Maizter
Maizter
  1 września 2010 (pierwszy post)

Dwóch zawodników niby dobrze grają ale wg mnie Polacy niemogą ich lubić czy szanować Gdy nasza reprezentacja grała z nimi w eliminacjach wyzywali nas jak się dało tylko mało ekskluzywnie nieco ^^ w ogóle dziwię się, że Kuhbauer dostał propozycje z Arki Gdynia i tu pytanie do Arkowców czy chcieli byście piłkarza takiego ja wiem grał w Realu Sociedad San Sebastian ale gdzie honor?? Gdzie ojczyzna?? Jak to mówił Nick Barmby kasa to nie wszystko. A Savage ostatnio zgrywa niewionotnko i udaje że nic się nie stało najpierw Danny Gabiddon powiedział mu ponoć że bidonów to on podawać nie będzie i niech zatrudni do tego domową sprzątaczke albo niech dopakuje jak za cieżkie są dla niego . Savage zamiasto odpowiedzieć dał mu kilka razy. Co oni ch sądzicie/? BOchaterzyu czy jednak przeciętni piłkarze?? Mogliby u was grać w klubach czy nie??

TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  1 września 2010

Haaa przypomnialem sobie to ten Savage w dlugich wlosach co o nim ostatnio glosno bo komentowal jakiejs angielskiej stacji mecz lecha z dnipro i notorycznie obrazal polakow?????Spora afera ostatnio,ponoc najbardziej uwzial sie na biednego cziybambe ktory faktycznie gral slabiutko:(
nie rozumiem czemu tak nie lubi polakow,on mial jakies zatargi z nimi?

w ogóle teraz wpisalem sobie jego zdjecie w google i ma brzydka zone troche

Maizter
Maizter
  1 września 2010

Może w Derby jak grał to mu Cywka albo Kazmierczak hehehe powiedział coś mało przyjemnego. Kiedyś Cywka przyznał w wwywiadzie że był zmuszany przez niego że musiał jakieś siatki nosić nic nie grał tylko ciągle siatki . I później polski piłkarz ma się rozwijać na zachodzie. Albo przez Hajtę on grał w Derby i wcześniej przeciw Robbiemu no ale i tak może kiedyś Savage zatakował Hajtę??? Mnie martwi bardziej Kuhbauer nagle powiedział że nie pamięta jak o by wyzywał Polaków od ciotek a Arkę uważa za najlepszy polski klub Nie wiem ile w tym prawdy ja nie chę żeby on grał u nas

TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  1 września 2010

No to jest takie jak powiedziales malo ekskluzywne udaje ze deszcz pada sam wielokrotnie wyzywal polske ze smierdzi itd.a teraz pisal ze Arka to swietny klub ze bardzo ceni Pasieke ze gadaja po niemiecku itd.a tak naprawde to za kase wszystko robi
w ogóle to ten Savage podobno to straszny rozrabiaka i bije sie na kazdym meczu to prawda?

Maizter
Maizter
  1 września 2010

Z tego co słyszałem to Millsa nie lubi bo ponoć zarywał do jego siostry heheheh. A Pasieka jest najlepszy bo w Dojczlandzie poznal Kuhbauera ponoc grilował z nim bo Dietmar też troche mieszkał tam i ponoć go namówił Ja się dziwie Pasieka ważniejszy dla Ciebie jest kontakt z tym Kuhbauerem czy dobro klubu?? Ale w sumie jak patrze na te Filipki, czy jakies inne talenty z Gdyni to taki męski Kuhbauer przydał by się. A już takiemu Sobiechowi czy innemu to bardzo Zobaczył by jak wygląda profesjonalizm bo oni wiedzą tylko o tym ze trzeba uczesać włoski do góry zrobić tattoosa na przedramieniu solara i tyle po nich Później dośrodkowania serwuje takie jak Krzynówek któy chyba pił troche albo nawala sprinty jak Jop na Euro hahah

TrupiaCzacha
TrupiaCzacha
  1 września 2010

nie no to dla mnie skandal taki juz nawet troche nepotyzm,co,mieszkal u niego,grillowal,dupe pewnie lizal i teraz chce go strasznie w klubie???Na jego miejscu bym sie wstydzil ale z tym Kuhbauerem to tak zle nie musi byc bo pamietam kiedys widzialem jak sie serdecznie sciskal na meczu chyba ligi austirackiej z Gilewiczem wiec moze jednak lubi polakow tylko taka pokazowka...co nie zmienia faktu ze powiedzial to co powiedzial i powinien byc u nas spalony.
A co do Sobiecha to nie lubie tego goscia... moj koles z Wawy go widzial podobno jak jaral faje wodna w klubie,to raczej dla mnie ploty ale ogolnie widac ze sodziarz,na treningu ponoc sie bil ze Smolarkiem bo obrazil jego syna tak jak cy dziennikarze brechtal ze nie mees tylko Messi i oto poszlo
Najlepiej ten caly arboleda co sie bic z kamerzysta chcial i grozil mu palcem,powalilo go troche przeciez za to kare moglby dostac a on nic tylko'uwazaj jak mnie kamerujesz,uwazaj,bo ci wy....' swoja droga ladnie polski opanowal

egze
egze
  1 września 2010

Nie wiem czy tylko ja mam wrażenie, że Ty piszesz sam do siebie? :Wtf:

Maizter
Maizter
  1 września 2010

Ja widziałem jak ostatnio Arboleda fikał do liniowego cos mu powiedział te **** weź sie za pieczarki a nie za sędziowanie xD ciekawe ponoć jego stary jest jakimś dilerem w Medelin bo sprowadzał sadzonki z Barranquilli dlatego Manuel od najmlodszych lat mógł sobie pozwolić na grę w piłkę i pojechał do europy. A z tym Smolarkiem to prawda niewiedziałem że Ebi taki walczak w Kavali to raczej sernik musiał mrozić chłopaką bo jako jedyny nie grał, a coś wygrywali więc prezes stawiał ciasta W greci kiepsko o kase więc ponoć sprowadzali im dziewczyny z albani owoce i jakas zorbe czy jak ma ta grecka wódka hahaah

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.