RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 maja 2010 (pierwszy post)
Widzę że nikt nie porusza tematu więc ja wstrzymam piłkę i ruszę boks


Albert Sosnowski vs. Witalij Kliczko

29 maja na Arena auf Schalke w Gelsenkirchen Albert Sosnowski zmierzy się ze słynnym, ukraińskim pięściarzem Witali Kliczko w walce o mistrzowski pas federacji WBC

W Niemczech, gdzie odbędzie się walka, pokaże go telewizja RTL.
w Polsce walkę pokaże Canal +

start 21:15 ( chyba :P )

jedno Pytanie

Czy Sosnowski ma jakiekolwiek szanse przetrwać chociaż jedna rundę, czy losem Andrzeja polegnie w kilka sekund ?

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
powerorginal
powerorginal
  29 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest nas dwóch

No to jest i 3 :mrgreen:

Pamietajmy ze Kliczko ma juz 39 lat i jest 6(?) lat starszy od Alberta ... duza przeszkoda bedzie zapewne zasieg ramion Vitali'a ....
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko w C+ będzie?

może się trafi jak z Gołotą :D
walka będzie taka krótka że całość obejrzysz w wiadomościach
...Ignorance is bliss...
mus10
Posty: 9482 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
mus10
  30 maja 2010

Interesuje się trochę boksem ale znawcą nie jestem tak więc pytam was :
Kliczko cały czas walczył z opuszczoną lewą ręką, dlaczego więc Sosnowski nie uderzał prawym ? Przecież w najgorszym wypadku przy takim chybionym prawym Kliczko odchyliłby się a Sosnowski wróciłby do gardy niczym nie ryzykując.

Nie mniej jednak zyskałem dzisiaj duży szacunek dla Alberta gdyż sądziłem że będzie próbował bezpiecznie przetrwać 12 rund. Tomek "Dolar" Adamek powinien dokładnie przeanalizować tą walkę.

Wszystko co dostałem od życia to piłka nożna ...

Rydzyk555
Rydzyk555
  30 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego więc Sosnowski nie uderzał prawym ?
Wydawać się może, że jest to luka w obronie, która z resztą jest najsłabszą stroną Vitalija, ale w rzeczywistości tak nie jest. Każdy bokser ma swój styl walki, a Kliczko walczy z opuszczoną lewą ręką co na pewno osłabia jego obronę ale daje możliwość szybkiej kontry- szybka to ona była tak ze 2 lata temu i szkoda że Polak tego nie wykorzystał.
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja dawałem mu max 6 rund ale pokazał że ma charakter do bicia
Predator007TSW
Posty: 1519 (po ~292 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Predator007TSW
  30 maja 2010

Zobaczcie jak walczył choćby "Prince" Naseem Hamed, chłop w ogole nie mial gardy ale zwinność i refleks kota. Kazdy ma swoj styl.

Donald WHO YOU?

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  30 maja 2010

Nudny pojedynek. Gdzieś tak od ok 4 rundy zacząłem trzymać kciuki za to aby Kliczko położył Alberta na deski... Tego się oglądać nie dało - ciosy Alberta wyglądały jak walenie pięścią w ścianę.

Ubezpieczyciel
Ubezpieczyciel
  30 maja 2010
mus10
mus10: Kliczko cały czas walczył z opuszczoną lewą ręką, dlaczego więc Sosnowski nie uderzał prawym ?


bo wiedział że Sosnowski mu nic nie zrobi a że Albert był niższy zadawanie ciosów nie z gardy było szybszym rozwiązaniem. Zresztą na potwierdzenia moich słów można sobie walkę oglądnąć. Ja Sosnowksiego na starty nie spisywałem ale dotrwanie do 10 rundy jest miłym zaskoczeniem pomimo że skończyło sie KO.

mus10
mus10: Tomek "Dolar" Adamek powinien dokładnie przeanalizować tą walkę.


A Adamek nie jest wzrostu Sosnowskiego albo niższy ? Nic tu nie da szybkość Adamka bez powera który posadzi Kliczkę.
WueRZet
WueRZet
  30 maja 2010

Mimo wszystko potwierdziło się to co myślałem przed walką. Kliczko jest cieniutki niczym barszcz na wigilię.

EatMyBalls
EatMyBalls
  30 maja 2010

ale nudna ta walka..
i juz chodza plotki ze mogla skonczyc sie wczesniej ale stacja rtl chciala na 10 rund walke:D
mocno smiechlem

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 maja 2010

szacunek dla Alberta że wytrwał 10 rund
sam Kliczko po walce mu pogratulował ambicji, ale same ambicje to za mało
ciosy Alberta na Kliczce wyglądały jakby za przeproszeniem baba obijała chłopaka
Kliczko od początku do końca miał zdecydowaną przewagę i systematycznie obijał twarz Alberta.
Co do opuszczonej ręki :
- taki ma styl Kliczko
- Albert i tak by nic mu nie zrobił
- właśnie ta opuszczona ręka zadała decydujące ciosy

najciekawsza sytuacja miała miejsce w 9 rundzie na sam koniec
Kliczko trafił Alberta który zaczął pływać na ringu i zamiast go dobić pokazał ręką mu że go gong uratował , po czym doskoczył jeszcze i zadał dwie bomby i Albert leżał na linach , wtedy już było wiadomo że 10 runda będzie ostatnią

...Ignorance is bliss...
egze
egze
  30 maja 2010

Walki nie widziałem co prawda, bo byłem zajęty innymi sprawami wczorajszej nocy, ale z tego co mi się obiło o uszy Kliczko specjalnie nie nokautował Albercika od razu, żeby reklamodawcy się nie czepiali.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.