NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Witka:ziober2:

Nikt się nie kwapił więc jadę :)

Program 3. kolejki piłkarskiej ekstraklasy :




Q:

1. Jakie wyniki obstawiacie?
2. Czy rozbita Wisła stoi na straconej pozycji przed meczem z coraz mocniejszym Widzewem?
3. Jak na Legię wpłynęło osiągnięte w dramatycznych okolicznościach zwycięstwo z Cracovią?
4. Jak pokaże się Lech w lidze po zwycięstwie na Ukrainie?
5. Czy Polonia utrzyma prowadzenie w tabeli z kompletem punktów?
6. Gdzie padnie niespodzianka?

Temat do dyskusji o naszej kopanej :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  20 sierpnia 2010

Legia wygrywa we Wrocławiu, ale piłkarze Śląska zapewne będą sobie pluć w brodę po tym jakich stuprocentowych sytuacji nie wykorzystywali :ninja:

takbir27
takbir27
  20 sierpnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 1. Jakie wyniki obstawiacie?

Ruch wygro! Tyla moga pedzieć:P
ookashz
ookashz
  20 sierpnia 2010

Mecz Śląska z Legią całkiem niezły jak na nasze warunki tylko bramek jak na lekarstwo... meczu Polonii z Zagłębiem nie widziałem, ale bramka Miedziowych bardzo przyjemna ;) Mam nadzieje, że to zwiastun dobrej kolejki.
Moim zdaniem mecz Widzewa z Wisłą może być naprawdę ciekawy, bo Wisła ma potencjał, żeby to spokojnie wygrać ale gdzieś on na chwilę obecną skryty jest dokładnie ;) Za to Widzew prezentuje bardzo solidną grę i patrząc na poprzednie kolejki jest faworytem, jak dla mnie.
No i jesli Lech po meczu z Ukraińcami teraz nie wygra to ja już nigdy nie postawię na nich u buków ;D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 sierpnia 2010

A jednak Wisła pokazała klasę i wygrała na ciężkim terenie w Łodzi.

W Bełchatowie gospodarze wygrali dzięki biernej postawie bramkarza przy trzeciej bramce, ogólnie fajny mecz, ale sprawiedliwy byłby remis.

W Bytomiu wg mnie niespodzianka, Polonia przyzwyczaiła raczej swoich kibiców, że u siebie nie przegrywa a tu nawet nie zdobyła gola.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 sierpnia 2010

Śledzie prowadzą 1:0 po bramce z karniaka.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  21 sierpnia 2010

Arka wygrała w końcu 2:0 :)
Uwielbiam ligę Polską :) Tu każdy może wygrać z każdym.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: W Bytomiu wg mnie niespodzianka, Polonia przyzwyczaiła raczej swoich kibiców, że u siebie nie przegrywa a tu nawet nie zdobyła gola.

20 minut zaliczył wypożyczony z Lecha Tomek Mikołajczak :)
Poza tym Królowa Śląska "Czai" się na Mauro Cantoro i Piotrka Gizę.
egze
egze
  22 sierpnia 2010
Renifer
Renifer: Poza tym Królowa Śląska "Czai" się na Mauro Cantoro i Piotrka Gizę.


Idą drogą Odry Wodzisław ;D
takbir27
takbir27
  22 sierpnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: W Bełchatowie gospodarze wygrali

się na żabolach za tydzień odegromy ;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 sierpnia 2010
Renifer
Renifer: Arka wygrała w końcu 2:0 :) Uwielbiam ligę Polską :) Tu każdy może wygrać z każdym.

Hmm po prostu Górnik to już nie ten zespół co kiedyś. W tym sezonie będą bronić się przed spadkiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: się na żabolach za tydzień odegromy ;)

Pożyjemy zobaczymy :-)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  22 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: się na żabolach za tydzień odegromy ;)

:rock:
Jihad będzie :rock:

Po tych starych wyjadaczach widać że przewyższają klasą naszych kopaczy, jak tak dalej pójdzie to kluby będą ściągać samych doświadczonych "polishzmłosów". I średnia wieku naszej ligi będzie coś 32 lata, jedynie Żurawski i Wichniarek mają nadal zastój. Chodź wierze w Artka że się pokaże, jak będzie dalej grał jak gra to raczej klub w następnym okienku poszuka kogoś na jego miejsce. Maciej to wiadomo, jak najwięcej bluzgać i gówno robić. Dupa przyrośnie mu do ławki, ale pójdzie do Warty Poznań a tam z Piortkiem będzie robił oldage duet do 50.
Jak patrze na naszą ligę, to widzę tylko przegrańców wracających do Polski. Emeryciarzy oraz pół Kosowa vićów.
Młodzi zdolni oklepują ławki, a jak mają szczęście to w młodej ekstraklasie.
Kiełb młody Krzynówek, talent jak nic a gówno.
Nie dziwie się że nasza reprezentacja gra jak gra.
Dobrze Franz powiedział " Skąd mam ich brać"
Nie zdziwię jak żart Arboledy, " Jakbym dostał powołanie to bym zagrał".
Stał się realny.
Jak już Boeinischa zwieli czy jak mu tam, a Kościelny też powoli wymięka bo go Blanc w reprezentacji nie widzi aktualnie.
Trochę pojechałem na offtopie, ale chciałbym zobaczyć dawną ligę polską.
Jak obcokrajowiec był, to musiał być naprawdę dobry a nie być tej samej klasy co zwykły kopacz a jak ktoś pojechał to nie wracał. Jacek Bąk ostatnim wywiadzie mówił o płacach zawodników, wystarczy dostać się do 25 i rozegrać 10 min. A ma się 50 tys., jak dostaje Strąk za grę w młodej ekstraklasie bo go nie widzi w pierwszej. Zawodnicy dostający sumy niczym z kosmosu, Smolarek i inni. Niech zbudują porządne bazy, i wybulą na porządny skład trenerski.
Freddie2007
Freddie2007
  22 sierpnia 2010

Lech wreszcie się obudził, wreszcie gra pięknie, czuje że zwycięstwo na Ukrainie tknęło wiare w ekipe Kolejorza i teraz bedzie juz tylko lepiej:tak:
Rudnevs dolacza do Niedzielana i Sernasa z 3 bramkami prowadza w klasyfikacji strzelcow:ziober2:

A w Gdansku pilka wodna, normalnie jak w 1974 podczas meczu Polska-Niemcy:lol:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 sierpnia 2010

Lech wygrał okazale z Cracovią 5:0 pokazując, że niemoc strzelecką mają już za sobą. Cieszy taka dobra postawa Kolejorza przed rewanżowym spotkaniem w el. LE z Dnipro.
Szkoda trochę Pasów, ale wiem że stać ich na utrzymanie w lidze.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 sierpnia 2010

Na zakończenie 3 kolejki Jagiellonia wygrała z Lechią w Gdańsku 2:1 i wskoczyła na 2 pozycję w tabeli.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  22 sierpnia 2010

Co do meczu w Poznaniu. Ze względu na różne sploty wydarzeń nie widziałem wcześniejszych spotkań Cracovii. Nie wiem, czy to Lech zagrał tak dobrze, czy Cracovia tak słabo.
Prawdziwym testem dla zespołu będzie czwartek. Co do dzisiejszego meczu. Na plus znowu Louis jak dla mnie. Pewne interwencje, choć kartka raczej głupia. Bander w formie, nie robi głupich kółek na środku boiska, dużo widzi, więcej biega. Kiełb grał ciekawie, Peszko dobrze, Stilić w pierwszej połowie starał się. Mam nadzieję, że posadzenie na ławce dobrze zrobi Sergiejowi. No i Rudnevs. Będzie jeszcze dużo pożytku z tego chłopaka.
No i na plus nowe koszulki :ziober2: I like it :)

Renifer
Renifer
  22 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do meczu w Poznaniu. Ze względu na różne sploty wydarzeń nie widziałem wcześniejszych spotkań Cracovii. Nie wiem, czy to Lech zagrał tak dobrze, czy Cracovia tak słabo.

Grali na luzie, bez hura ataków.
Cracovia... Akcja i 16 podań w polu karnym bez strzału, Ula będzie miał ciche dni przy Kałuży.

Konto usunięte
Konto usunięte: Louis

Luis ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Peszko dobrze

:zonk: Jeździec bez głowy. Dobrze że nie zagra z Dnipro.

Konto usunięte
Konto usunięte: Stilić w pierwszej połowie starał się.

Starał się?? Był sam na sam i piłki nie potrafił przyjąć gwiazdeczka...

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że posadzenie na ławce dobrze zrobi Sergiejowi.

Dzisiaj piach , chyba dwa razy był przy piłce...

Konto usunięte
Konto usunięte: nowe koszulki

Poczułem klimat starego Lecha i starego Kotła.
Ogromny plus dla Pumy:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.