FaF9
FaF9
  1 lipca 2010 (pierwszy post)

Jak wiecie wielu sportowców ma bardzo cięty język, jednym z nich może być żużlowiec bydgoskiej Polonii Grzesiek Walasek. W ostatnim wyjazdowym meczu Polonii ze Stalą Gorzów udzielał wywiadu na temat swojego rywala Nicki Pedersena, brzmiało to tak:
- Kawał szmaty, nic więcej

Konto usunięte
Konto usunięte: Przypomnijmy, że kilka sezonów temu "Greg" wdał się w dyskusję z sędzią Piotrem Lisem podczas meczu Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa. Walasek został wtedy wykluczony z biegu - nie mógł się z tym pogodzić i rozpoczął rozmowę z arbitrem, w której padały niecenzuralne słowa. Wychowanek zielonogórskiego klubu został za to wykluczony do końca zawodów i nie mógł wystąpić w kolejnym meczu ligowym swojej drużyny .


Czy znacie podobne przypadki? Jak tak proszę o przykłady:)
Pozdrawiam.
Patryck
Patryck
  1 lipca 2010

Ashley Cole "Nienawidzę Anglii i pieprz... Anglików"

sKooler
egze
egze
  1 lipca 2010

W ferworze meczu każdy zawodnik (a raczej 99 procent) klnie i nie ma w tym nic dziwnego, szczególnie gdy grają mężczyźni, po meczach też im się zdarza, słynne były wpadki Radka Majdana czy Darka Dźwigały komentujących spotkania :D
Wayne Rooney po meczu z Algierią ostro naskoczył na kibiców też używając niezbyt kulturalnych słów :)

WueRZet
WueRZet
  1 lipca 2010
egze
egze: czy Darka Dźwigały komentujących spotkania :D

Chodzi o to ? :
http://www.youtube.com/watch?v=xq6Gin7uVyw

Jak dla mnie tam jest "kuriozalna sytuacja" :P

Ostatnio popularny jest zwrot "fucking disgrace", który można było usłyszeć z ust Drogby, czy Leo-byłego selekcjonera.
egze
egze
  1 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie tam jest "kuriozalna sytuacja" :P


może i tak, ale do takiego wniosku dochodzę dopiero po kilkukrotnym przesłuchaniu tego. :ziober2:
Rydzyk555
Rydzyk555
  1 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ak dla mnie tam jest "kuriozalna sytuacja" :P

Ooo nie nikt mi nie wkręci, że on tam powiedział "kuriozalna sytuacja" :mrgreen:

A z siatkarskich parkietów to pamiętam jak kiedyś Świderski uczył kogoś atakować: "Za duży jest. Nie szukaj boiska tylko nap........ po łapach" :ziober2:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  1 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi o to ? : http://www.youtube.com/watch?v=xq6Gin7uVyw Jak dla mnie tam jest "kuriozalna sytuacja" :P

Masz rację, ja za drugim razem wychwyciłem "kuriozalna" :p Ma Darek jakąś wadę wymowy, stąd pewnie taki efekt lub miał mikrofon za blisko.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  2 lipca 2010

nie tylko sportowcy maja wpadki oni jak kazda osoba publiczna sa narazeni ze ktos to uwieczni :D
z innej beczki moj ulubiony :D
http://www.youtube.com/watch?v=zA5AqKIkvTE

WeLoveThisGame
WeLoveThisGame
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy znacie podobne przypadki? Jak tak proszę o przykłady:)

Moja kumpela na meczu dostała chyba z 10 razy po łapach, po czym zdenerwowana krzyknęła niecenzuralne słowo i dostała za to dacha, joł.
Gdyby sędzina na prawdę dobrze gwizdała, to okej, ale skoro caly mecz odwala a później chce udowodnic nie wiadomo co, to ja dziękuję.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.