2
17:00 Chelsea - Blackpool 3:0
17:00 Lille - Auxerre 1:2
17:30 Schalke - Dortmund 1:0
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 1:2
21:00 Bordeaux - Lyon 2:1
21:00 Malaga - Sevilla 0:2

egze
egze
  16 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 2-2
20:30 Mechelen - St. Liege 1-3
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 2-0
15:30 Bayern - Köln 2-0
15:30 Wolfsburg - Hannover 2-1
16:00 Everton - Newcastle 2-0
16:15 Ergotelis - Xanthi 1-0
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 2-0
18:00 Espanyol - Almeria 1-0
19:00 Valenciennes - Lens 1-1
20:45 AC Milan - Catania 3-0
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 1-0
14:30 Utrecht - Venlo 3-0
15:00 Palermo - Inter 1-2
17:00 Chelsea - Blackpool 4-0
17:00 Lille - Auxerre 2-1
17:30 Schalke - Dortmund 1-1
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 1-3
21:00 Bordeaux - Lyon 2-1
21:00 Malaga - Sevilla 1-3

AdRianoXX
AdRianoXX
  16 września 2010

piątek
20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 2:1
20:30 Mechelen - St. Liege 0:2
Sobota
13:45 Stoke - West Ham 2:0
15:30 Bayern - Köln 2:0
15:30 Wolfsburg - Hannover 2:1
16:00 Everton - Newcastle 1:2
16:15 Ergotelis - Xanthi 2:0
17:00 Ankaragucu - Kasimpasaspor 3:0
18:00 Espanyol - Almeria 2:0
19:00 Valenciennes - Lens 1:1
20:45 AC Milan - Catania 3:0
Niedziela
12:30 Bari - Cagliari 1:0
14:30 Utrecht - Venlo 2:1
15:00 Palermo - Inter 0:2
17:00 Chelsea - Blackpool 4:1
17:00 Lille - Auxerre 2:1
17:30 Schalke - Dortmund 2:1
19:00 Atl. Madrid - Barcelona 1:2
21:00 Bordeaux - Lyon 1:1
21:00 Malaga - Sevilla 0:2

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.