Marcin1987diabel
Marcin1987diabel
  13 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Siema. Może ktoś mi doradzi jak wrócić do tego co wyciskałem kiedyś i miałem 5 miesięcy przerwę ale teraz miesiąc ćwiczę i wcale nie idzie mi siła porażka robiłem 125kg na serie a teraz mi 100kg ciężko jest nawet :(

czarecki23
Posty: 14 (po ~492 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
czarecki23
  13 sierpnia 2010

Krótko i na temat: www.kfd.pl

PROTOTYPE
PROTOTYPE
  13 sierpnia 2010

na to trzeba czasu morzesz sprubowac rbic np 8 serii płaskiej i co 2 serie zmniejszasz cierzar zakladasz 130% rekordu(130kg)i jedziesz 2 serie 8 powt potem o 10 % mniej i znowu 2 serie a i wkonujesz to albo z pomoca alebo sam i opuszczasz tylko tak abys nieprzekroczył granicy z której juz niepodniesiesz opuszczasz ile morzesz i za tydzien to samo z tym z starasz sie nizej opuscic az wkoncu dochodziszdo momentu az robisz pełny ruch 130 kg wtedy podnosisz ciezar jak na poczatku

PROTOTYPE
PROTOTYPE
  13 sierpnia 2010

nawet jak to bd 10 cm na początku to nic i tak bd wchodzić stopniowo ja tak podniosłem siłę o 20 kilo na płaskiej

powerorginal
powerorginal
  14 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Marcin1987diabel

wszystko wroci ... staraj sie dobrze odzywiac i tyle.. sproboj robic max 8 powt. w ostatnich seriach 1-2 powtorzenia i wroci ..

Konto usunięte
Konto usunięte: 5 miesięcy przerwę ale teraz miesiąc ćwiczę i wcale nie idzie mi siła porażka robiłem 125kg na serie

5 miesiecy to duzo wiec teraz potrzeba czasu :) ... a tak z ciekawosci jakiego miales maxa i przy jakiej wadze? no i czy na saa ?? :D
CzystySampling
CzystySampling
  19 sierpnia 2010

myśle ze najlepiej zarzucić antka i bedzie git

Stachu
Stachu
  20 sierpnia 2010

Do 125kg chyba jakoś doszedłeś i nie było to po miesiącu ćwiczeń, więc chyba sam powinieneś wiedzieć - odpowiedź brzmi - ćwiczyć :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.