PanMis
PanMis
  20 maja 2010 (pierwszy post)

Witam wszystkich ;) !

"Jak wam sie powodzi" ?:mrgreen:

A teraz tak na poważnie, do końca sezonu zostało już nie dużo bo tylko 4 kolejki, znamy już jednak lidera(Widzew Łódź) i dwóch spadkowiczów(Stalówka i Motor Lublin).
Realne szanse na awans maja jeszcze 3 druzyny(Górnik Zabrze, Sandencja i ŁKS). Co raz blizej spadku jest Znicz Pruszków, w strefie spadkowej znajduja sie jeszcze Nafciarze.
-Kto waszym zdaniem jeszcze awansuje do ekstraklasy ?
-Której drużynie uda się uniknąc spadku ?
-Najbardziej w tym sezonie zawodzi ?
-Która dużyna okazuję się czarnym koniem ?
-Czy Marcin Robak sięgnie po korone Króla Strzelców ? Jak nie to kto go wyprzedzi ??

Życze miłego dnia ;) !

pokahontazz
pokahontazz
  28 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: LKS Nieciecza

i można? można! :tak:
PanMis
PanMis
  29 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy ktoś już o tym wspomniał, ale w przyszłym sezonie w I lidze zobaczymy Ruch Radzionków, Górnik Polkowice i LKS Nieciecza


Myśle, ze LKS Naciecza troszke powalczy ;)
WueRZet
WueRZet
  29 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i można? można!


PanMis
PanMis: Myśle, ze LKS Naciecza troszke powalczy ;)

A ja myślę, że szybko pożegnamy ten Twór :) Nie zdziwię się jeśli nawet nie przystąpią do rozgrywek.

PanMis
PanMis: Jak nie to kto go wyprzedzi ??

Reiss :ninja:
nietencomyslisz
nietencomyslisz
  29 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Staro się poczułem


Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez no, ale niech juz będzie;) pozdro;)


nie przesadzajcie, nie przesadzajcie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: to jeszcze mi powiedz, co ma takiego Ozi w sobie, że nie moge sie pozbyć uprzedzenia do niego, mimo, ze w ostatnich dwoch meczach zdobyl bramki... mi sie nadal wydaje, ze to przez fart i że on na prawde malo potrafi... wyprowadzisz mnie z błedu?


Dla mnie Ozi nie jest piłkarzem na Ekstraklase do pierwszej jedenastki Widzewa, może być jedynie zmiennikiem. Widzew potrzebuje klasowego, szybkiego napastnika, takiego który będzie mógł uzupełniać się z naszym niezawodnym Robakiem.

W dalszym ciągu nie wiadomo co z Ukahem, ponoć 'romansuje' z Miedziowymi. Ja jednak, dalej żyje nadzieję że Ugo z Jarkiem będą tworzyć duet Widzewskich stoperów w ekstraklasie.

Bójcie się chamy, do Ekstraklasy wracamy, ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wierzę, że Romuald tu zajrzał


pozdrawiam, pozdrawiam :piwo:
pokahontazz
pokahontazz
  29 maja 2010
nietencomyslisz
nietencomyslisz: Dla mnie Ozi nie jest piłkarzem na Ekstraklase do pierwszej jedenastki Widzewa, może być jedynie zmiennikiem. Widzew potrzebuje klasowego, szybkiego napastnika, takiego który będzie mógł uzupełniać się z naszym niezawodnym Robakiem.

odpowiedź dyplomatyczna, dziekuje;)

nietencomyslisz
nietencomyslisz: W dalszym ciągu nie wiadomo co z Ukahem

to sie go zapytaj, w "Bed roomie" sie bawi;)

nietencomyslisz
nietencomyslisz: Bójcie się chamy, do Ekstraklasy wracamy, ;)

"do Ekstraklasy jeden krok, jeden jedyny krok, nic wiecej" :nutki:
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  29 maja 2010
W zaległym meczu 31. kolejki I ligi Dolcan Ząbki remisuje u siebie z Pogonią Szczecin 1:1 (0:1). Prowadzenie gościom w 7 min. zapewnił Bojarski, wyrównał w 76 min. Korkuć. Portowcy od 58 min. grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla strzelca bramki Bojarskiego.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

egze
egze
  1 czerwca 2010
Górnik Zabrze ograł dzisiaj Dolcan w Ząbkach po golu Tomasza Zahorskiego i tym samym przypieczętował swój powrót do ekstraklasy :zabawa:
PanMis
PanMis
  2 czerwca 2010
egze
egze: Górnik Zabrze ograł dzisiaj Dolcan w Ząbkach po golu Tomasza Zahorskiego i tym samym przypieczętował swój powrót do ekstraklasy


I tym sposobem znamy juz dwie druzyny ktore zasila Ekstraklase ;) Sa to rzecz jasna Widzew i Górnik. Kolejnym Spadkowiczem jest Znicz, który mimo wygranej 1-0 nad Widzew i tak nie uniknął spadku do II ligi. Sprawa Nafciarzy rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Muszą pokonac Portowców i liczyc na potkniecie Dolcanu.
PanMis
PanMis
  2 czerwca 2010
Ostatnia kolejka I ligi

Konto usunięte
Konto usunięte: Widzew Łódź - Górnik Zabrze Motor Lublin - Łódzki KS Stal Stalowa Wola - Warta Poznań Górnik Łęczna - Dolcan Ząbki Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Pogoń Szczecin - Wisła Płock MKS Kluczbork - GKS Katowice bez udziału publiczności Sandecja Nowy Sącz - GKP Gorzów Wielkopolski Flota Świnoujście - Podbeskidzie Bielsko-Biała


Wasze typy ??
egze
egze
  6 czerwca 2010

No i Wisła Płock spada do 2 ligi.
Szkoda, że losy tego klubu potoczyły się w takim kierunku, jeszcze nie tak dawno występowali przecież w europejskich pucharach.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.