CojtonBarbarzynca
CojtonBarbarzynca
  4 czerwca 2010 (pierwszy post)

Jak sama nazwa wskazuje quiz ten będzie polegał na odgadnięciu osoby, bądź też osób, które znajdują się na danym zdjęciu.

Zamieszczane zdjęcia muszą dotyczyć osób związanych ze sportem - mogą być to zawodnicy jeszcze grający, weterani, trenerzy itp.

Zdjęcie niekoniecznie musi być aktualne, może być to zdjęcie z dzieciństwa, z początków kariery itp.

Zdjęcie powinno być przejrzyste, byłoby dobrze gdyby była widoczna cała twarz.

Jeśli na zdjęciu, na którym jest więcej niż jedna osoba, a na którym mamy odgadnąć personalia tylko części osób należy dokładnie wskazać te osobę.

Gdy obrazek przedstawia daną osobę/y w cywilu należy napisać pod obrazkiem dyscyplinę którą uprawia/ją, uprawiał/li lub jaką pełni/nią, pełnił/li funkcję w świecie sportu.

Pod zdjęciem, które przedstawia osobę/y uczestniczącą/e w zawodach sportowych nie musi być zamieszczona wskazówka dotycząca dyscypliny.

Jeśli jakiś quiz będzie na tyle trudny, że przez dłuższy okres czasu nie padnie poprawna odpowiedź, autor owego quizu może(nie musi) udzielić podpowiedzi.

Pozwolę sobie zamieścić pierwszy quiz, oto on:

Myślę, że dyscyplina wiadoma jest

pozdrawiam i powodzenia.

Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  6 czerwca 2010

Steve Yzerman xd?

Donald WHO YOU?

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 czerwca 2010
Predator007TSW
Predator007TSW: Steve Yzerman xd?

Nie, zgaduj dalej :p

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 czerwca 2010
No to chyba czas na podpowiedź :p Ten Kanadyjczyk większą częśc swojej 15-letniej kariery w NHL spędził w zespole znanym z serii 3 filmów. W tym czasie zagrał w prawie 1000 meczów, strzelił ponad 400 goli i zaliczył prawie 600 asyst. W kończącym się sezonie jego drużyna nie zakwalifikowała się do play-offów :)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  6 czerwca 2010

Paul Kariya ?

Jeśli tak to tylko przez skojarzenie z zespołem trafiłem. Dla mnie koleś jest zupełnym nołnejmem.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Paul Kariya ? Jeśli tak to tylko przez skojarzenie z zespołem trafiłem. Dla mnie koleś jest zupełnym nołnejmem.

Ale nie dla mnie i fanów NHL :jezyk2:

Zgadłeś ;) Zadajesz :p

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  6 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie dla mnie i fanów NHL

Kanadyjskim hokeistom mówimy stanowcze : NIE ! :ziober2:

WueRZet
WueRZet
  6 czerwca 2010

Oczywiście chodzi o zawodnika z prawej strony ;)

krzychu7818
krzychu7818
  6 czerwca 2010

to siatkarz ?

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 czerwca 2010
PIOTR GRUSZKA ? :jezyk2:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

WueRZet
WueRZet
  6 czerwca 2010

Tak :)
Według mnie wielki talent naszej siatkówki.

Gutek909
Gutek909
  6 czerwca 2010

Miłosz Hebda

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 czerwca 2010


Dyscyplina: piłka ręczna

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Gutek909
Gutek909
  6 czerwca 2010

Artur Siódmiak :)

Gutek909
Gutek909
  6 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

to nie był Gruszka :woot:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  6 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie był Gruszka

Jak nie Gruszka jak Michał potwierdził :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Artur Siódmiak :)

Zgadłeś ;) Zadajesz :p

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.