| Fotka.com
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 September 2010 (pierwszy post)

Piątek
17:45 Polonia Bytom-Zagłębie Lubin
20:30 Hoffenheim-Schalke
Sobota
12:00 Kazan-Amkar
15:30 Freiburg-Stuttgart
16:00 West Brom-Tottenham
16:00 Fulham-Wolves
16:00 Dundee Utd-Aberdeen
18:00 Valencia-Santander
19:00 Toulouse-St Etienne
19:00 Rennes-Sochaux
19:45 PSV-Nijmegen
Niedziela
15:00 Genoa-Chievo
15:00 Juventus-Sampdoria
17:00 Birmingham-Liverpool
17:00 Brest-Lorient
17:00 Zaragoza-Malaga
17:00 Getafe-Levante
17:30 Köln-St. Pauli
18:00 Club Brugge-Genk
20:45 Napoli-Bari


Głosowanie trwa do Piątku 10 WRZEŚNIA do godz. 17:45 !!!
TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE , KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN


TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY :
egze wygnaniec69 andrewkoegh Kuba92762 RexMundi LeonGrande Rafaeloo88 thomas893 wodzu2377
Golden18 Alucard JestemMistrzu ZIPero9 MisterKulka krzychu7818 mus10 Predator007TSW Freddie2007
KrzysiekReal AdRianoXX testt Renifer Elliott19 WueRZet 99djwiertlo99 Toki Marek1991BrD
Goniec gucioreddevil1989 Akatasz Czerep Darek odwieczna Tomcio NuTiiiiii
bezlitosny tibauld Radomatu11 Kovac Rydzyk555, ikes, LouisVanGaal
...Ignorance is bliss...
Freddie2007
Freddie2007
  5 September 2010

Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1:1
20:30 Hoffenheim - Schalke 1:2
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 2:0
15:30 Freiburg - Stuttgart 0:2
16:00 West Brom - Tottenham 0:1
16:00 Fulham - Wolves 3:1
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 0:0
18:00 Valencia - Santander 2:0
19:00 Toulouse - St Etienne 1:1
19:00 Rennes - Sochaux 2:1
19:45 PSV - Nijmegen 3:0
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 2:1
15:00 Juventus - Sampdoria 1:2
17:00 Birmingham - Liverpool 1:1
17:00 Brest - Lorient 1:1
17:00 Zaragoza - Malaga 0:0
17:00 Getafe - Levante 2:2
17:30 Köln - St. Pauli 2:1
18:00 Club Brugge - Genk 2:1
20:45 Napoli - Bari 1:1

Enkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 15
Enkido
  5 September 2010
PIĄTEK
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1:1
20:30 TSG HOFFENHEIM - Schalke 04 Gelsenkirchen 2:1

SOBOTA
12:00 RUBIN KAZAŃ - Amkar Perm 3:1
15:30 SC Freiburg - VFB STUTTGART 1:2
16:00 West Bromwich Albion - TOTTENHAM HOTSPUR 0:2
16:00 Fulham Londyn - Wolverhamton Wanderers 1:1
16:00 Dundee United - ABERDEEN FC 0:2
18:00 VALENCIA CF - Racing Santander 3:0
19:00 TOULOUSE FC - AS Saint Etienne 2:1
19:00 Stade Rennes - FC Sochaux 1:1
19:45 PSV EINDHOVEN - NEC Nijmegen 3:1

NIEDZIELA
15:00 FC Genoa - Chievo Verona 1:1
15:00 Juventus Turyn - SAMPDORIA GENUA 1:2
17:00 Birmingham City - FC LIVERPOOL 2:3
17:00 Stade Brest - FC Lorient 2:2
17:00 REAL SARAGOSSA - Malaga CF 2:1
17:00 GETAFE CF - Levante 2:0
17:30 1. FC KöLN - St. Pauli 2:1
18:00 Club Brugge - RACING GENK 2:4
20:45 SSC Napoli - AS BARI 0:1

:rock::rock::rock:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

KrzysiekReal
Posty: 420 (po ~206 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
KrzysiekReal
  6 September 2010

Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1:2
20:30 Hoffenheim - Schalke 2:1
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 2:0
15:30 Freiburg - Stuttgart 1:1
16:00 West Brom - Tottenham 0:1
16:00 Fulham - Wolves 2:0
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 1:0
18:00 Valencia - Santander 3:0
19:00 Toulouse - St Etienne 1:0
19:00 Rennes - Sochaux 1:0
19:45 PSV - Nijmegen 4:1
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 2:0
15:00 Juventus - Sampdoria 2:1
17:00 Birmingham - Liverpool 1:1
17:00 Brest - Lorient 1:2
17:00 Zaragoza - Malaga 0:0
17:00 Getafe - Levante 2:0
17:30 Köln - St. Pauli 1:0
18:00 Club Brugge - Genk 1:1
20:45 Napoli - Bari 2:1

kuba92762
kuba92762
  6 September 2010

Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 0:1
20:30 Hoffenheim - Schalke 1:2
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 2:0
15:30 Freiburg - Stuttgart 1:2
16:00 West Brom - Tottenham 0:2
16:00 Fulham - Wolves 1:1
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 1:1
18:00 Valencia - Santander 2:0
19:00 Toulouse - St Etienne 1:0
19:00 Rennes - Sochaux 1:1
19:45 PSV - Nijmegen 2:0
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 1:0
15:00 Juventus - Sampdoria 1:0
17:00 Birmingham - Liverpool 0:2
17:00 Brest - Lorient 1:2
17:00 Zaragoza - Malaga 1:2
17:00 Getafe - Levante 2:1
17:30 Köln - St. Pauli 0:0
18:00 Club Brugge - Genk 2:1
20:45 Napoli - Bari 1:1

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  6 September 2010

Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1-1
20:30 Hoffenheim - Schalke 2-1
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 3-0
15:30 Freiburg - Stuttgart 2-2
16:00 West Brom - Tottenham 1-2
16:00 Fulham - Wolves 1-1
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 0-1
18:00 Valencia - Santander 3-0
19:00 Toulouse - St Etienne 1-0
19:00 Rennes - Sochaux 3-1
19:45 PSV - Nijmegen 3-0
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 1-1
15:00 Juventus - Sampdoria 1-1
17:00 Birmingham - Liverpool 1-2
17:00 Brest - Lorient 0-2
17:00 Zaragoza - Malaga 0-1
17:00 Getafe - Levante 1-0
17:30 Köln - St. Pauli 2-1
18:00 Club Brugge - Genk 1-2
20:45 Napoli - Bari 1-1

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

Tomcio
Tomcio
  6 September 2010
Piątek

17:45 Polonia Bytom-Zagłębie Lubin 0:1
20:30 Hoffenheim-Schalke 0:0

Sobota

12:00 Kazan-Amkar 0:0
15:30 Freiburg-Stuttgart 2:1
16:00 West Brom-Tottenham 1:2
16:00 Fulham-Wolves 3:0
16:00 Dundee Utd-Aberdeen 1:1
18:00 Valencia-Santander 2:0
19:00 Toulouse-St Etienne 0:0
19:00 Rennes-Sochaux 0:0
19:45 PSV-Nijmegen 4:1

Niedziela

15:00 Genoa-Chievo 2:2
15:00 Juventus-Sampdoria 1:1
17:00 Birmingham-Liverpool 2:1
17:00 Brest-Lorient 2:0
17:00 Zaragoza-Malaga 0:1
17:00 Getafe-Levante 1:0
17:30 Köln-St. Pauli 2:1
18:00 Club Brugge-Genk 0:1
20:45 Napoli-Bari 2:1
Wygnaniec69
Wygnaniec69
  6 September 2010

Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 0-1
20:30 Hoffenheim - Schalke 1-1
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 2-0
15:30 Freiburg - Stuttgart 1-2
16:00 West Brom - Tottenham 1-3
16:00 Fulham - Wolves 2-1
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 1-1
18:00 Valencia - Santander 2-0
19:00 Toulouse - St Etienne 1-1
19:00 Rennes - Sochaux 3-1
19:45 PSV - Nijmegen 2-0
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 1-0
15:00 Juventus - Sampdoria 1-1
17:00 Birmingham - Liverpool 1-2
17:00 Brest - Lorient 2-2
17:00 Zaragoza - Malaga 0-1
17:00 Getafe - Levante 1-1
17:30 Köln - St. Pauli 2-1
18:00 Club Brugge - Genk 2-1
20:45 Napoli - Bari 0-0

Alucard
Alucard
  6 September 2010

Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1:0
20:30 Hoffenheim - Schalke 0:2
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 2:0
15:30 Freiburg - Stuttgart 1:1
16:00 West Brom - Tottenham 0:2
16:00 Fulham - Wolves 1:1
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 1:0
18:00 Valencia - Santander 1:1
19:00 Toulouse - St Etienne 0:0
19:00 Rennes - Sochaux 2:0
19:45 PSV - Nijmegen 2:0
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 1:1
15:00 Juventus - Sampdoria 2:1
17:00 Birmingham - Liverpool 0:1
17:00 Brest - Lorient 0:1
17:00 Zaragoza - Malaga 1:0
17:00 Getafe - Levante 2:0
17:30 Köln - St. Pauli 1:0
18:00 Club Brugge - Genk 2:0
20:45 Napoli - Bari 3:0

ikes
ikes
  6 September 2010

Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1:2
20:30 Hoffenheim - Schalke 0:2
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 3:1
15:30 Freiburg - Stuttgart 0:2
16:00 West Brom - Tottenham 0:3
16:00 Fulham - Wolves 1:0
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 1:0
18:00 Valencia - Santander 2:0
19:00 Toulouse - St Etienne 2:0
19:00 Rennes - Sochaux 0:2
19:45 PSV - Nijmegen 3:0
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 0:1
15:00 Juventus - Sampdoria 2:1
17:00 Birmingham - Liverpool 0:2
17:00 Brest - Lorient 1:0
17:00 Zaragoza - Malaga 0:0
17:00 Getafe - Levante 2:1
17:30 Köln - St. Pauli 2:0
18:00 Club Brugge - Genk 2:0
20:45 Napoli - Bari 3:1

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 September 2010
Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1:1
20:30 Hoffenheim - Schalke 1:2
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 1:0
15:30 Freiburg - Stuttgart 1:2
16:00 West Brom - Tottenham 0:1
16:00 Fulham - Wolves 2:1
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 1:1
18:00 Valencia - Santander 2:1
19:00 Toulouse - St Etienne 2:1
19:00 Rennes - Sochaux 2:1
19:45 PSV - Nijmegen 2:0
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 2:0
15:00 Juventus - Sampdoria 1:0
17:00 Birmingham - Liverpool 1:2
17:00 Brest - Lorient 0:1
17:00 Zaragoza - Malaga 2:1
17:00 Getafe - Levante 1:0
17:30 Köln - St. Pauli 1:0
18:00 Club Brugge - Genk 2:1
20:45 Napoli - Bari 2:1
AdRianoXX
AdRianoXX
  6 September 2010
Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1:1
20:30 Hoffenheim - Schalke 1:3
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 2:0
15:30 Freiburg - Stuttgart 0:2
16:00 West Brom - Tottenham 1:2
16:00 Fulham - Wolves 2:01
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 0:0
18:00 Valencia - Santander 1:0
19:00 Toulouse - St Etienne 2:1
19:00 Rennes - Sochaux 1:0
19:45 PSV - Nijmegen 3:0
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 2:1
15:00 Juventus - Sampdoria 2:1
17:00 Birmingham - Liverpool0:2
17:00 Brest - Lorient 0:1
17:00 Zaragoza - Malaga 2:0
17:00 Getafe - Levante 1:0
17:30 Köln - St. Pauli 2:0
18:00 Club Brugge - Genk 2:0
20:45 Napoli - Bari 3:1
Marek1991BrD
Marek1991BrD
  6 September 2010

Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1:2
20:30 Hoffenheim - Schalke 1:2
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 2:0
15:30 Freiburg - Stuttgart 0:1
16:00 West Brom - Tottenham 1:2
16:00 Fulham - Wolves 1:0
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 0:0
18:00 Valencia - Santander 1:0
19:00 Toulouse - St Etienne 1:2
19:00 Rennes - Sochaux 1:0
19:45 PSV - Nijmegen 2:0
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 2:0
15:00 Juventus - Sampdoria 2:1
17:00 Birmingham - Liverpool 0:1
17:00 Brest - Lorient 1:1
17:00 Zaragoza - Malaga 1:1
17:00 Getafe - Levante 1:0
17:30 Köln - St. Pauli 2:0
18:00 Club Brugge - Genk 1:0
20:45 Napoli - Bari 2:1

Goniec
Goniec
  7 September 2010

Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1-1
20:30 Hoffenheim - Schalke 1-2
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 2-0
15:30 Freiburg - Stuttgart 1-1
16:00 West Brom - Tottenham 1-2
16:00 Fulham - Wolves 2-1
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 0-1
18:00 Valencia - Santander 3-1
19:00 Toulouse - St Etienne 1-0
19:00 Rennes - Sochaux 2-1
19:45 PSV - Nijmegen 3-0
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 2-1
15:00 Juventus - Sampdoria 1-1
17:00 Birmingham - Liverpool 1-1
17:00 Brest - Lorient 0-0
17:00 Zaragoza - Malaga 1-1
17:00 Getafe - Levante 2-0
17:30 Köln - St. Pauli 2-1
18:00 Club Brugge - Genk 1-1
20:45 Napoli - Bari 2-1

Czerep27
Czerep27
  7 September 2010

Piątek
17:45 Polonia Bytom - Zagłębie Lubin 1:2
20:30 Hoffenheim - Schalke 1:3
Sobota
12:00 Kazan - Amkar 1:0
15:30 Freiburg - Stuttgart 1:2
16:00 West Brom - Tottenham 1:3
16:00 Fulham - Wolves 2:0
16:00 Dundee Utd - Aberdeen 1:3
18:00 Valencia - Santander 3:0
19:00 Toulouse - St Etienne 1:0
19:00 Rennes - Sochaux 1:2
19:45 PSV - Nijmegen 3:1
Niedziela
15:00 Genoa - Chievo 2:0
15:00 Juventus - Sampdoria 3:1
17:00 Birmingham - Liverpool 1:3
17:00 Brest - Lorient 1:0
17:00 Zaragoza - Malaga 1:0
17:00 Getafe - Levante 2:1
17:30 Köln - St. Pauli 2:1
18:00 Club Brugge - Genk 2:0
20:45 Napoli - Bari 3:1

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.