sKooler
sKooler
  4 lipca 2010 (pierwszy post)

3 lipca 2010 roku doszło do starcia Brocka Lesnara z Shanem Carwinem. Była to jedna z najbardziej oczekiwanych walk tego roku. Po jednej stronie stanął mistrz wagi ciężkiej UFC - Lesnar i wcale nie ustępujący mu fizycznie, do tamtej chwili niepokonany Carwin. Mimo tego, że z oktagonu zwycięsko wyszedł Lesnar, to naprawdę niewiele brakowało, by walka skończyła się na jego niekorzyść już po kilkudziesięciu sekundach.

dla zainteresowanych video z walki do obejrzenia tutaj

Alucard
Alucard
  5 lipca 2010

A myślałem że tylko JA tu jestem od UFC :ziober2:
A tu proszę Kondi :D

Lesnar to maszyna, przypomina mi ruska z Rocky'ego tylko większa masa, i wiadomo chodź kawał z niego byka. Jest gibki i wytrzymały.

Czy ja wiem czy walka roku, bardziej bym obstawiał Rampage vs Evans.
I promo które mogę oglądać non stop: http://www.youtube.com/watch?v=PhV9Q5wmmLQ&feature=related

sKooler
sKooler
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Lesnar to maszyna, przypomina mi ruska z Rocky'ego tylko większa masa, i wiadomo chodź kawał z niego byka. Jest gibki i wytrzymały. Czy ja wiem czy walka roku, bardziej bym obstawiał Rampage vs Evans. I promo które mogę oglądać non stop: http://www.youtube.com/watch?v=PhV9Q5wmmLQ&feature=related

mimo wszystko reklam było naprawdę sporo ;D
fakt do Ivana Drago trochę podobny :D
btw. na tej samej gali walczył Polak.
Soszyński niestety przegrał ze Stephanem Bonnarem. Była to walka rewanżowa z gali UFC 110, gdzie lekarz nie pozwolił na dokończenie walki (przez co Bonnar przegrał).
Alucard
Alucard
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Soszyński

To ten były bokser?
sKooler
sKooler
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To ten były bokser?

nie...
bokserem jest Grzegorz, a w UFC walczy Krzysztof ;D
Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wytrzymały.


ahaha kondycji to on już w 2 rundzie nie miał tak samo zresztą jak Carwin.

Konto usunięte
Konto usunięte: Soszyński niestety przegrał ze Stephanem Bonnarem.


też z powodu braku kondycji. Bo lał Bonnara w 1 rundzie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.