RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  19 lipca 2010 (pierwszy post)
Okej Okej
już za niedługo rusza sezon 2010/2011
z tej oto okazji zapraszam wszystkich chętnych do zabawy

Fantasy Premier League
Tworzysz własną drużynę z graczy Ligi Angielskiej którzy przez najbliższy sezon będą pracować na Twoje konto ,
a Ty jako manager sprawdzisz się w naszej lidze

aktualnie mamy już 4 graczy - na dniach dołącza dwaj kolejni
ale mamy nadzieję że nasza Fotkowa Liga nie ograniczy się tylko do garstki graczy

Instrukcja

wchodzisz na stronę
Fantasy Premier League
rejestrujesz się szybko i bezboleśnie
bez aktywacji mailowej
następnie wybierasz Nazwe swojej drużyny , strój oraz 15 zawodników z Ligi Angielskiej
( ograniczony budżet 100.0 ( czegoś tam ) )

następnie zapisujesz się do Oficjalnej Ligi Fotki PL
Fotka.pl League

KOD Aktywujący = 250234-67189

i to wsjo
rozkoszujesz się zabawą


Dołącz do Nas
nie pytaj się co Fotka.pl może zrobić dla Ciebie
lecz co Ty możesz zrobić dla Fotki.pl
...Ignorance is bliss...
Toki
Toki
  15 sierpnia 2010
egze
egze: Nie wiem czy teraz jest tak że jeśli ktoś z pierwszego składu nie zagra to w jego miejsce wskakuje rezerwowyno moim zdaniem tak właśnie powinno być.

jak chce Wam się język łamać to proszę bardzo odpowiedź
ewentualnie wejdźcie w FAQs i sobie sami tłumaczcie ;)
Jeśli bramkarz nie odgrywa żadnej roli w Gameweek, komputer zastąpi go za bramkarza zamiennych, jeśli grał w Gameweek.

Jeżeli którykolwiek z graczy z pola nie odgrywają żadnej roli w Gameweek, komputer będzie próbował zastąpić nieaktywnych graczy na jednego z zastępców. Odbywa się to poprzez zastąpienie go zastąpić z najwyższym priorytetem, który faktycznie grał w Gameweek i nie łamać zasady tworzenia.

zastępstw automatyczne są stosowane na koniec Gameweek, kiedy wszystkie mecze są grane.

Możesz zmienić swoje priorytety substytucji u dołu strony Moja Team. Wszelkie zmiany wprowadzone do priorytetów substytucji jest aktywny w następnym terminie.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 sierpnia 2010
mus10
mus10: Ktoś by miał Drogbę i sobie teraz wymienił na Rooneya, bez sensu. Nie wiem czy teraz jest tak że jeśli ktoś z pierwszego składu nie zagra to w jego miejsce wskakuje rezerwowy

nie nie..chodzi mi o rezerwowych
bo tam jest chyba tak że trzeba ustalić zmiany przed kolejką :woot:

egze
egze: Joe Cole - debiut marzenie

w sumie nic nie pokazał

egze
egze: Ech Pepe Reina :CCCCCCCCCCcccccccccccccccccccccccc

zastanawiam się czy jakby ją złapał to czy by przypadkiem nie wpadł z nią do bramki :woot:
mógł już ją lepiej wywalić na bok

Konto usunięte
Konto usunięte: N'gog strzelił bramke a ja go do skladu wrzucilem ale dopiero wczoraj wiec tych punktow mi nie zaliczy do tej kolejki:/

jeśli przed pierwszym meczem to powinno się liczyć
...Ignorance is bliss...
egze
egze
  15 sierpnia 2010
RexMundi
RexMundi: zastanawiam się czy jakby ją złapał to czy by przypadkiem nie wpadł z nią do bramki


możliwe, w każdym razie miał wielkiego pecha.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 sierpnia 2010
egze
egze: możliwe, w każdym razie miał wielkiego pecha.

no może i miał :)

====
ogólnie tak się zastanawiam czy może by nie zrobić jakiegoś tematu do omówień wydarzeń na europejskich boiskach :woot:
bo tak patrze sobie i Marsylia znowu przegrywa a Caen pokonuje kolejnego kandydata do mistrza ( chociaż Francuzka liga to nigdy nic nie wiadomo )

==
no i chyba trzeba będzie zrobić dwa transfery w drużynie bo za dużo pkt to moi gracze mi nie przyniosą :nie:
...Ignorance is bliss...
egze
egze
  15 sierpnia 2010
RexMundi
RexMundi: ogólnie tak się zastanawiam czy może by nie zrobić jakiegoś tematu do omówień wydarzeń na europejskich boiskach


no załóż coś odpowiedniego :tak:
AdRianoXX
AdRianoXX
  15 sierpnia 2010
egze
egze: no załóż coś odpowiedniego

no ja też popieram, tak jak ww porazki Marsylii i Lyonu mozna bylo by omówić

a jak narazie to i porażke Wisły :P
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 sierpnia 2010

no i spadlem na 18 miejsce ;/

kto mi wytłumaczy jak to się robi z tym wybieraniem rezerwowego kapitana i wprowadzenie rezerwowych do składu nastepnego dnia ?

...Ignorance is bliss...
AdRianoXX
AdRianoXX
  17 sierpnia 2010

a ja awans z 19 na 10 ;p
ja nie wiem ale 2 dni temu sprzedalem 1 zawodnika a kupilem innego w jego miejsce i dzis wyswietlila mi sie informacja na dole o tym "transferze" i tego nowego dodali mi od razu do skladu i policzyli mi jego punkty z pierwszego meczu

Toki
Toki
  17 sierpnia 2010
RexMundi
RexMundi: kto mi wytłumaczy jak to się robi z tym wybieraniem rezerwowego kapitana i wprowadzenie rezerwowych do składu nastepnego dnia ?

Ustalony skład zostaję na cały tydzień(weekend?) komputer wywala automatycznie tych którzy nie grali na boisku a na ich miejsce wstawia rezerwowych. Na samej górze na czerwono masz to co mi chrome automatycznie przetłumaczył z tamtejszego FAQ(łamaniec językowy). To jest dokładnie odpowiedź na Twoje pytanie ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ustalony skład zostaję na cały tydzień(weekend?) komputer wywala automatycznie tych którzy nie grali na boisku a na ich miejsce wstawia rezerwowych. Na samej górze na czerwono masz to co mi chrome automatycznie przetłumaczył z tamtejszego FAQ(łamaniec językowy). To jest dokładnie odpowiedź na Twoje pytanie ;)

czyli że nie musze nic robić ? z wyjątkiem ustalenia składu :woot:

gdyby chociaz jeden z moich rezerwowych wczoraj pograł to bym wiedział czy dodało czy nie
ale widziałme u innych że rezerwowy zdobył chyba -1 albo -2 pkt.. mimo to miał przy koszulce 0 :woot:
...Ignorance is bliss...
Toki
Toki
  17 sierpnia 2010
RexMundi
RexMundi: czyli że nie musze nic robić ? z wyjątkiem ustalenia składu

dokładnie :tak:
ustalasz optymalnie najlepszy skład jedynie

RexMundi
RexMundi: gdyby chociaz jeden z moich rezerwowych wczoraj pograł to bym wiedział czy dodało czy nie ale widziałme u innych że rezerwowy zdobył chyba -1 albo -2 pkt.. mimo to miał przy koszulce 0

jeden z moich zdobył 7 i mi nie dodało :/
zawsze możesz zobaczyć mój skład tam i sobie policzyć ;)
Toki
Toki
  17 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli że nie musze nic robić ? z wyjątkiem ustalenia składu dokładnie

oczywiście nie licząc wyboru kapitana i tego w jakiej kolejności rezerwowi mają wchodzić
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 sierpnia 2010

no to Arsenal zweryfikował beniaminka

...Ignorance is bliss...
Freddie2007
Freddie2007
  21 sierpnia 2010

Ciekawe jak wyjdzie ta kolejka:P

Freddie2007
Freddie2007
  21 sierpnia 2010

Anelka strzelil 2 bramki a jest u mnie tylko na ławie:ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.