mayday777
mayday777
  9 lipca 2010 (pierwszy post)

Siema, mam pytanie skierowane do piłkarzy lub ludzi grających czynnie w piłke.
Otóż kupiłem ostatnio nowe lanki, i strasznie obtarło mi piętę do tego pecherze na palcach.... Co dziwne obtarło tylko lewą stopę. Prawa ok.

Macie jakis sposób na to. Tylko konkret, bez pie****enia. Gadałem z chłopakami proponują po prostu jeszcze pograć aż sie ułożą (ale to nie skóra tylko nike skin - syntetyk)... mieliscie takie problemy?

NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakis sposób na to. Tylko konkret, bez pie****enia. Gadałem z chłopakami proponują po prostu jeszcze pograć aż sie ułożą (ale to nie skóra tylko nike skin - syntetyk)... mieliscie takie problemy?

Dokładnie miałem tak samo.
Buty trzeba dobrze wybiegać i same się ułożą do stopy. Do tej pory trochę pocierpisz, ale oklej się plastrami a dasz radę ;-)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pistols86
pistols86
  9 lipca 2010

Elo. Ja tam w piłe nie gram, uprawiam inny sport (BMX). Jeśli kupuje nowe butki i mnie cisna to ubieram je w domu i po prostu w nich chodzę non stop. Tak po 2 - 3 dniach butki się zaje*****e układają. Wiesz, jeden kształt, różne stopy. Więc ubieraj buty i chodz w nich dosłownie cały czas, daje rade. 3m się :]

mayday777
mayday777
  9 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ubieram je w domu i po prostu w nich chodzę non stop.

heh ;) wiesz ale to są lanki... rozumiesz ;) takie korki plastikowe. Tłukł bym się strasznie po parkiecie, panelach czy płytkach... ;D heh

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dokładnie miałem tak samo.

też najacze miałes? Ja kupiłem mercuriale talaria. Są super. Tylko no meczyk jeden i juz przy 75 minucie czułem pięte.. ;/
NuTiiiiii
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: też najacze miałes? Ja kupiłem mercuriale talaria. Są super. Tylko no meczyk jeden i juz przy 75 minucie czułem pięte.. ;/

Miałem i nike i adasia i tak samo.
Długo wytrzymałeś, mi w 30min już krew leciała i musiałem owijać bandażem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

maxi0407
maxi0407
  14 lipca 2010

ja tak mialem ale 3 meczyki i bylo ok ;-) trzeba je rozchodzic ...co innego gdy masz wkrety tam bola non stop ;)

ida89
ida89
  22 lipca 2010

takie sobie kup
ida89
ida89
  22 lipca 2010
Przeeemus
Przeeemus
  1 sierpnia 2010

prawidła, mokra skarpetka na noge i w buta heja. Ewentualnie recznie mozesz piete zaginac do srodka, zeby sie luzniejsza zrobila.

raugi
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  2 sierpnia 2010

albo w ogóle kupiłeś za mały rozmiar... ,, mam rozmiar 43 to se kupie 43 na pewno będą dobre'' i to jest największy błąd kupuje się z jeden dwa rozmiary większe, bo buty rzekomo o rozmiarze 43 mogą tak na prawde mieć rozmiar 32 co wynika niestety ze złej metryki... wiem wiem, to piłka to buty nie mogą mieć żadnych luzów, najlepiej wyrąb ten gówniany syntetyk i se kup normalne buty...dasz więcej kasy ale może się nie rozwalą po pierwszej połowie meczu hehehe

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.