PatrykX6
PatrykX6
  25 czerwca 2010 (pierwszy post)

wzrost 179 waga 86kg w lapie 37cm
zapal od cwiczenia mam od miesiaca i wlasnie od miesiaca cwicze srednio 5 razy w tyg, gdy nie moge isc na silownie to brzuszki pompki, jakos nadraiam, chozi mi o cos co pozwoli mi spalic tluszcz i zrobi mi zezbe , mam gora 150 zl do wydania,pomozcie mi bo chcial bym zgubic sadlo jednoczesnie zrobic sobie jaka taka zezbe, wiem wiem ze na wszystko trzeba czasu i treningu , dlatego chcial bym zaczac wszystko

czarecki23
Posty: 14 (po ~492 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
czarecki23
  25 czerwca 2010

Forum na tym portalu dotyczące sportu mija się z celem bo ten portal to szajs dla zabicia czasu i raczej niewiele jest tu ogarniętych ludzi znających się na rzeczy. Sam uważam, że mało wiem na temat kulturystyki i dlatego polecam ci te forum www.kfd.pl. Tam przynajmniej dowiesz się wielu rzeczy i uzyskasz pomoc od naprawdę kumatych gości.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 czerwca 2010
czarecki23
czarecki23: Forum na tym portalu dotyczące sportu mija się z celem bo ten portal to szajs dla zabicia czasu i raczej niewiele jest tu ogarniętych ludzi znających się na rzeczy. Sam uważam, że mało wiem na temat kulturystyki i dlatego polecam ci te forum www.kfd.pl. Tam przynajmniej dowiesz się wielu rzeczy i uzyskasz pomoc od naprawdę kumatych gości.

Po prostu ludzie tutaj interesują się SPORTEM, a nie wyrabianiem "rzeźby" czy tym podobnych pierdół.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

smallWolfs
smallWolfs
  25 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wzrost 179 waga 86kg w lapie 37cm zapal od cwiczenia mam od miesiaca i wlasnie od miesiaca cwicze srednio 5 razy w tyg, gdy nie moge isc na silownie to brzuszki pompki, jakos nadraiam, chozi mi o cos co pozwoli mi spalic tluszcz i zrobi mi zezbe , mam gora 150 zl do wydania,pomozcie mi bo chcial bym zgubic sadlo jednoczesnie zrobic sobie jaka taka zezbe, wiem wiem ze na wszystko trzeba czasu i treningu , dlatego chcial bym zaczac wszystko

tabletki to największy szajs.Waga naprawdę spora zacznij od joggingu a gdy dojdziesz do 82kg zacznij porządnie biegać wiem co mówię sam w ten sposób zgubiłem 20kg w 2 miesiące.Wlicz do tego ćwiczenia rozciągające,poza tym siłownia by się przydała
smallWolfs
smallWolfs
  25 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu ludzie tutaj interesują się SPORTEM, a nie wyrabianiem "rzeźby" czy tym podobnych pierdół.

a czy rzeźbienie sylwetki nie może być sportem ,sam sobie chyba zaprzeczasz
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a czy rzeźbienie sylwetki nie może być sportem ,sam sobie chyba zaprzeczasz

No jak dla mnie to żaden sport. Robienie z siebie góry mięśni, żeby zaimponować kobietom :nie:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

krzychu7818
krzychu7818
  25 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No jak dla mnie to żaden sport. Robienie z siebie góry mięśni, żeby zaimponować kobietom


przesadzasz trochę

sam muszę się wziać za siebie bo za bardzo wyrzeźbiłem miesień piwny :D :and:
thomas893
thomas893
  25 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: sam muszę się wziać za siebie bo za bardzo wyrzeźbiłem miesień piwny :D

U mnie Krzysztofie podobnie, ale wiesz, dobry sprzęt musi mieć zadaszenie :ziober2:
powerorginal
powerorginal
  25 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: PatrykX6

a ile masz lat??

Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu ludzie tutaj interesują się SPORTEM, a nie wyrabianiem "rzeźby" czy tym podobnych pierdół.

hehe chyba sportem w sensie teoretycznym ... "pierdół" 0_0

Konto usunięte
Konto usunięte: No jak dla mnie to żaden sport. Robienie z siebie góry mięśni, żeby zaimponować kobietom

????? chyba masz kompleksy...

Dobra zacznijmy od tego, ze masz za krotki staz by brac sie za jakiekolwiek odzywki, suplementy o "soczkach" nie wspominajac... Bierz sie za POUKLADANY trening i racjonalne odzywianie i bedzie dobrze ... jezeli jakies pyt. to moge smialo pomoc w temacie treningu i diety....
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  25 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe chyba sportem w sensie teoretycznym

Z tego co wiem większość tutaj udzielających się osób to ludzie uprawiający jakiś sport :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ????? chyba masz kompleksy...

Nie, nie mam, jestem zadowolony ze swojej sylwetki i ilości szarych komórek :mrgreen:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

PatrykX6
PatrykX6
  25 czerwca 2010

wiek 17, chcial bym Cie prosic abys napisal mi po prostu co mam jesc i ile ,chcial bym schudnac troche,

krzychu7818
krzychu7818
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie Krzysztofie podobnie, ale wiesz, dobry sprzęt musi mieć zadaszenie


a ile ważysz? bo widzę , że wzrost mamy podobny :)

shaddy91
shaddy91
  29 czerwca 2010
Do autora :

Na wakacje już i tak formy nie wyrobisz.

1. Sadło spalisz poprzez aeroby 3-4x w tyg po min. 30 min
- do tego dieta nisko węglowodanowa z ograniczeniem kcal.

2. Spalając sadło, trudno zbudować mięśnie także z rzeźby lipa.
- do tego rzeźbi się mięsnie a nie smalec, wiec jeżeli nie masz mięśni to spalając fat odkryjesz tylko swoje kości i mięśnie które już posiadałeś.

3. Na początek najlepiej będzie ćwiczyć ogólnorozwojowo, planem "FBW"
- więcej info znajdziesz w google.pl

4. Najlepiej zrobisz jak teraz zaczniesz od redukcji tłuszczu, jak pisałem poprzez aeroby. Możesz kupić na początek karnitynę a potem coś mocniejszego.
- jak już zgubisz tłuszcz to zabierz się porządnie za siłownie i może jakaś forma będzie za rok, dwa.
mini1987
mini1987
  2 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiek 17, chcial bym Cie prosic abys napisal mi po prostu co mam jesc i ile ,chcial bym schudnac troche,


Jak chcesz schudnac to idz na fitness a nie na silownie xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.