PanMis
PanMis
  20 maja 2010 (pierwszy post)

Witam wszystkich ;) !

"Jak wam sie powodzi" ?:mrgreen:

A teraz tak na poważnie, do końca sezonu zostało już nie dużo bo tylko 4 kolejki, znamy już jednak lidera(Widzew Łódź) i dwóch spadkowiczów(Stalówka i Motor Lublin).
Realne szanse na awans maja jeszcze 3 druzyny(Górnik Zabrze, Sandencja i ŁKS). Co raz blizej spadku jest Znicz Pruszków, w strefie spadkowej znajduja sie jeszcze Nafciarze.
-Kto waszym zdaniem jeszcze awansuje do ekstraklasy ?
-Której drużynie uda się uniknąc spadku ?
-Najbardziej w tym sezonie zawodzi ?
-Która dużyna okazuję się czarnym koniem ?
-Czy Marcin Robak sięgnie po korone Króla Strzelców ? Jak nie to kto go wyprzedzi ??

Życze miłego dnia ;) !

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  23 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Warta Poznań - Znicz Pruszków 2:3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Sandecja Nowy Sącz 3:1 GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 Wisła Płock - Flota Świnoujście 2:1

I niech mi ktoś powie, że w polskiej piłce nie ma korupcji :and:

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

DziQ
DziQ
  23 maja 2010

[quote=Elliott19I niech mi ktoś powie, że w polskiej piłce nie ma korupcji

Zapomniałeś dodać remis Motor Lublin :)

Ale po prostu to PL liga tu wszystko może się zdarzyć

egze
egze
  23 maja 2010

W polskiej lidze takie wyniki pod koniec sezonu to normalna rzecz i nie ma nic wspólnego z korupcją. Tak to już po prostu jest, że drużyny, które nie grają o nic odpuszczają pewne mecze, licząc, że za rok ktoś może im odpuścić. Poza tym wiadomo, że kiedy grasz o coś więcej niż premie za zwycięstwo czy końcowe miejsce w lidze, to dajesz z siebie więcej.

To już nie czasy, że Górnik Łęczna w ekstraklasie w pierwszej rundzie omal nie był na podium, a w drugiej sprzedał 3/4 meczów.
Przynajmniej nie wydaje mi się, by taki proceder mógł dalej trwać.

nietencomyslisz
nietencomyslisz
  23 maja 2010

Widzew wczoraj pokazał słynny 'Widzewski Charakter'. Mimo fatalnej gry, i wyniku 0 : 2 dla MKSu, do 70 minuty... potrafili wyciągnąć na 3:2. Nieoceniony znów Marcin, który zagrał tylko drugie 45 min, zaliczył on kolejną bramkę i asystę. Debiut zaliczył też wychowanek Barcelony, szanowny pan Fernando Arierro. Pokazał, przez te 45 minut... pokazał dobrą technikę, genialnie się ustawiał, walczył w obronie, będą z niego ludzie, ja to czuję.

Jeżeli jest tu jeszcze ktoś, z bardzo starej gwardii to pozdrawiam - Romek22525, RedVersion. :mrgreen:

WueRZet
WueRZet
  23 maja 2010
nietencomyslisz
nietencomyslisz: Jeżeli jest tu jeszcze ktoś, z bardzo starej gwardii to pozdrawiam - Romek22525, RedVersion.

Staro się poczułem :ziober2: :piwo:
pokahontazz
pokahontazz
  23 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nietencomyslisz: Jeżeli jest tu jeszcze ktoś, z bardzo starej gwardii to pozdrawiam - Romek22525, RedVersion. Staro się poczułem

ja tez no, ale niech juz będzie;)

pozdro;)

nietencomyslisz
nietencomyslisz:

to jeszcze mi powiedz, co ma takiego Ozi w sobie, że nie moge sie pozbyć uprzedzenia do niego, mimo, ze w ostatnich dwoch meczach zdobyl bramki... mi sie nadal wydaje, ze to przez fart i że on na prawde malo potrafi... wyprowadzisz mnie z błedu?
PanMis
PanMis
  23 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to jeszcze mi powiedz, co ma takiego Ozi w sobie, że nie moge sie pozbyć uprzedzenia do niego, mimo, ze w ostatnich dwoch meczach zdobyl bramki... mi sie nadal wydaje, ze to przez fart i że on na prawde malo potrafi... wyprowadzisz mnie z błedu?


mysle ze zbyt surowo go oceniasz, moim zdaniem Przemek pokaze nam jeszcze kawal dobrego futbolu :D
egze
egze
  24 maja 2010

Jedynym atutem Przemka Oziębały jest to, że jest wychowankiem Zielonych Żarki :ziober2:

pokahontazz
pokahontazz
  24 maja 2010
PanMis
PanMis: mysle ze zbyt surowo go oceniasz, moim zdaniem Przemek pokaze nam jeszcze kawal dobrego futbolu :D

ale zauwaz jak padaja te bramki w jego wykonaniu... on tam sobie gdzies jest w poblizu bramki, zazwyczaj dopiero sie podnosi bo wiązał buta i akurat pilka do niego leci, to wystawi noge i pilka wpada do siatki... Z tymi sznurowkami to ma dosc powazny problem, powinien miec buty na gumke... no i chyba tylko raz widzialam jak wygral pojedynek sam na sam... przeciez moja babacia by go ograla, jakby mogla chodzic...
takze poki co jestem na nie:mrgreen:
thomas893
thomas893
  24 maja 2010
nietencomyslisz
nietencomyslisz: Jeżeli jest tu jeszcze ktoś, z bardzo starej gwardii to pozdrawiam - Romek22525, RedVersion.

No nie wierzę, że Romuald tu zajrzał :szok:
PanMis
PanMis
  25 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale zauwaz jak padaja te bramki w jego wykonaniu... on tam sobie gdzies jest w poblizu bramki, zazwyczaj dopiero sie podnosi bo wiązał buta i akurat pilka do niego leci, to wystawi noge i pilka wpada do siatki... Z tymi sznurowkami to ma dosc powazny problem, powinien miec buty na gumke... no i chyba tylko raz widzialam jak wygral pojedynek sam na sam... przeciez moja babacia by go ograla, jakby mogla chodzic... takze poki co jestem na nie


To jest taki drugi F.Inzaghi :D:D:D
PanMis
PanMis
  26 maja 2010

KOLEJKA 32

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
Górnik Łęczna - Łódzki KS
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Znicz Pruszków- Dolcan Ząbki
MKS Kluczbork - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock
Flota Świnoujście - GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKP Gorzów Wielkopolski

Najciekawszy pojedynek 32 kolejki to rzecz jasna pojedynek z górnej tabeli Łódzkiego Widzewa z Portowcami. Zdecydowanym faworytem jest Widzew, moze jednak Pogoni uda sie urwac punkt? Jak myslicie ?
Drugie spotkanie to mecz Sandencji, która musi wygrac i liczyc na potkniecie Górnika(mało prawdopodobne) póki co Zabrzanie maja 6pkt przewagi nad drużyna z Nowego Sacza. Zapowiada sie cieakwa koncowka o wejscie do Ekstraklasy.
Kolejne warte uwagi spotkanie to mecz Znicza z Dolcanem której drużynie uda się utrzymac ?

Pozdrawiam !

harnasWdz
harnasWdz
  27 maja 2010

WIDZEW PANY !!!

WueRZet
WueRZet
  28 maja 2010

Nie wiem czy ktoś już o tym wspomniał, ale w przyszłym sezonie w I lidze zobaczymy Ruch Radzionków, Górnik Polkowice i LKS Nieciecza (wioska mniejsza od Czermna :wtf: )

egze
egze
  28 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: LKS Nieciecza


nie wróżę im kariery dłuższej niż wspomnianego Czermna czy Zabierzowa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ruch Radzionków


No Cidry mogłyby awansować z powrotem do ekstraklasy :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Górnik Polkowice


nie lubię tej drużyny :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.