SQUAD5555
SQUAD5555
  15 sierpnia 2010 (pierwszy post)
Witam,otóż mam za sobą już sporo czasu spędzonego na różnych ćwiczeniach i siłowni i chciałem zastosować jakiś suplement ,kupiłem kreatyne 200 mesh firmy trec,moj problem zagadkowy polega na tym: przez jakiś czas zacząłem pić,więc urósł mi brzuch ,tkanka tłuszczowa ma z 2,3 cm,pytanie czy moge juz zaczac cwiczyc z kreatyna czy najpierw spalic ten tluszcz? Co sie stanie gdy zaczne cwiczyc na kreatynie z tzw.miesniem piwnym?Aha no i jak to jest z tym ubytkiem masy bo jedni mówią ,że po wypiciu najmniejszej dawki alkoholu(chocby 4 piw lub 2 kieliszków 40% wodki) spadek masy jest ogromny i bardzo spada forma a inni mowia ze 4 piwa w ciagu miesiaca to nic o.O
Tobiaszinho
Tobiaszinho
  17 sierpnia 2010

dekstroza czy tam glukoza przyśpiesza wchłanianie kreatyny.
JAk będziesz dobrze ćwiczył to ci nic nie spadnie.
Bo jak byś cały czas jadł kreatyne to ona już nie będzie na ciebie działać i będziesz tym sikał.
Koniec gadania.

czarecki23
Posty: 14 (po ~492 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
czarecki23
  17 sierpnia 2010

Dekstroza jest zbędna moim zdaniem, wciskają kit na tej etykiecie żebyś hajs na darmo wydał. Po krecie robisz przerwę trwającą minimalnie tyle ile trwał cykl na kreatynie (ok. 6-8 tygodni), w tym czasie możesz sobie zakupić białeczko i suplement typu "vasobolan" z hi tec'a, który daje pompe mięsniową i korzystnie wpływa na oranizm w przerwach między cyklami kreatynowymi.

powerorginal
powerorginal
  18 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: SQUAD5555

nie pisz na priv tylko w temacie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A to co napisalem to slyszalem od pewnej osoby co sprzedaje odzywki w sklepie z suplementami.

to ze ktos sprzedaje odzywki to nie znaczy ze sie na tym zna - taka jest niestety prawda...

Konto usunięte
Konto usunięte: tluszczu nie musisz spalac powinienes go przerobic.

nie ma czegos takiego jak przerobic tluszcz w miesien :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak przestane brac nastepne dawki to spadnie mi to wszystko?

jezeli bedziesz nadal systematycznie cwiczyl to nie spadnie ...

Konto usunięte
Konto usunięte: i mam pytanie po co się robi miesiąc czy ile tam dni przerwy po cyklu kreatynowym?

bo organizm zaczyna slabiej dzialac na dana substancje i musi sie odzwyczaic :D
SQUAD5555
SQUAD5555
  18 sierpnia 2010

Dobra dzieki Wam wszystkim chłopaki i dziewczyny(no bo jak komuś może wycięli no to... :D ) ZAMYKAMY TEMAT!

rafcii1989
rafcii1989
  19 sierpnia 2010

Hmm ja wolę naturalnie wszystkie tak zwane suplementy diety, to pic na wodę który obijawia się po 10-15 latach od stosowania, mają bardzo złe działanie na nerki i wątrobę. Nie trzeba czasami nic brać i tak ma się efekty tylko trzeba trochę silnej woli!

Przemu1616
Przemu1616
  21 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie trzeba czasami nic brać i tak ma się efekty tylko trzeba trochę silnej woli!

na sucho nawet trawa nie urośnie
CzystySampling
CzystySampling
  22 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na sucho nawet trawa nie urośnie

popieram, wal winstrol oralnie a nie bedziesz sie czaićXD
SQUAD5555
SQUAD5555
  22 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na sucho nawet trawa nie urośnie

Ale chwast tak :)

Konto usunięte
Konto usunięte: popieram, wal winstrol oralnie a nie bedziesz sie czaićXD

idz do dziewczyny niech ciebie popiesci ;)
CzystySampling
CzystySampling
  22 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: popiesci

popieścić to ciebie prąd może:D
prohormon
prohormon
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm ja wolę naturalnie wszystkie tak zwane suplementy diety, to pic na wodę który obijawia się po 10-15 latach od stosowania, mają bardzo złe działanie na nerki i wątrobę. Nie trzeba czasami nic brać i tak ma się efekty tylko trzeba trochę silnej woli!

tyle wiesz o kulturystyce co nic jeśli jesteś ograniczony dotego stopnia że chcesz sobie przypakować by być najlepszym kozakiem w bloku to brawo ale dla niektórych to jest sport i walka ze sobą, ze swoimi możliwościami i pokonywanie barier, kto wie ten wie że bez SOKU ten sport w dzisiejszych czasach nie istnieje, bez sterydów bez odżywek i bez ph (no i porządnego żarła)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.