NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Witka:ziober2:

Nikt się nie kwapił więc jadę :)

Program 3. kolejki piłkarskiej ekstraklasy :




Q:

1. Jakie wyniki obstawiacie?
2. Czy rozbita Wisła stoi na straconej pozycji przed meczem z coraz mocniejszym Widzewem?
3. Jak na Legię wpłynęło osiągnięte w dramatycznych okolicznościach zwycięstwo z Cracovią?
4. Jak pokaże się Lech w lidze po zwycięstwie na Ukrainie?
5. Czy Polonia utrzyma prowadzenie w tabeli z kompletem punktów?
6. Gdzie padnie niespodzianka?

Temat do dyskusji o naszej kopanej :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  20 sierpnia 2010

Po dwóch kolejkach można już trochę lepiej ocenić potencjał poszczególnych drużyn. Co prawda nie widziałem w akcji wszystkich, ale jakiś tam obraz już sobie wyrobiłem.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: 1. Jakie wyniki obstawiacie?


Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
Tutaj zwycięzca może być tylko jeden, mianowicie Polonia, która prezentuje obecnie najlepszy futbol w całej lidze. Zagłębie to w moim odczuciu jedna z drużyn, która powinna bronić się przed spadkiem, toteż podopieczni Jose Marii Bakero nie powinni mieć żadnych problemów.

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Forma Legii nie zachwyca, w prawdzie wygrali ostatni mecz z Cracovią, ale po ogromnych mękach i w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Największym mankamentem tej ekipy jest oczywiście zdziesiątkowana kontuzjami linia obrony. Śląsk jak do tej pory pokazał się z bardzo dobrej strony. Nowi zawodnicy dobrze wkomponowali się w zespół. W moim odczuciu faworytem tego spotkania są gospodarze.

PGE GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Co prawda GKS gra lepiej niż się tego spodziewałem, nie mniej nadal podtrzymuję swoją tezę, że tej drużynie raczej bliżej do spadku niż do europejskich pucharów. Ruch chyba otrząsnął się po pucharowej klęsce z Austrią Wiedeń. W dobrym stylu pokonał Wisłę Kraków, nie mniej na boisku rywala faworytem nie będzie.
Nie zdziwię się, gdy ten mecz zakończy się remisem.

Widzew Łódź - Wisła Kraków
Widzew o wiele lepiej zaczął sezon. U siebie był już w stanie zremisować z Lechem Poznań, zatem nic nie stoi na przeszkodzie by urwać punkty także Wiśle, która póki co nie może się otrząsnąć po porażce z Karabachem. Drażvydas Sernas wyrasta na jedną z gwiazd naszej ligi, na pewno również w sobotę będzie chciał coś strzelić.
Moim zdaniem Widzew wygra.

Polonia Bytom - Korona Kielce
Polonia to bardzo specyficzna drużyna, niby ich gra nie powala na łopatki, nie mniej podopiecznych Jurija Szatałowa stać na bardzo dobry wynik, szczególnie na własnym stadionie. Korona z kolei dosyć pechowo zaczęła sezon. Andrzej Niedzielan co prawda zdążył już strzelić dwie ligowe bramki w barwach swojego nowego sezonu, ale skończyło się tylko na 1 punkcie w dwóch kolejkach.
Moim zdaniem ten mecz zakończy się remisem.

Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Na pewno wyjazd na drugi kraniec Polski nie będzie dla piłkarzy z Zabrza zbyt przyjemną przygodą, nie mniej gdzie zdobywać punkty jeśli właśnie nie na Arce. W drużynie gospodarzy ciekawi mnie postawa Mawaye, który powoli stara się zastąpić Tshibambę. O Górnik jestem spokojny. W ofensywie póki co nie wygląda to źle.
Mam nadzieję, że Górnik zwycięży.

Lech Poznań - Cracovia
Ależ ta Cracovia trafiła terminarz. Prawdę mówiąc ekipa Ulatowskiego zamiast zera punktów równie dobrze teraz mogła mieć ich sześć. Lech nie jest w jakiejś wybitnej formie, wielu piłkarzy pauzuje za kontuzje, nie mniej u siebie powinni być w stanie pokonać Cracovią. Ale skoro nie pokonali piłkarzy z Baku czy Gdynii to dlaczego mieliby pokonać dzielną Cracovię?
Stawiam na Lech, ale nic mnie w tym meczu nie zdziwi (chyba).

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Jaga to świetnie zbudowana drużyna, jednak cały czas mam wrażenie, że nie potrafi grać na wyjazdach. Za to Lechia jest moim zdaniem wyraźnie słabsza niż w zeszłym sezonie. Jagiellonia jest faworytem, ale może w tym meczu paść remis.
egze
egze
  20 sierpnia 2010

Niespodzianka w Warszawie.
Po cudownym golu Mateusza Bartczaka Zagłębie objęło prowadzenie ;)

pucici
Posty: 343 (po ~116 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
pucici
  20 sierpnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 1. Jakie wyniki obstawiacie? 2. Czy rozbita Wisła stoi na straconej pozycji przed meczem z coraz mocniejszym Widzewem? 3. Jak na Legię wpłynęło osiągnięte w dramatycznych okolicznościach zwycięstwo z Cracovią? 4. Jak pokaże się Lech w lidze po zwycięstwie na Ukrainie? 5. Czy Polonia utrzyma prowadzenie w tabeli z kompletem punktów? 6. Gdzie padnie niespodzianka?


1 Polonia roztrzepie Zagłębie 4 - 0

to będzie najciekawszy mecz i będzie remis
śląsk - legia 1-1

wisła na wyjezdzie myśle że rozjedzie widzew

wygra jeszcze ruch i jagiellonia wysoko na wyjezdzie

2 absolutnie
( nie kibicuje żeby nie było )

3 nijako
zagrają po swojemu ale jak wcześnie typowałem , będzie remis

4 tu obstawiam niespodzianke
zwycięstwo krakowiaków :D

5 wysokie zwycięstwo

6 lech - cracovia 1 - 3
pucici
Posty: 343 (po ~116 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
pucici
  20 sierpnia 2010
egze
egze: Niespodzianka w Warszawie. Po cudownym golu Mateusza Bartczaka Zagłębie objęło prowadzenie ;)


to już grają ? :ninja:

a ja stawiałem 4 - 0
egze
egze
  20 sierpnia 2010

Do przerwy przy Konwiktorskiej utrzymuje się wynik 0-1.
Przepiękną bramkę zdobył Mateusz Bartczak, który przelobował zbytnio wysuniętego Sebastiana Przyrowskiego.
Pierwsza część pierwszej połowy niespodziewanie należała do Zagłębia, ale z biegiem czasu Polonia grała coraz lepiej, tyle że niewiele z tego wynikało.
Najlepszą sytuację do strzelenia bramki zmarnował Artur Sobiech, który mając przed sobą jedynie Isailovica trafił w bramkarza.

egze
egze
  20 sierpnia 2010

No i wyrównanie.
Po zamieszaniu pod bramką gola zdobywa Artur Sobiech.

WueRZet
WueRZet
  20 sierpnia 2010

Bo ten co od dawna kwapi się do zakładania tego typu tematow od paru dni jedyny dostep do sieci ma poprzez tefon komorkowy :(

Freddie2007
Freddie2007
  20 sierpnia 2010
egze
egze: Artur Sobiech

Powalczy o koronę krola strzelcow:tak:
egze
egze
  20 sierpnia 2010

EBI SMOLAREK!!!!!!!!!!!!11111111111111111111onenoneoneoenoeneoneoenoeneoełan

JestemMistrzu
JestemMistrzu
  20 sierpnia 2010

Jednak Polonia trafiła z transferami

Tomcio
Tomcio
  20 sierpnia 2010

Widzew - Wisła 0:0

Polonia - Zagłebie 2:0

Lech - Cracovia 0:0 lub 1:1

Tyle pewnego (:

egze
egze
  20 sierpnia 2010

We Wrocławiu do przerwy bezbramkowo. Na pewno dla Legii sporym wzmocnieniem jest powrót Dicksona Choto.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  20 sierpnia 2010

Dokładnie Polonia Warszawa trafiła z transferami w 100%. Na pocieszenie gol dla Zagłębia Bartczaka normalnie stadiony świata!
Do 70min we Wrocławiu 0:0.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

egze
egze
  20 sierpnia 2010

Ależ urwał Maciek Rybus :OO

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.