Alucard
Alucard
  22 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Ostatnio pod dużo presją, zaczął stawiać małe kroczki dla których znających się na piłce mogą dawać solidną podstawę zbudowania kadry.
Pierwsze że wziął się za sztab, ma być kilka znakomitych nazwisk z wyższej półki.
Koniec z medialnymi mordami, co tylko nadają prestiżu.
Chodź Frankowski ma być trenerem napastników, oraz być duchowym talizmanem jak na ostatnich MŚ Beckham w reprezentacji Anglii.
Powołał 13 piłkarzy zagranicy, a resztę obserwuje ekstraklasie.

Artur Boruc - Ponoć ma wielkie szanse wybić Freya z bramki, i wrócił do formy której brakowało mu zanudzonej Szkocji. Miał tam złe momenty, ale już dawno musiał iść na głęboko wodę i dostać cel by grać jak marzenie.

Przemysław Tytoń - Ja dalej nie rozumiem, co on robi w kadrze? Lepiej nich Franz powoła Kuszczaka lub Szczęsnego.

Łukasz Piszczek - Nie mam wyrobionego zdania o nim, ale kiedyś ładne bramki strzelał.

Sebastian Boenisch - Nie wiem co o nim myśleć, ale ponoć najgorsze co może być jego Tatuś jest jego Agentem. I zapowiedział od razu ze klub jest ważniejszy, i jakby Polska miała grać w czasie gdy stałby przed nim ważny mecz klubowy. Zawodnik nie będzie dostępny, ale może załata lewą obronę.

Arkadiusz Głowacki - Widać że tonący łapie się brzytwy. Chodź to solidny defensor.
Ale czy jest czy zagra na Euro?

Kamil Glik - Najwięcej powinien grać, to w końcu korzeń na Ojro.

Michał Żewłakow - Doświadczenie ma, ale czy kondycje? Na Ojro też będzie mieć swój wiek.

Jakub Błaszczykowski - Najlepszy Polski zawodnik, który ma serce do walki ale co on sam zwojuje? Jak oglądałem ostatnie mecz reprezentacji to chyba on wiedział jak się w piłkę gra.

Rafał Murawski - Kolejny dobry polski piłkarz, który jest potrzebny kadrze.

Ludovic Joseph Obraniak - Też ma swoje humorki, ale jednak jest potrzebny kadrze.

Adam Matuszczyk - Rosnący talent, może jak będzie ograny to pokaże klasę.

Ireneusz Jeleń - Najlepszy polski napastnik, go brakowało w Kadrze.

Robert Lewandowski - Nieprzekonany jestem co do jego gry w reprezentacji, chodź rośnie nam rasowy zawodnik lecz dużo widać w nim z Smolarka.

Ja mam jedno pytanie:
Gdzie Majewski, Kokoszka, Krzysztof Król?

davvyd0z
davvyd0z
  22 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: małe kroczki dla których znających się na piłce mogą dawać solidną podstawę zbudowania kadry.

Nie rozumiem tego zdania. :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodź

*choć

Konto usunięte
Konto usunięte: trenerem napastników, oraz być duchowym talizmanem

*bez przecinka

Konto usunięte
Konto usunięte: Artur Boruc - Ponoć ma wielkie szanse wybić Freya z bramki, i wrócił do formy której brakowało mu zanudzonej Szkocji. Miał tam złe momenty, ale już dawno musiał iść na głęboko wodę

Nie wiem czy wybrał sobie dobry klub do tego. Frey to świetny bramkarz i może mu być ciężko nie tylko z wygryzieniem go ze składu ale z ewentualnym utrzymaniem swojej pozycji przy okazji słabszych występów.

Konto usunięte
Konto usunięte: dostać cel by grać jak marzenie.

:wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przemysław Tytoń - Ja dalej nie rozumiem, co on robi w kadrze? Lepiej nich Franz powoła Kuszczaka lub Szczęsnego.

Kuszczaka lubię ale póki nie zacznie grać to do kadry bym go nie powoływał raczej.

Konto usunięte
Konto usunięte: klub jest ważniejszy, i jakby Polska miała grać

*bez przecink

Konto usunięte
Konto usunięte: w czasie gdy stałby przed nim ważny mecz klubowy. Zawodnik nie będzie dostępny, ale może załata lewą obronę.

Popracuj nad interpunkcją bo ona całkowicie zmienia sens wypowiedzi. ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodź

*choć

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czy jest czy zagra na Euro?

Nie rozumiem wypowiedzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Arkadiusz Głowacki - Widać że tonący łapie się brzytwy.

Zły nie jest. Pytanie czy mamy lepszych?

Konto usunięte
Konto usunięte: Kamil Glik - Najwięcej powinien grać, to w końcu korzeń na Ojro.

Korzeń? :woot:
Nie powinien dostać miejsca w reprezentacji tylko dlatego, że kupiło go Palermo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Michał Żewłakow - Doświadczenie ma, ale czy kondycje? Na Ojro też będzie mieć swój wiek.

Nie zauważyłem u niego braków kondycji.

Nie porównuję umiejętności czy predyspozycji ale spójrz na Zanettiego z Interu... 37 lat a gra jakby miał 10 mniej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakub Błaszczykowski - Najlepszy Polski zawodnik, który ma serce do walki ale co on sam zwojuje? Jak oglądałem ostatnie mecz reprezentacji to chyba on wiedział jak się w piłkę gra.

Jest na pewno najszybszy a przez to może się wydawać, że najbardziej waleczny. ;) Determinacji mu nie brakuje, to fakt. Mój ulubiony gracz reprezentacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rafał Murawski - Kolejny dobry polski piłkarz, który jest potrzebny kadrze.

Nie wiem, nie widziałem jak gra teraz tam na zesłaniu. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ludovic Joseph Obraniak - Też ma swoje humorki, ale jednak jest potrzebny kadrze.

Jeśli naprawdę będzie chciał grać i będzie się starał to zapraszam, dobry gracz. Brakuje takich w Polsce.

Konto usunięte
Konto usunięte: Adam Matuszczyk - Rosnący talent, może jak będzie ograny to pokaże klasę.

Talent? Po prostu solidny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ireneusz Jeleń - Najlepszy polski napastnik, go brakowało w Kadrze.

Bez dwóch zdań powinien grać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Robert Lewandowski - Nieprzekonany jestem co do jego gry w reprezentacji, chodź rośnie nam rasowy zawodnik lecz dużo widać w nim z Smolarka.

Moim zdaniem powinien grać. To jest akurat zawodnik, który na nasze realia przedstawia klasę reprezentacyjną.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam jedno pytanie: Gdzie Majewski, Kokoszka, Krzysztof Król?

Majewski w porządku, Kokoszki jakoś nie widzę, a Król gra w MLS. To trochę za mało raczej.
WueRZet
WueRZet
  23 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Koniec z medialnymi mordami, co tylko nadają prestiżu.

Kto w obecnym sztabie jest medialną mordą ? :wtf: Małowiejski ? Zieliński ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodź Frankowski ma być trenerem napastników, oraz być duchowym talizmanem jak na ostatnich MŚ Beckham w reprezentacji Anglii.

Duchowym talizman...brzmi dziwnie ;P I z całym szacunkiem dla Frankowskiego, ale takiej funkcji jak David B. w kadrze Anglii nie pełnił, nie pełni i pełnić nie będzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przemysław Tytoń - Ja dalej nie rozumiem, co on robi w kadrze?

Menedżer rzucił plotkę, że interesuję się nim PSV, dziennikarze w Polsce to łyknęli, zrobili z niego wielką nadzieję polskiej piłki, a Smuda, nie chcąc ruszyć się zobaczyć jak on gra powołał go za pierwszym razem. I wsio :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Artur Boruc - Ponoć ma wielkie szanse wybić Freya z bramki, i wrócił do formy której brakowało mu zanudzonej Szkocji. Miał tam złe momenty, ale już dawno musiał iść na głęboko wodę i dostać cel by grać jak marzenie.

Boruc w formie jest lepszym zawodnikiem niż Kuszczak, czy Fabiański. Po za tym w bramce powinien grać ktoś, kto gra w klubie, niekoniecznie w golfa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Łukasz Piszczek - Nie mam wyrobionego zdania o nim, ale kiedyś ładne bramki strzelał.

Solidny zawodnik :tak: Moim zdaniem trochę niedoceniany i niezauważany.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sebastian Boenisch - Nie wiem co o nim myśleć, ale ponoć najgorsze co może być jego Tatuś jest jego Agentem. I zapowiedział od razu ze klub jest ważniejszy, i jakby Polska miała grać w czasie gdy stałby przed nim ważny mecz klubowy. Zawodnik nie będzie dostępny, ale może załata lewą obronę.

Temu panu już dziękujemy :tak: On swoją reprezentację wybrał już dawno temu (ciekawe, że filmik w którym mówi, że chce grać w kadrze Niemiec zniknął z YT :and: )

Konto usunięte
Konto usunięte: Arkadiusz Głowacki - Widać że tonący łapie się brzytwy. Chodź to solidny defensor. Ale czy jest czy zagra na Euro?

Nagroda za dobrą grę wiosną ? Chyba, że w Turcji ktoś go widział i dobrze odebrał jego grę. Raczej nie jest to zawodnik na którym będzie opierać się obrona na Ojro.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kamil Glik - Najwięcej powinien grać, to w końcu korzeń na Ojro.

Jeśli będzie w formie. Nikt nie powinien grać w kadrze z innych względów niż aktualna forma.

Konto usunięte
Konto usunięte: Michał Żewłakow - Doświadczenie ma, ale czy kondycje? Na Ojro też będzie mieć swój wiek.

Tego to akurat na Euro widzę w zespole :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakub Błaszczykowski - Najlepszy Polski zawodnik, który ma serce do walki ale co on sam zwojuje? Jak oglądałem ostatnie mecz reprezentacji to chyba on wiedział jak się w piłkę gra.

Ale zdarzają mu się klopsy, rajdy bez głowy, brak pomysłu na grę. Po za tym...teraz chyba jest kontuzjowany ? :woot: Tak, czy inaczej w tej chwili od niego Smuda ustala wyjściową 11 zespołu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rafał Murawski - Kolejny dobry polski piłkarz, który jest potrzebny kadrze.

Płuca zespołu. Typowy facet od czarnej roboty. Nie gra zbyt efektownie, ale niezwykle efektywnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ludovic Joseph Obraniak - Też ma swoje humorki, ale jednak jest potrzebny kadrze.

Humorki ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Adam Matuszczyk - Rosnący talent, może jak będzie ograny to pokaże klasę.

Nogę ma, trzeba przyznać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ireneusz Jeleń - Najlepszy polski napastnik, go brakowało w Kadrze.

U Smudy coś czuję i tak nie zagra :ninja: Nochal ma swoich ulubieńców :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Robert Lewandowski - Nieprzekonany jestem co do jego gry w reprezentacji, chodź rośnie nam rasowy zawodnik lecz dużo widać w nim z Smolarka.

W jakiejkolwiek by nie był formie to zagra. Czy ma syndrom Gucia Warzychy ? Bardziej Brożek go miał, Lewy jest jeszcze za młody na taką ocenę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie Majewski, Kokoszka, Krzysztof Król?

Kokoszka ??
Król ??
Renifer
Renifer
  23 sierpnia 2010

Selekcjoner Franciszek Smuda powołał zawodników grających w polskiej ekstraklasie na najbliższe mecze reprezentacji z Ukrainą (4 września) i Australią (7 września).

Powołanie otrzymali:

Bramkarz: Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok).

Obrońcy: Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań).

Pomocnicy: Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Maciej Rybus (Legia Warszawa).

Napastnicy: Euzebiusz Smolarek (Polonia Warszawa), Artur Sobiech (Polonia Warszawa).

A tu Ciekawostka pełna lista powołanych z Polskiej Ekstraklasy ( nie tylko) na spotkania reprezentacyjne.
Andrius Skerla i Tadas Kijanskas -Litwa
Mladen Kašćelan.- Czarnogóra
Bojan Isailović-Serbia
Siergiej Kriwiec- Białoruś
Marijan Antolović Chorwacja U-19
Semir Štilić - Bośni i Hercegowiny
Artjoms Rudņevs- Łotwa U-21
Luis Henríquez - Panama
Eivinas Zagurskas- Litwa U-21

Czy ktoś dojdzie do tej listy ?? Może Kirm, Diaz i tak dalej :)

egze
egze
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Artur Boruc


dla mnie człowiek, który niezależnie od wszystkiego powinien stać w bramce.
na miejscu Smudy kazałbym mu przyjeżdżać na sam mecz i zaraz po nim wyjeżdżać, skandali by nie narobił, a broniłby pewnie tak jak zawsze, czyli najlepiej z naszych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przemysław Tytoń


akurat pozycja drugiego bramkarza w meczach towarzyskich jest mi obojętna, mogliby tam nawet Maćka Gostomskiego powołać :ziober2:
inna sprawa, że Tytoń przynajmniej regularnie broni w klubie.

Renifer
Renifer: Grzegorz Sandomierski


Kawał roboty przed tym chłopakiem. Jest młody i perspektywiczny, ale na pierwszą reprezentację póki co zbyt słaby.

Konto usunięte
Konto usunięte: Łukasz Piszczek


Będzie grał na prawej obronie, nie widać na tej pozycji dla niego konkurencji.
Jeśli będzie w miarę regularnie grał w Borussii to będzie dobrze. Jest szybki, umie zacentrować, trochę gorzej w obronie, ale nikt nie jest ideałem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sebastian Boenisch


Sam nie wiem co o nim myśleć, dla mnie to trochę powołanie z musu. Z drugiej strony skoro w końcu zdecydował się grać dla nas, to czemu mu nie dać szansy, na lewej obronie nikt lepszy od niego póki co w naszym kraju nie jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: Arkadiusz Głowacki


Cholerny pechowiec, w reprezentacji niespełniony. Dzisiaj ma 31 lat i gra w solidnej tureckiej lidze, gra w europejskich pucharach. Dla mnie zawsze niepojęte było to, że on w reprezentacji tak mało znaczy. Do EURO 2 lata, jeśli Smuda wyraźnie na niego postawi to będzie grał w podstawowej jedenastce na tym turnieju.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kamil Glik


Na pewno ciekawy zawodnik, nie mniej jeszcze nie prezentujący takiej formy, która uprawniałaby go do gry w pierwszej jedenastce. Jeśli będzie grał regularnie w Palermo to siłą rzeczy Smuda będzie na niego stawiał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Michał Żewłakow


Mam wrażenie, że jego czas w kadrze pomału się kończy, jest cieniem samego siebie sprzed lat. Do EURO pewnie dociągnie, ale z jakim skutkiem? Zobaczymy. W kadrze przyda się przede wszystkim jako mentalny lider drużyny, człowiek, który jest w stanie porozmawiać z mediami i ruszyć kolegami w trudnych chwilach.

Renifer
Renifer: Maciej Sadlok


Nie gra na swojej nominalnej pozycji w reprezentacji i to widać. Może teraz kiedy będzie Boenish Smuda da mu wreszcie szansę na środku obrony.
Sadlok to jednak melodia przyszłości.

Renifer
Renifer: Grzegorz Wojtkowiak


Typowa zapchajdziura. Solidny obrońca, ale nigdy nie wzniesie się ponad pewien poziom. Na boku obrony dobry w destrukcji, ale słaby w akcjach ofensywnych, na środku gra rzadko i raczej z marnym skutkiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakub Błaszczykowski


Stacza się niestety po równi pochyłej w dół. Niedługo straci miejsce w składzie Borussii. Nie przekonuje mnie tymi swoimi indywidualnymi akcjami. Kiwa, ciągnie, ale mało z tego pożytku dla kadry. Ma duży potencjał, ale go nie w pełni wykorzystuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rafał Murawski


Człowiek, którego stać na wiele, co pokazał w meczach Lecha w europejskich pucharach, nie mniej moim zdaniem do klasy europejskiej dużo mu brakuje. Jeśli będzie grał w Kazaniu wszystko będzie ok, problem będzie gdy będzie tylko rezerwowym. Na dzień dzisiejszy w kadrze niewielką ma konkurencję.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ludovic Joseph Obraniak


Jego dyspozycja to dla mnie wielka zagadka. Niby jest wyróżniającą się postacią Lille, ale jakoś to się na reprezentację nie przekłada. Wejście do niej miał bardzo dobre, teraz z każdym meczem jest gorzej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Adam Matuszczyk


Póki co w kadrze nie pokazuje tego co w Kolonii, powinien moim zdaniem dostawać więcej szans. Inna sprawa, że defensywnych pomocników akurat mamy pod dostatkiem.

Renifer
Renifer: Tomasz Bandrowski


w destrukcji bardzo przyzwoity, problem rodzi się gdy trzeba rozegrać piłkę do przodu. Kadry raczej nie zwojuje, będzie tylko rezerwowym, który pewnie nigdy na boisko nie wejdzie.

Renifer
Renifer: Maciej Iwański


Pączek ostatnio odżył. To zawodnik o niesamowitym potencjale jeśli chodzi o stałe fragmenty gry. Rozgrywającym też jest jednym z najlepszych (obok Sebka Mili) w kraju. Jego problemem jest chyba jednak trochę mentalność i klub do którego jakiś czas temu trafił.

Renifer
Renifer: Adrian Mierzejewski


Mam przed oczami sceny jak młodzi chłopcy w Wiśle Płock zaczynali grę w ekstraklasie. Mowa o Peszce i Mierzejewskim. Dzisiaj oboje mają stanowić o sile naszej reprezentacji.
Adrian to na pewno ciekawy zawodnik, jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy Polak w ekstraklasie.

Renifer
Renifer: Sławomir Peszko


obok Małeckiego największy boiskowy idiota młodego pokolenia.
chłopak ma niezwykły potencjał, ale jakoś coraz gorzej mu idzie z jego wykorzystaniem. Główka się chyba trochę przegrzała ostatnio.
W rywalizacji z Błaszczykowskim nie ma szans.

Renifer
Renifer: Maciej Rybus


naprawdę nie wiem co wszyscy widzą w tym chłopaku, faktem jest, że ostatnio strzelił piękną bramkę ze Śląskiem, ale dla mnie to wciąż nie jest zawodnik formatu reprezentacyjnego.
inna sprawa, że lewonożnych zawodników u nas zbyt wielu dobrych nie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ireneusz Jeleń


mógłby sobie wreszcie przypomnieć czasy, gdy był jednym z najlepszych graczy naszej reprezentacji. może grać na skrzydle, może w ataku. na pewno potrzebny kadrze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Robert Lewandowski


w reprezentacji gra poniżej oczekiwań. póki co wszyscy na niego stawiają, bo to, bo tamto... a ja bym od niego oczekiwał, że wreszcie zacznie strzelać bramki.

Renifer
Renifer: Euzebiusz Smolarek


świetnie, że wraca. to piłkarz jak na polskie warunki genialny, do tego do bólu skuteczny w reprezentacji. Takich zawodników nam trzeba.

Renifer
Renifer: Artur Sobiech


liczę, że trochę więcej w kadrze pogra. prędzej się po nim spodziewam zdobywać bramki niż po Lewandowskim.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie Majewski, Kokoszka, Krzysztof Król?


Majewski zgoda szansę powinien wreszcie dostać, bo gra świetnie.
Kokoszki dawno nie widziałem, ale do boiskowych geniuszy on nie należy.
Krzysiek Król? Toć on tam w tym MLS gra. Tam zarabiają mniej niż w polskiej lidze. Nie bardzo wiem w jakiej jest formie, kiedyś mi się podobał, ale pewnie dłużej by się aklimatyzował niż później grał.

Ja bym spróbował Tomasza Cywkę z Derby County - chłopak gra tam w pierwszym składzie, podobno jest wyróżniającym się piłkarzem.
Na skrzydle bym widział Tomasza Kupisza, który robi wiatr w Jagiellonii, moim zdaniem jest lepszy od np. Rybusa.
Grosicki też jest ciekawy, tyle, że u niego to wiadomo...
rafiki1989
rafiki1989
  24 sierpnia 2010
Renifer
Renifer: Selekcjoner Franciszek Smuda powołał zawodników grających w polskiej ekstraklasie na najbliższe mecze reprezentacji z Ukrainą (4 września) i Australią (7 września). Powołanie otrzymali: Bramkarz: Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok). Obrońcy: Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań). Pomocnicy: Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Maciej Rybus (Legia Warszawa). Napastnicy: Euzebiusz Smolarek (Polonia Warszawa), Artur Sobiech (Polonia Warszawa). A tu Ciekawostka pełna lista powołanych z Polskiej Ekstraklasy ( nie tylko) na spotkania reprezentacyjne. Andrius Skerla i Tadas Kijanskas -Litwa Mladen Kašćelan.- Czarnogóra Bojan Isailović-Serbia Siergiej Kriwiec- Białoruś Marijan Antolović Chorwacja U-19 Semir Štilić - Bośni i Hercegowiny Artjoms Rudņevs- Łotwa U-21 Luis Henríquez - Panama Eivinas Zagurskas- Litwa U-21 Czy ktoś dojdzie do tej listy ?? Może Kirm, Diaz i tak dalej :)


Hmmm widać, że mamy w Polsce reprezentantów innych krajów czyli takich jak Litwa, Panama, Łotwa, Macedonia, , Bośnia, Chorwacja, Białoruś, Czarnogóra, Serbia, Kostaryka, Słowenia czyli 11 państw z czego 8 to byłe byłe państwa rosyjsko języczne oraz państwa Bałkańskie rodzynkiem jest Panama i Kostaryka ale kto tam zna jakiegoś piłkarza??, Jeszcze nie dawno byli reprezentancji Peru, Słowacj. Więc nie jest z polską piłką tak jeszcze tragicznie jak by się wszystkim zdawało.
Renifer
Renifer
  25 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Arkadiusz Głowacki -

O ogromnym pechu może mówić Arkadiusz Głowacki. Polski obrońca przed kilkoma dniami po niemal rocznej przerwie otrzymał powołanie do reprezentacji Polski, a w poniedziałek doznał kontuzji, która prawdopodobnie wyeliminuje go z udziału w zgrupowaniu kadry
egze
egze
  25 sierpnia 2010
Renifer
Renifer: O ogromnym pechu może mówić Arkadiusz Głowacki. Polski obrońca przed kilkoma dniami po niemal rocznej przerwie otrzymał powołanie do reprezentacji Polski, a w poniedziałek doznał kontuzji, która prawdopodobnie wyeliminuje go z udziału w zgrupowaniu kadry


to nie pech, to Głowacki :D
teoretyk
teoretyk
  27 sierpnia 2010

Witaj.Oglądanie reprezentacji Polski to koszmar.Zacznijmy od bramkarza w pierwszej połowie meczu Polska-Kamerun,dobrze bronił łuskasz Fabiański,straciliśmy tylko jedną bramkę.Po przerwie
była katastrofa.Z czego mamy wyprowadzić akcje bramkowe.Jak mamy
słabych obrońców ,pomocników i napastników.Przykro było patrzeć jak
znów przegrywamy.Myślę,że że jak był ;eo Beenhaker,to graliśmy lepiej.W ostatnim meczu przed mistrzostwami świata było0 0:6 z Hiszpanią,teraz było 0:3.Przykro to mówić lecz z taką grą to Polska nie zdobędzie Mistrza Europy.

Maizter
Maizter
  30 sierpnia 2010

Jak koszmar to nie oglądaj nikt cie nie broni nie oglądać !!!!!! tylko że później będą grać z Włochami i jak wygrają to niebędziesz krytykować xD A Euro już blisko!!!!!!!!!!!!!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.