RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 sierpnia 2010 (pierwszy post)
Piątek
17:00 Armenia-Irlandia
18:00 Kazachstan-Turcja
18:30 Andora-Rosja
18:30 Mołdawia-Finlandia
19:00 Wyspy Owcze-Serbia
19:30 Czarnogóra-Walia
20:00 Łotwa-Chorwacja
20:15 Luksemburg-Bośnia Hercegowina
20:45 Belgia-Niemcy
20:45 Grecja-Gruzja
21:00 Anglia-Bułgaria
Sobota
12:20 Japonia-Paragwaj
17:00 Polska-Ukraina
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej-Rwanda
22:30 Tunezja-Malawi
23:30 Kanada-Peru
Niedziela
03:00 Meksyk-Ekwador
15:00 Etiopia-Gwinea
15:00 Suazi-Ghana
15:00 Mauritius-Kamerun

Głosowanie trwa do Piątku 03 WRZEŚNIA do godz. 17:00 !!!
TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE , KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN


TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY :
egze wygnaniec69 andrewkoegh Kuba92762 RexMundi LeonGrande Rafaeloo88 thomas893 wodzu2377
Golden18 Alucard JestemMistrzu ZIPero9 MisterKulka krzychu7818 mus10 Predator007TSW Freddie2007
KrzysiekReal AdRianoXX testt Renifer Elliott19 WueRZet 99djwiertlo99 Toki Marek1991BrD
Goniec gucioreddevil1989 Akatasz Czerep Darek odwieczna Tomcio NuTiiiiii
xxxbaranekkxxx bezlitosny tibauld Radomatu11 Kovac Rydzyk555
...Ignorance is bliss...
Alucard
Alucard
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 0:2
18:00 Kazachstan - Turcja 0:4
18:30 Andora - Rosja 0:6
18:30 Mołdawia - Finlandia 1:1
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0:6
19:30 Czarnogóra - Walia 0:2
20:00 Łotwa - Chorwacja 0:3
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 0:1
20:45 Belgia - Niemcy 1:3
20:45 Grecja - Gruzja 3:0
21:00 Anglia - Bułgaria 2:1
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 1:1
17:00 Polska - Ukraina 1:2
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 4:0
22:30 Tunezja - Malawi 3:0
23:30 Kanada - Peru 0:2
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 2:0
15:00 Etiopia - Gwinea 1:1
15:00 Suazi - Ghana 0:4
15:00 Mauritius - Kamerun 0:5

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 0:1
18:00 Kazachstan - Turcja 1:2
18:30 Andora - Rosja 0:2
18:30 Mołdawia - Finlandia 1:2
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0:2
19:30 Czarnogóra - Walia 1:1
20:00 Łotwa - Chorwacja 0:1
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 0:2
20:45 Belgia - Niemcy 0:2
20:45 Grecja - Gruzja 2:1
21:00 Anglia - Bułgaria 1:0
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 1:1
17:00 Polska - Ukraina 2:1 :ninja:
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 3:1
22:30 Tunezja - Malawi 2:0
23:30 Kanada - Peru 0:1
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 1:0
15:00 Etiopia - Gwinea 1:1
15:00 Suazi - Ghana 0:3
15:00 Mauritius - Kamerun 0:3

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 1-2
18:00 Kazachstan - Turcja 0-2
18:30 Andora - Rosja 0-3
18:30 Mołdawia - Finlandia 0-1
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0-2
19:30 Czarnogóra - Walia 1-1
20:00 Łotwa - Chorwacja 1-3
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 0-3
20:45 Belgia - Niemcy 1-3
20:45 Grecja - Gruzja 2-0
21:00 Anglia - Bułgaria 2-0
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 1-0
17:00 Polska - Ukraina 0-0
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 4-0
22:30 Tunezja - Malawi 2-0
23:30 Kanada - Peru 2-2
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 2-0
15:00 Etiopia - Gwinea 1-2
15:00 Suazi - Ghana 0-5
15:00 Mauritius - Kamerun 1-5

AdRianoXX
AdRianoXX
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 0:2
18:00 Kazachstan - Turcja 1:3
18:30 Andora - Rosja 0:3
18:30 Mołdawia - Finlandia 1:2
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0:5
19:30 Czarnogóra - Walia 1:3
20:00 Łotwa - Chorwacja 0:2
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 0:2
20:45 Belgia - Niemcy 1:3
20:45 Grecja - Gruzja 2:0
21:00 Anglia - Bułgaria 2:1
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 1:2
17:00 Polska - Ukraina 2:1 xD
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 3:0
22:30 Tunezja - Malawi 2:0
23:30 Kanada - Peru 0:1
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 2:1
15:00 Etiopia - Gwinea 0:0
15:00 Suazi - Ghana 0:3
15:00 Mauritius - Kamerun 0:4

andrewkoegh
andrewkoegh
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 0:3
18:00 Kazachstan - Turcja 1:1
18:30 Andora - Rosja 0:2
18:30 Mołdawia - Finlandia 1:2
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0:4
19:30 Czarnogóra - Walia 1:1
20:00 Łotwa - Chorwacja 1:2
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 0:2
20:45 Belgia - Niemcy 1:3
20:45 Grecja - Gruzja 2:1
21:00 Anglia - Bułgaria 2:0
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 1:1
17:00 Polska - Ukraina 0:2
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 5:0
22:30 Tunezja - Malawi 2:1
23:30 Kanada - Peru 0:0
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 3:0
15:00 Etiopia - Gwinea 1:1
15:00 Suazi - Ghana 1:2
15:00 Mauritius - Kamerun 0:3

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 1:2
18:00 Kazachstan - Turcja 0:1
18:30 Andora - Rosja 0:2
18:30 Mołdawia - Finlandia 1:1
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0:3
19:30 Czarnogóra - Walia 2:1
20:00 Łotwa - Chorwacja1:2
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 0:3
20:45 Belgia - Niemcy 0:2
20:45 Grecja - Gruzja 2:1
21:00 Anglia - Bułgaria 2:0
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 1:1
17:00 Polska - Ukraina 0:2
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 2:0
22:30 Tunezja - Malawi 3;0
23:30 Kanada - Peru 0:2
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 2:1
15:00 Etiopia - Gwinea 1:1
15:00 Suazi - Ghana 0:3
15:00 Mauritius - Kamerun 0:3

Rafaeloo88
Rafaeloo88
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 0-4
18:00 Kazachstan - Turcja 1-3
18:30 Andora - Rosja 1-2
18:30 Mołdawia - Finlandia 1-1
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0-5
19:30 Czarnogóra - Walia 1-1
20:00 Łotwa - Chorwacja 1-2
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 1-2
20:45 Belgia - Niemcy 1-4
20:45 Grecja - Gruzja 1-0
21:00 Anglia - Bułgaria 2-0
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 2-3
17:00 Polska - Ukraina 2 - 1
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 6-0
22:30 Tunezja - Malawi 1-0
23:30 Kanada - Peru 2-2
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 2-0
15:00 Etiopia - Gwinea 0-0
15:00 Suazi - Ghana 0-3
15:00 Mauritius - Kamerun 0-4

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia 1-1 Irlandia
18:00 Kazachstan 0-2 Turcja
18:30 Andora 0-3 Rosja
18:30 Mołdawia 0-1 Finlandia
19:00 Wyspy Owcze 0-2 Serbia
19:30 Czarnogóra 0-1 Walia
20:00 Łotwa 0-2 Chorwacja
20:15 Luksemburg 0-0 Bośnia Hercegowina
20:45 Belgia 1-2 Niemcy
20:45 Grecja 1-0 Gruzja
21:00 Anglia 2-0 Bułgaria
Sobota
12:20 Japonia 2-2 Paragwaj
17:00 Polska 1-1 Ukraina
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej 3-0 Rwanda
22:30 Tunezja 3-0 Malawi
23:30 Kanada 1-1 Peru
Niedziela
03:00 Meksyk 2-0 Ekwador
15:00 Etiopia 0- 0Gwinea
15:00 Suazi 0-2 Ghana
15:00 Mauritius 0-3 Kamerun

mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 1-1
18:00 Kazachstan - Turcja 0-2
18:30 Andora - Rosja 0-3
18:30 Mołdawia - Finlandia 0-1
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0-3
19:30 Czarnogóra - Walia 1-2
20:00 Łotwa - Chorwacja 0-1
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 0-2
20:45 Belgia - Niemcy 0-2
20:45 Grecja - Gruzja 2-0
21:00 Anglia - Bułgaria 3-1
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 2-1
17:00 Polska - Ukraina 0-0
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 2-0
22:30 Tunezja - Malawi 1-0
23:30 Kanada - Peru 0-0
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 2-1
15:00 Etiopia - Gwinea 1-1
15:00 Suazi - Ghana 0-2
15:00 Mauritius - Kamerun 0-4

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

MisterKulka
MisterKulka
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 0:2
18:00 Kazachstan - Turcja 1:3
18:30 Andora - Rosja 0:2
18:30 Mołdawia - Finlandia 0:3
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0:3
19:30 Czarnogóra - Walia 1:1
20:00 Łotwa - Chorwacja 1:2
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 0:1
20:45 Belgia - Niemcy 0:2
20:45 Grecja - Gruzja 0:0
21:00 Anglia - Bułgaria 3:1
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 0:2
17:00 Polska - Ukraina 1:2
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 2:0
22:30 Tunezja - Malawi 1:1
23:30 Kanada - Peru 0:1
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 2:0
15:00 Etiopia - Gwinea 0:0
15:00 Suazi - Ghana 0:2
15:00 Mauritius - Kamerun 0:4

testt
Posty: 142 (po ~6576 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 5
testt
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 1:3
18:00 Kazachstan - Turcja 1:3
18:30 Andora - Rosja 0:3
18:30 Mołdawia - Finlandia 1:2
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0:4
19:30 Czarnogóra - Walia 1:2
20:00 Łotwa - Chorwacja 0:2
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 1:3
20:45 Belgia - Niemcy 1:3
20:45 Grecja - Gruzja 2:0
21:00 Anglia - Bułgaria 3:1
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 2:1
17:00 Polska - Ukraina 1:3
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 4:0
22:30 Tunezja - Malawi 2:0
23:30 Kanada - Peru 2:2
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 3:2
15:00 Etiopia - Gwinea 1:1
15:00 Suazi - Ghana 1:3
15:00 Mauritius - Kamerun 1:3

Marek1991BrD
Marek1991BrD
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 0:1
18:00 Kazachstan - Turcja 0:2
18:30 Andora - Rosja 0:3
18:30 Mołdawia - Finlandia 1:2
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0:3
19:30 Czarnogóra - Walia 1:2
20:00 Łotwa - Chorwacja 1:2
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 0:3
20:45 Belgia - Niemcy 1:2
20:45 Grecja - Gruzja 2:0
21:00 Anglia - Bułgaria 2:0
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 1:0
17:00 Polska - Ukraina 2:1
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 2:0
22:30 Tunezja - Malawi 2:0
23:30 Kanada - Peru 0:1
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 1:0
15:00 Etiopia - Gwinea 1:1
15:00 Suazi - Ghana 0:1
15:00 Mauritius - Kamerun 0:4

KrzysiekReal
Posty: 420 (po ~206 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
KrzysiekReal
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 0:0
18:00 Kazachstan - Turcja 0:1
18:30 Andora - Rosja 0:1
18:30 Mołdawia - Finlandia 1:2
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0:2
19:30 Czarnogóra - Walia 0:2
20:00 Łotwa - Chorwacja 0:1
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 0:2
20:45 Belgia - Niemcy 0:2
20:45 Grecja - Gruzja 1:0
21:00 Anglia - Bułgaria 2:1
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 2:1
17:00 Polska - Ukraina 0:0
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 2:0
22:30 Tunezja - Malawi 2:0
23:30 Kanada - Peru 0:1
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 3:0
15:00 Etiopia - Gwinea 2:1
15:00 Suazi - Ghana 0:2
15:00 Mauritius - Kamerun 0:2

Kovacs
Kovacs
  30 sierpnia 2010

Piątek
17:00 Armenia - Irlandia 1:2
18:00 Kazachstan - Turcja 0:2
18:30 Andora - Rosja 0:3
18:30 Mołdawia - Finlandia 0:2
19:00 Wyspy Owcze - Serbia 0:3
19:30 Czarnogóra - Walia 1:2
20:00 Łotwa - Chorwacja1:2
20:15 Luksemburg - Bośnia Hercegowina 0:5
20:45 Belgia - Niemcy 1:2
20:45 Grecja - Gruzja 2:1
21:00 Anglia - Bułgaria 3:0
Sobota
12:20 Japonia - Paragwaj 1:1
17:00 Polska - Ukraina 1:1
18:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Rwanda 2:0
22:30 Tunezja - Malawi 2:0
23:30 Kanada - Peru 1:2
Niedziela
03:00 Meksyk - Ekwador 1:1
15:00 Etiopia - Gwinea 1:1
15:00 Suazi - Ghana 0:3
15:00 Mauritius - Kamerun 0:3

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.